Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.072
Cevap
24
Favori
53.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

R7 370 ekran kartı freesync desteklemiyor mu bunda çözemedim de ?

İlk sayfada liste çok açık, AMD'nin sitesinden tekrar kontrol ettim 370'i özellikle göremedim, 300 Series diye en başa yazmış.

http://www.amd.com/en-us/products/graphics/desktop/r7

Burada da yazıyor.

Şimdi ben de tekrar kontrol ettim, Vatanbilgisayar bu ekran kartını bir yakınıma Freesync özellikli diye satmış... Neyse daha düşük profilli ekran kartlarının desteğini görünce hiç kontrol etmek gelmemişti içimden. Yapacak bir şey yok :) Freesync'siz kullanacak ekranını.

• KURSAD. kullanıcısına yanıt
    360'ta olan şeyi 370'e nasıl koymamışlar garip gerçekten.

Vatanbilgisayar'daki çalışanın tutumuna zaten diyecek bir şey yok, böyle elemanlarla marka değerini ne kadar düşürdüğünün farkına vardığı gün çok şeyi düzeltecek...Aslında siz burada iade bile yapabilirsiniz çünkü siz o özellik için aldınız bu ürünü ve sordunuz VAR dendi, bir baktınız ki YOK! Resmen kandırıldınız.

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Aralık 2016; 12:57:49 >

• AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

arkadaşlar driveri yüklüyorum modelim g2460pf şurda yazan monitörle ne alaka ya lanet olsun bu monitöre almayın aldırmayın freesync aktif gözüküyo fps düştümü öyle bi hissediyosunuzki paranıza yazık inanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: infidel

Diyemeyiz neden çünkü sync olayı kelimesinden de anlaşılacağı gibi monitör ile ekran kartının birbiriyle konuşup uyum içerisinde aynı FPS'yi ekrana vermesi oluyor kısaca. Yüksek FPS'lerde tearing olmuyor diye birşey yok.

480'ler stoklara düşmeye başladı. Tahminimce 1 hafta içerisinde birsürü markanın kartlarını görebileceğiz.

https://www.amazon.com/Gigabyte-Gaming-Graphics-GV-R938XG1-GAMING-4GD/dp/B0187DSKM6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1470506066&sr=8-1&keywords=RX480

Şu an stokta ve gönderim var alacaksanız eğer.

Monitör için yorum yapmak istersem TN panel olmasına rağmen görüş açıları çok çok iyi, tam yandan bakmadığınız sürece renklerde bozulma olmuyor. Monitörün renk ayarını yaptıktan sonra harika oldu. 1ms 144hz olması da yağ gibi akıyor hissi veriyor. Hele ki 60hz'den 144'e geçince "Vay be" dedirtiyor insana. Monitör sağlam ayağı oturaklı, sallanmıyor gemi gibi. Kutu içeriği çok zengin. İyi ki almışım diyorum. 144hz bu fiyata hele.

hocam bu kadar övmüşsünüz monitörü ama alakası yok monitörün freesync çalışmasına rağmen takılıyo oyunlar 100 fpslerde

http://i.hizliresim.com/vXZnLO.png

• quote:

Vatanbilgisayar'daki çalışanın tutumuna zaten diyecek bir şey yok, böyle elemanlarla marka değerini ne kadar düşürdüğünün farkına vardığı gün çok şeyi düzeltecek...Aslında siz burada iade bile yapabilirsiniz çünkü siz o özellik için aldınız bu ürünü ve sordunuz VAR dendi, bir baktınız ki YOK! Resmen kandırıldınız.

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek)

hocam benim duruma yardımcı olursan sevinirim tüm paralarım boşa gitti şuan

• Yani ne yapabilirim ki extra olarak ? her şey doğru ve sorunsuz gözüküyor.

Üstteki resmi simage yaparsan iyi olur.
  • quote:

Yani ne yapabilirim ki extra olarak ? her şey doğru ve sorunsuz gözüküyor.

Üstteki resmi simage yaparsan iyi olur.

