Şimdi Ara

AOC 24G2U 24' 1ms 144Hz Kullananlar Bakabilir Mi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
6
Favori
27.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cengizhan66

hangi sitede veya nerede 1170 liraya? bende indirim bekliyorum almak icin
    Sinerji'de dün 1170 liraydı. Bugün 1260 yapmışlar..
  • perhanpayidar kullanıcısına yanıt
    Monitör böyle yatıyormu peki, paralel.

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/ajuryj/what_can_fit_between_xantares_face_and_his_screen/
    AOC 24G2U 24" 1ms 144Hz Kullananlar Bakabilir Mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 11 Kasım 2019; 14:18:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Patren kullanıcısına yanıt
    Yatıyor

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Sen aldınmı hocam, film kalitesinde sıkıntı varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Evet 14 gün iade hakkınız var. "Beğenmedim" diyerek bile iade edebiliyorsunuz. İnternette alınan çoğu üründe bu vardır.

AOC'u ben geçen ay 1270 tlye almıştım. 1170'lere alınabilecek iyi bir monitör bence de. Display Port kablosu da çıktı içinden.

Alıntıları Göster
    valla ben h.burada ve n11 de bir çok mağazaya sordum. ürünü alıp deneyip koşulsuz iade edebilirmiyim diye. Hepsi hayır dedi açılan bi ürünü geri alamayız dediler. siz daha önce iade ettinizmi ? kutudan çıkmış sonuçta.

• byrcp B kullanıcısına yanıt
    Alıp beğenmedim diye iade edeceksiniz. 14 gün içinde iade edebilirsiniz.. Ürün geldiğinde vahşi bir şekilde açmayın. Poşetleri süngerleri dikkatli açın. Herhangi bir sorun çıkarsa bu şekilde iade edersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Alıp beğenmedim diye iade edeceksiniz. 14 gün içinde iade edebilirsiniz.. Ürün geldiğinde vahşi bir şekilde açmayın. Poşetleri süngerleri dikkatli açın. Herhangi bir sorun çıkarsa bu şekilde iade edersiniz.
    açılan bi ürünü hiç bi mağaza kabul etmiyor geri almayı.
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Hocam aldım da farklı bir şehire yeni taşındım net yok test edemedim henüz. Fakat ilk izlenim fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: byrcp

açılan bi ürünü hiç bi mağaza kabul etmiyor geri almayı.

Alıntıları Göster
    yok öyle bir şey ürünün satılabilirliğini bozmadığın sürece 14 gün iade hakkın var. size sadece kabul etmiyoruz vs diyebilirler sadece bunu diyebilirler yani thh içlerinden geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

yok öyle bir şey ürünün satılabilirliğini bozmadığın sürece 14 gün iade hakkın var. size sadece kabul etmiyoruz vs diyebilirler sadece bunu diyebilirler yani thh içlerinden geçer

Alıntıları Göster
    daha önce iade ettinizmi? thh başvurup ben 1 yıl bekledim tvyi geri vermek için. ama 14 gün geçmemişti 6 ay sorasıydı ki 1 hafta olmamıştı alalı üründe kusur olmadığı için servis iade/değişim kabul etmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrcp

daha önce iade ettinizmi? thh başvurup ben 1 yıl bekledim tvyi geri vermek için. ama 14 gün geçmemişti 6 ay sorasıydı ki 1 hafta olmamıştı alalı üründe kusur olmadığı için servis iade/değişim kabul etmemişti.

Alıntıları Göster
    ben etmedim, forumda sadece monitörü iade eden birçok kişi var. monitör bölümünü ziyaret ederseniz görürsünüz.

monitör de kusur var, ölü piksel vs var diye demeyeceksiniz zaten böyle derseniz direk yetkili servise gider oradan rapor beklenir. 14 gün geçmeden ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan "beğenmedim" diye iade edeceksiniz. bu şekilde yapmazsanız en fazla thh e gidersiniz o da çok uğraştırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercanfx

Bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın , internetten monitör aldınız kutuyu açıp kurdunuz , sonra iade edebiliyor musunuz ?
    Evet iademi kabul ettiler düzgünce geri yolladım sapasağlam.
  • Beyler Samsung CFG73 model sipariş ettim 1099 TL'ye ama bu daha da hoşuma gitti sizce iptal edip AOC sipariş etmeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BauschLomb

Beyler Samsung CFG73 model sipariş ettim 1099 TL'ye ama bu daha da hoşuma gitti sizce iptal edip AOC sipariş etmeli miyim?
    Ben bu modeli iade ettim nedeni ise iş yerinde 60hz kullanıp evde 144hz kullanınca gözlerimde aşırı yorgunluk yapıyor olması oldu.Onun haricinde çok güzel bir ürün olduğunu söyleyebilirim.Pişman etmez bu fiyata.IPS ile acayip güzel görüntü kalitesi vardı.Ölü piksel sorunu da yoktu.Güzelim ürünü iade etmek biraz üzdü ama sağlık daha önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 12 Kasım 2019; 19:30:10 >
  • SturmpioneeR kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de yanında Dell P2417H 60 Hz monitörü kullanacağım, 144 HZ oyun dışında çok etkiliyor mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BauschLomb

Hocam ben de yanında Dell P2417H 60 Hz monitörü kullanacağım, 144 HZ oyun dışında çok etkiliyor mu ki?
    Hocam belki sizi etkilemez benim gözler zaten sağlam değil doğuştan problemli :) Gözlük kullanıyorum o yüzden daha hassas gözlerim var.Gün içerisinde saatlerce 60hz kullanıp eve gelince 144hz'ye geçince gözlerimin aşırı yorulmaya başladığını hissettiğim maalesef iade etmek zorunda kaldım.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakuy -- 5 Mayıs 2021; 2:16:50 >
  • Yokmu arkadaş şu monitörün türkçe detaylı bir incelemesi?

• Yokmu arkadaş şu monitörün türkçe detaylı bir incelemesi?

• miharbi89 M kullanıcısına yanıt
    dün akşam 27 inch modelini aldım haftaya taşınacağım için kurmadım. Sadece mağazada test ettik kusur var mı diye. Haftaya inceleme yapacağım bir video çekmek istiyorum açıkçası. Bakalım kısmet olursa.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.