Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.072
Cevap
24
Favori
53.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay önce sipariş vermiştim ve teslimat süresi bugün doldu. Aradım ve ürünün artık Türkiye'ye gönderimi olmadığını ve gönderilen depodan sürekli kendilerine geri döndüğünü söyledi arkadaş. Para iadesi yapabileceklerini ya da başka bir ürün alırsam hızlı kargo yapabileceğini belirtti.

144 Hz ve 1 ms olması önemliydi benim için o yüzden kötü oldu. şuan bu monitörün alternatifi diyebileceğiniz bir önerisi olan var mı? (Freesync olması önemli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratos44

1 ay önce sipariş vermiştim ve teslimat süresi bugün doldu. Aradım ve ürünün artık Türkiye'ye gönderimi olmadığını ve gönderilen depodan sürekli kendilerine geri döndüğünü söyledi arkadaş. Para iadesi yapabileceklerini ya da başka bir ürün alırsam hızlı kargo yapabileceğini belirtti.

144 Hz ve 1 ms olması önemliydi benim için o yüzden kötü oldu. şuan bu monitörün alternatifi diyebileceğiniz bir önerisi olan var mı? (Freesync olması önemli)

Viewsonic XG2401 veya Acer XF240H
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam iki ürün arasında 100 euro fark var Viewsonic daha pahalı o farka değer mi yoksa aceri sipariş vermeyi düşünüyorum şuan (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratos44

Hocam iki ürün arasında 100 euro fark var Viewsonic daha pahalı o farka değer mi yoksa aceri sipariş vermeyi düşünüyorum şuan (:

Tabiki daha iyi olduğu için o fark var ama değeceğini pek sanmıyorum dostum sonuçta TN panel FHD monitör alıyorsun o kadar çok verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Mart 2017; 1:14:13 >
  • Arkadaslar suan amazon.de den de sanirim gonderimi durdurulmus .Kullanan arkadaslar xg2401 mi tavsiye ederler yoksa aoc'u mu? Istanbulda en uygun nereden temin edebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    hocam baya bir üründe gönderim yok XG2401'de gönderim mevcut fakat onunda fiyatı 300€ /: Dün gece araştırdım Murat hocamın söylediği Acer'ın bi incelemesini bulamadım. ViewSonic XG2401 ise Aoc seviyesinde bir monitörmüş sadece siyah performansı bir tık iyiymiş. XG2401 şuan en ucuz hepsiburadada mevcut 1560 TL (resmi garantili). Amazonda ise 300€.
  • 8 ay sonra bu fiyata düştü belki birilerinin işine yarar koyayım buraya

AOC G2460PGsync 24-inch LED Monitor (Black) - (16: 9, 1000: 1, 1920 x 1080, 1ms, DisplayPort, Gaming)
    346€ Dip!
    https://www.amazon.de/AOC-G2460PG-Displayport-höhenverstellbar-Reaktionszeit/dp/B00LBSZHAI

2277 TL
    http://www.kocpa.com/aoc-24-g2460pg-led-mm-monitor-1ms-siyah-pmu20725

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Mart 2017; 13:6:26 >

• Teşekkür ederim. İstanbulda eksantrik ve tarzındaki yerlerden daha uyguna temin edebilirsiniz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

8 ay sonra bu fiyata düştü belki birilerinin işine yarar koyayım buraya

AOC G2460PGsync 24-inch LED Monitor (Black) - (16: 9, 1000: 1, 1920 x 1080, 1ms, DisplayPort, Gaming)
    346€ Dip!
    https://www.amazon.de/AOC-G2460PG-Displayport-höhenverstellbar-Reaktionszeit/dp/B00LBSZHAI

2277 TL
    http://www.kocpa.com/aoc-24-g2460pg-led-mm-monitor-1ms-siyah-pmu20725

Ben aldım Murat hocam haber verdiğim için sağol. AOC G2460PF'i hiç beğenmemiştim umarım bu memnun eder.

• Arkadaslar hepsiburada da kampanya var suan fiyatlar nasıl ve hangi monitoru tercih etmeliyim

• ownerplus kullanıcısına yanıt
    Tabiki XG2401'i.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu monitörü aldım ancak laptop hdmi ile bağladığım zaman sadece 2. ekran kullan seçili iken intel hd graphics iptal oluyor ve nvdia gtx 1050ti devreye giriyor. Onun üzerinden çalışıyor bu durumu nasıl düzeltebilirim, daha önce kulladığım monitörlerde böyle bir sorun yoktu.
    XG2401 en erken 23'ünde kargoda sanırım baya alan oldu daha 10-12 saat kadar önce aynı gün kargo diyodu (: ben de bugün siparişi geçmeyi düşünüyodum 2sinden birine yorumunu da görünce kararım netleşti .Tekrardan sağolasın hocam
  • Arkadaşlar xg2401 modelini aldım ancak en fazla 60 hz alabiliyorum 144hz alabilmem için ne yapmam lazım? İçinden hdm mı yoksa dvı mı olduğunu çözemediğim bir kablo çıktı.Hepsiburada dan alan arkadaşlar varsa yardım edebilirler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar xg2401 modelini aldım ancak en fazla 60 hz alabiliyorum 144hz alabilmem için ne yapmam lazım? İçinden hdm mı yoksa dvı mı olduğunu çözemediğim bir kablo çıktı.Hepsiburada dan alan arkadaşlar varsa yardım edebilirler mi ?

DP ile bağlamak zorundasın.
    Icinden sanirim dp cikti ve onunla bagladim ancak yinede 70 75 hz alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Icinden sanirim dp cikti ve onunla bagladim ancak yinede 70 75 hz alıyorum

O monitörün yeri burası değil kardeşim haliyle burada cevap bek bulamazsın, bunun hakkında monitörün adıyla google'da arayabilirsin belki ayarı falan vardır bende bilmiyorum ekstra olarak normalde bağladın mı görmesi lazım.
  • Nvdia kullananlar bu renk ayarını kullanabilirler, gerçekten görüntü kaliteli oluyor ips aratmıyor .

Monitör ayarlarında;

Contrast - 50
    Brightness - 60
    Eco - Standart
    Gamma - Gamma3
    DCR - Off
    Overdrive - Off
    Color Setup
    Color Temp - Normal
    Picture Boost - off

Nvdia Ayarları;

Nvdia control panelden Masaüstü renk seçenekleri display altında,

Nvdia ayarlarını kullan seçip
    Brightness %27
    Contrast %32
    Gamma 1.00
    Digital vibrance %57
    Hue 0

Son olarak yine nvdia çözünürlüğe girerek Renk formatını YCbCr444 seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GentlemanEngineer -- 19 Mart 2017; 17:34:59 >
  • Gaming monitörler arasında en hesaplılısı, fakat intel işlemci ve invidia kartlar için uygun deyil,şöyleki freesnyc amd işlemci ve amd kartlar için geçerli.

Freesnyc oyundaki dalgalanmalar,yırtılmalar,donmalar gibi vs sorunları en aza minumuna çeken teknoloji.

NOT:Amd işlemci ve kartınız varsa muhakkak kartınızın freesnyc özelliğinin olup olmadığına bakın her amd kartda yok..
  • Te Amo Querido kullanıcısına yanıt
    Yanlış olmasın işlemciyle alakası yok, ekran kartının Freesync destekli olması yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.