Hocam monitörün modeliyle alakası yok orda yazanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 2460PF yazmıyor ki öyle yazıyor.
  • quote:

Zaten 2460PF yazmıyor ki öyle yazıyor.

şu videoyu izlerseniz beni anlıcaksınız hocam burdaki sorunu yaşıyorum ben

https://www.youtube.com/watch?v=9GrYpQeTNks
  • Tamam ilk sayfada BETA driveri paylaşmıştım ben bakmadın sanırım, aynılarını deneyebilirsin.
  • arkadaşlar amazondan.de'den verdiğim sipariş dün elime ulaştı büyük bir şevk ile direk kurup denedim gerçekten fark önceki monitorum ile aralarında fark var ancak browserda özellikle aşağı yuları scroll ederken harflerin arkasında gölgelenme oluşuyor. Bunun nedeni nedir monitor olayından çok fazla anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musert1121

arkadaşlar amazondan.de'den verdiğim sipariş dün elime ulaştı büyük bir şevk ile direk kurup denedim gerçekten fark önceki monitorum ile aralarında fark var ancak browserda özellikle aşağı yuları scroll ederken harflerin arkasında gölgelenme oluşuyor. Bunun nedeni nedir monitor olayından çok fazla anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var.

Ekstra bir şey yapmaya gerek yok, en güncel ekran kartı driverını kuracaksın, DP veya Dual DVI ile bağlayacaksın o kadar.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Dp ile bağladım ekran kartı driverlarını kontrol edeyim.
  • Gerçekten mükemmel bir monitör. Parasını son kuruşuna kadar hak ediyor. En ufak bir yırtılma fps düşüşü almadım. Görüntüler inanılmaz net ve akıcı. Özetle bu monitörü alın ve aldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

Gerçekten mükemmel bir monitör. Parasını son kuruşuna kadar hak ediyor. En ufak bir yırtılma fps düşüşü almadım. Görüntüler inanılmaz net ve akıcı. Özetle bu monitörü alın ve aldırın.

bende hiç öyle olmadı hocam windows 10 mu kullanıyorsun hangi driveri kurdun
  • quote:

Kartı iade etmeye çalışın. Size yanlış bilgi verilmiş neticede. Artık freesync siz kart mı kaldı. 10000 TL lik monitörde alsanız bir işinize yaramaz.

yanlış yazdınız hocam galiba
  • Evet başka bir arkadaşmış yanlış oldu kusura bakmayın Windows 7 kullanıyorum ben monitör le ilgili hiç birşey yüklemedim ama windows direk G2460PF olarak tanıdı monitör gerçekten kusursuz artık iş yerimdeki monitöre bakamıyorum sözde IPS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrygl -- 22 Aralık 2016; 11:7:36 >
  • quote:

Evet başka bir arkadaşmış yanlış oldu kusura bakmayın Windows 7 kullanıyorum ben monitör le ilgili hiç birşey yüklemedim ama windows direk G2460PF olarak tanıdı monitör gerçekten kusursuz artık iş yerimdeki monitöre bakamıyorum sözde IPS.

hocam bende windows 7 kurdum aygıt yöneticisinde 2460p4 yazıyo ve oyunlarda fps düşüşünü çok net hissediyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: musert1121

arkadaşlar amazondan.de'den verdiğim sipariş dün elime ulaştı büyük bir şevk ile direk kurup denedim gerçekten fark önceki monitorum ile aralarında fark var ancak browserda özellikle aşağı yuları scroll ederken harflerin arkasında gölgelenme oluşuyor. Bunun nedeni nedir monitor olayından çok fazla anlamadığım için yardımınıza ihtiyacım var.

Bende de öyle, parlaklığı kısınca tam olarak yok olmasa da azalıyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

quote:

hocam benim duruma yardımcı olursan sevinirim tüm paralarım boşa gitti şuan

Güzel kardeşim freesync açmak zorunda mısın? Bizde nvidia kart var freesync kullanmadığım halde aldım ne yırtılma var ne fps düşüşünde sorun var.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.