Şimdi Ara

AnyBalance (Çok Amaçlı Servis Sağlayıcı Sorgulama Sistemi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
12
Favori
15.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chronos1121

sağolun, çeviri için yapımcılarla konuştum zaten, olumlu bakıyorlar. provider işlemi bittiğinde, yardımcı olmak isterseniz size haber verebilirim..

Tamam hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Evet bu hatadan haberimiz var, dün akşam bir arkadaş bahsetti burda.
    Durumu yapımcıya ilettim, halletmeye çalışacağız.

yukarıda bu hatadan bahseden arkadaşa gönderdiğim pm'den bir alıntı
    quote:

şu anda genel anlamda bonus dakkalar (sizin durumda grup içi dakkalar) ile genel (heryone) dakkaları toplayarak gösteren bir sistem var. Sizin hesap için hata giderilecek.
    İdealde bonusları ayrı, heryone dakkaları ayrı gösteren iki sayaç olması talebinde bulundum ben, ama henüz o şekilde bir ayarlama yapamadılar.
    Sizi gelişmelerden haberdar ederim.
    Konuyu takip etmeye devam edin.
  • mesaj geliyo aveadan surekli . kapatmaya firsatim olmadi

• bu uygulamayi kullaninca hediye dakka falan geldi :) uygulama nereye girip ciktiysa bnm yerime

• DeepHou5e kullanıcısına yanıt
    güvenlik mesajını online hesabınıza girip ayarlardan kapatabilirsiniz.
  • quote:

Evet bu hatadan haberimiz var, dün akşam bir arkadaş bahsetti burda.
    Durumu yapımcıya ilettim, halletmeye çalışacağız.

yukarıda bu hatadan bahseden arkadaşa gönderdiğim pm'den bir alıntı
    quote:

şu anda genel anlamda bonus dakkalar (sizin durumda grup içi dakkalar) ile genel (heryone) dakkaları toplayarak gösteren bir sistem var. Sizin hesap için hata giderilecek.
    İdealde bonusları ayrı, heryone dakkaları ayrı gösteren iki sayaç olması talebinde bulundum ben, ama henüz o şekilde bir ayarlama yapamadılar.
    Sizi gelişmelerden haberdar ederim.
    Konuyu takip etmeye devam edin.

Teşekkürler.
    Şimdilik gözüme takılan başka bir şey yok, olursa yazarım

• Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    chronos turkcell den ses yokmu heyecanlandım bende kullanmak istiyorum
  • Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    yok abi, beklemedeyiz. gördüğün gibi AVEA'da halen sorunlar devam edeiyor.
    bir de bugün bana hiç meaj atmadı yapımcı arkadaş, herhalde başka işlerle meşgul.
    merak etme Turkcell için ilk seni haberdarlar listesine eklerim
  • denedim avea çalışıyor . teşekkürler
  • quote:

güvenlik mesajını online hesabınıza girip ayarlardan kapatabilirsiniz.

Ben güvenlik mesajını kapatmak istemiyorum açıkçası. Güncellemeyi 1 saate ayarladım programın, her saat başı mesaj geliyor Avea'dan "online işlemler"e giriş yaptınız diye. Bi çözümü olsa keşke ama sanmıyorum, ancak kendimiz kapatırsak düzelir buı galiba.
    avea faturasız hat için sorunsuz açıldı. fatura kesim tarihi de olsa tadından yenmezdi
    uygulama bir otursun es dost herkes turkcelli herkese yukletip reklamini yapacagim

• fatura kesim tarihini ben de düşündüm, ama açıkçası çok önem vermediğim için ekletmedim (kesim tarihinden ziyade son ödeme tarihi daha önemli değil midir). ilerde gelecek istekler doğrultusunda eklemeyi düşünebiliriz.
    ancak sms gizleyici bir program kurarsanız belli aboneden gelen sms'leri yakalayıp gizlemeyi ayarlayabilirsiniz.
    ama hesap ayarlardan kapatmak daha kolay bence :))
  • AVEA v5 güncellemesi çıktı
    - Fatura kesim tarihi sayacı eklendi
    - bonus dakka sayacı eklendi, ama muhtemelen herkeste düzgün çalışmayacak. Lütfen deneyip, sayaç çalışmıyorsa hat türünüzü/paketinizi bildirin.

