Şimdi Ara

AOC 24G2U 24' 1ms 144Hz Kullananlar Bakabilir Mi? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
6
Favori
27.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Black Friday indirimlerinde bu monitörü almayı düşünüyorum. Laptop ve Ps4 pro ile kullanacağım. Sizce satın alınır mı?
  • İtopya'da 999₺'ye düşmüş ben sipariş verdim.

Bu monitör için Telegram grubu kurduk:
    https://t.me/aoc24g2u
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Guzel indirim tek sorun marketlerdeki 27inch monitorleri cok beyendim ve 24 inch den sogudum gerci ekran kartim 1660ti.
  • cengizhan66 kullanıcısına yanıt
    farketmiyor 27 yada 24 olması 1080p 144hz, 1660ti kaldırır merak etme
  • gelmiş millete herkes mi sıcak fırsatlardaki başlığa yazıyor?daha teknik yorumları burada bekliyoruz.
  • Monitörü gittim aldım mağazadan, açıkçası kuralı daha 1 saat oldu direk karalamak istemiyorum ama benim eski philips 22e3lhsu tft lcd monitörüm de siyahlar daha siyah görüş açısı da daha iyi bundan hayret ediyorum valla. Renk ayarı tam yapmadım daha siyah mat ekranlarda bariz ışık sızması var rahatsız ediyor karanlık odada. Gececiler bir kez daha düşünsün.
    Onun dışında 144Hz tazeleme hızını aldım ve oh be dedim kullanım deneyimini baya arttırıyor masaüstü bile internet bile akıcılık hissediliyor. Dha oyunlarda denemedim.
    Aoc 24g2u için en iyi renk kontrast ayarı olanlar buradan paylaşalım en iyi hale getirelim kullanım deneyimini.

Edit: Şu ayarları yaptım hiç fena değil.
    AOC 24G2U 24" 1ms 144Hz Kullananlar Bakabilir Mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perturbator -- 27 Kasım 2019; 0:10:15 >

• benimki de geldi.aoc 2k 144 TN monitörüm teneke gibi kaldı bunun yanında.aida64'e göre bu sene 10. ayda üretilmiş.sitesinde programı da var ama gerek var mıdır bilemiyorum.
  • AOC 24G2U 24" 1ms 144Hz Kullananlar Bakabilir Mi?
    LG 27mpg monitör ile güzel bir ikili oldular.Renkler guzel.144hz fark yaratıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AOC 24G2U 24" 1ms 144Hz Kullananlar Bakabilir Mi?
    Deneyerek yaptığım son ayarlardan şimdilik çok memnunum.
  • aynen yukarıda bir arkadaş yazmış monitör ips panele sahip ama kesinlikle vaad ettiği görüş açılarını sağlamıyor tırrıktan bir tn panel gibi sağı solu hemen kararıyor baktığınız orta noktada ekran aydınlık fakat köşeler karanlıklaşıyor bunu aşmak için ekrana biraz geriden bakmak gerekiyor ve monitörün sharpness ayarı yok (keskinleştirme) almayı düşünenler buna dikkat ederek alsınlar. görüntü bulanık değil ama sharpness ayarına sahip bir ekrandan buna geçince kesinlikle keşke ekranı biraz daha keskinleştirme ayarı olsaydı diye düşünmeye başlıyorsunuz. hazır presetler arasında keskinlik veren presetleri seçebiliyorsunuz ama onlarda bazı diğer ayarları kapatıyor ve bir türlü olması gereken ince dokunuşları yapamıyorsunuz. keskinlik konusunu masaüstünde çok dert etmedim ama oyunlarda falan nvdia sharpness ayarını kökleyince önceki viewsonic monitörümdeki yapmış olduğum keskinlik ayarını yakalamış oldum şimdilik memnunum monitörden fakat 144hz 1ms(mprt) olayı olmasaydı büyük ihtimalle kullanmazdım bu monitörü. ekstra olarak pivot ayaklığı, usb3 hub özelliği, vesa desteği gibi bonus özellikleriyle sharpness takıntınız yoksa güzel canlı renk desteği ve 144hz 1ms ile tercih edebileceğiniz 1000tl bandında iyi bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 1 Aralık 2019; 20:46:31 >

• 999 liraya İPS panel bekleyenler ne bekliyor ki ada isme kanıp aldanmayın bu bütçeye ya bunu alırsınız ya da c24g1 bakarsınız çok opsiyon yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    slm aynı monitörü almışız ama ben ekran kartını alamadım bu monitöre yakışır bir minimum kart lazım ,senin mesajını gördüm fırsatlarda .eğer ekran kartını satarsan ama bence satma gayet iyi duruyor, memnun kalmazsan taksitle satma imkanı olursa güvenli bir satış kanalından alabilirim.
  • Kullandığınız ayarları ss atabilirmisiniz hocam lütfen.
    Selamlar hocam, monitörden memnun musunuz? Kendinizce artılarını eksilerini yazsanız olur mu?
  • manjimaru kullanıcısına yanıt
    Benimkinin ekran ortasında kabak gibi ölü piksel vardı değişime gönderdim haftalardır haber yok. Pek inceleyemedim o yüzden monitörü ama renkleri güzel, görüntü keskindi. İtopya pişmanlıktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Cevap için teşekkürler hocam, MSI almayı düşünüyordum tesadüf sizin yorumu görünce ve birkaç olumsuz yorumdan dolayı başka markaya yöneldim, yine tesadüf sizin mesajı gördüm. :) Reklam yorumları yerine asıl kullanıcı yorumları iyidir dedim ama şanssızlık yaşamışsınız, üzüldüm. Konu itopya olunca benimde tereddütlerim var fakat bu fiyat çok fazla seçenek olmayınca bende kutuma gideyim diyorum. Umarım sorun yaşamam.
    TEşekkürler, geçmiş olsun.
  • Bu aoc 24g2u ile xg2401 arasında kararsız kaldım. Aoc 1 ms yaziyo. Fps online oyunda kullananlar nasıl sizce gecikme ghosting fln oluyo mu aoc da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyupax

Bu aoc 24g2u ile xg2401 arasında kararsız kaldım. Aoc 1 ms yaziyo. Fps online oyunda kullananlar nasıl sizce gecikme ghosting fln oluyo mu aoc da
    XG2405 modeli panel olarak daha iyi hocam.

https://www.itopya.com/viewsonic-24-xg2405-144hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-profesyonel-gaming-monitor/
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.