Şimdi Ara

AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
414
Cevap
12
Favori
15.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Provider ayarlarında Billing type var, onu Postpayed yapın

Oldu ya hu

AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, inş. ilerde onu komple türkçe yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

hayırlı olsun, inş. ilerde onu komple türkçe yapacağız.

Sizin ekran alintiniz daha teferruatli gibi.widget mi o yoksa programin arayüzü mü?

• hocam bende turkcell online bilgilerimi size pm atıyım ne zamana hazır olur bu işlem
  • şazenuş kullanıcısına yanıt
    Benim paylaştığım resimde 6 tane değişik widget var. Siz de widgeti ana ekrana atabilirsiniz. Widgetin içinde görmek istediğiniz sayaçları ve sırasını ayarlayabilirsiniz, vs.
  • Kendi bilgilerimi şuan verme konusunda negatif düşünüyorum ama operatörüm (türkcell) eklenirse denemeyi düşünüyorum. Size kolay gelsin umarım sonuca ulaşırsınız.
  • ufuq010101 kullanıcısına yanıt
    hocam turkcell faturasızsanız bana pm atın. Faturalı hat için bilgilerimiz var şu anda.
    Avea için bonus sayacını hallettiğimizde Turkcelle geçeceğiz, ama kesin süre veremiyorum, yapımcıların da müsaitlik durumuna bakıyor bu iş.
    Fikir vermesi açısından ilk çalışmalara 6 gün önce başladık, haftasonunu da çıkkartırsak kabaca 4 gün diyelim ve bugün provider genel anlamda hazır diyebiliriz.
    Konuyu takip etmeye devam edin. Burda güncel haberleri paylaşacağım.
  • Telefonumda avea uygulamasi var istedigim zaman girip kac dk kac sms kaldigini ogrenebiliyorum sizin bu uygulamanizin artisi nedir?

• avea uygulamasından en basitinden şu farklar var :)
    - masaüstünüze widget atıp, durumu anlık kontrol edebilirsiniz.
    - ailenizden veya yakınlarınızdan birkaç kişinin hesabını programa tanıtıp, güncel olarak tüm hesapları tek yerden kontrol edebilirsiniz.
    - programda halihazırda 600'den fazla provider var. skype veya paypal hesaplarınız da takip edebilirsiniz.
    - ve tabi diğer opeartörler de eklenince sadece avea değil herhangi bir hesabı takip edebilirsiniz.
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Turkcell gelsin ilk ben kurarim

• Ana mesaja program kurulumu ve provider ayarlama rehberi eklendi.
  • kurdum . avea faturalı hat var. grup içi dakikaları gösteriyor ama normal dakikalar gözükmüyor.
  • taka61 T kullanıcısına yanıt
    Bana pm'den giriş bilgilerinizi gönderirseniz, duruma bakabiliriz.

• bu programı denemedim ama aveanın online işlemler için uygulaması var onunla her şeyinizi görebiliyorsunuz
  • Turkcell için takip
  • Merak ettim severim böyle şeyleri :)
  • Dün kurdum, programa girince gösteriyor ama widget atayınca widget'ta sadece fatura ve dakikam görünüyordu. İnternet kotama ve sms'lere ulaşamadım widget ekranından.

Ekleme: Widget ayarlarında varmış, hallettim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Kolay gelsin hocam kullanan çok olursa programı türkçe'ye çevirebilirim

• Yalnız şöyle bir durum var.
    Benim hattımda 500 her yöne dakika, 3000 de Avea içi dakika var. Program sadece şebeke içi olan 3000 dakikadan kalanı gösteriyor, her yöne 500 hakkında bi bilgi veremiyor şu anda :)
  • sağolun, çeviri için yapımcılarla konuştum zaten, olumlu bakıyorlar. provider işlemi bittiğinde, yardımcı olmak isterseniz size haber verebilirim..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.