Not: Bir yandan da Turkcell için çalışmalara bugün başlıyoruz inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 31 Ekim 2013; 12:29:44 >
    Cok sagol chronos bakalim turkcell ciksin deneyecek o kadar hattim varki

• quote:

AVEA v5 güncellemesi çıktı
    - Fatura kesim tarihi sayacı eklendi
    - bonus dakka sayacı eklendi, ama muhtemelen herkeste düzgün çalışmayacak. Lütfen deneyip, sayaç çalışmıyorsa hat türünüzü/paketinizi bildirin.

Not: Bir yandan da Turkcell için çalışmalara bugün başlıyoruz inş.

Her iki sayaçta da tek bir rakam gösteriliyor.
    Tarifemin ismi "Yeni Nesil 500 Tarife Tarifesi" Bu tarifede 2000 sms her yöne, 500 dk her yöne ve sınırsız internet (2 gb adil kullanım kotalı) var. Ben buna ek olarak 3000 dk avea içi görüşme aldım. Şu anda programın sayacında 2728 dk yazıyor her iki dakika sayacında da. Ama bu gösterilen dakika sadece 3000 dk'dan kalan süre. Yani diğer her yöne 500 dakikadan kalan hiç gösterilmiyor ve bu gösterilene dahil değil. 500'den hiç haber alamıyoruz yani :)

hattınız faturalı mı faturasız mı?
    kontrol etmek için bana giriş bilgileriniz veya en azından online işlemlerden SS lazım olacak.
  • Hiç beklemiyordum çalışmasını ama çalıştı! Neden beklemiyordum? Çünkü Avea'nın kendi Online İşlemler uygulamasına girdiğimde paketime ve kalan kullanımlarıma dair hiçbir bilgi verilmiyordu (yıkılan paket kullanıyorum 3 aydır, öncesinde Turkcelli idim). Avea'ya kaç defa mail attım, MH ni aradım "Sizin paketiniz orada görünmez" deyip çıktılar. Nedenmiş, nasılmış, çözümü, adamların umurunda değil. O yüzden hiç umudum yoktu ama yenilikleri sevdiğim için bu uygulamayı kurdum, kaydettim çıktım, ilk anda herşey sıfır sıfır göründü, hah tamam dedim belliydi olmayacağı. Kapattım, yeniden açtım bir baktım, bam! Birebir tüm rakamlar güncel ve doğru, küsuratlara varana kadar! Şimdi widgetlar üzerine çalışıyorum, zevkime ve ihtiyacıma göre bir şablon oluşturmak için. Yalnız bu widget ayarları cidden çok karışık, hazır şablonlar da hiç estetik değil ve karmaşık. Mutlaka deneye yanıla ekrana ve ihtiyaca uygun bir şablonu manuel oluşturmak gerekiyor. Yine de gerçekten çok iyi bir uygulama, paylaşım için teşekkürler. Ayrıca Türkçeleştirme konusunda gerekirse ben de katkıda bulunmak isterim.

• Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    widget ayarlarında HTML taslak kullanma seçeneği var. Bu durumda html bilginiz vasa, istediğiniz ayarı kendiniz yapabilirsiniz. Kendim uğraşmadım, standart şemayı kullanıyorum.
    Türkçeleştirme işine tüm operatörler hazır olduktan sonra başlamayı düşünüyorum. o zamana kadar programın işlevselliği bizim bölgemiz açısında kısıtlı kalıyor ve çeviri onu daha popüler zaten edemez :)
    Yani şimdilik beta aşamasındayız, hepsini halledersek çok daha güzel olacak.

Öte yandan şu ana kadar gelen kullanıcı bilgilerden gördüğüm kadarıyla bir tek avea'da bile paket çeşitlerin ve bonusların sayısı artı onların webonline sayfasında görüntüleme şekli çok karışık. Onun için tüm tarifeleri kapsayacak bir şemanın oturması zaman alır. Turkcell'de ise durum daha da karışık görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 1 Kasım 2013; 12:07:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.