Şimdi Ara

Anti-Allerji Cihazı CİDDİ !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
6
Favori
42.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 7 yıldır bende bu alerjiyle uğraşıyorum bir sürü ilaç kullanmışımdır ama bana göre hap olarak en etkilisi XYZAL tabiki kişiye göre değişebilir ama ben en çok bu hapın etkili olduğunu düşünüyorum.Sprey'de almıyorum bu hap yetiyor yatacağım zaman alıyorum.Bu arada Medisana medinose isimli cihazı alırsam eğer buraya sonuçlarını yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

bende alerjik ve alerjik astim var, ilac kullanimim nasil olucak doktor bana zaditen ve onceair diye ilac verdi 1ay sonra bitti, ben bu ilaclari her zamanmi kullancam yoksa bahardami

Sadece alerji mevsiminde kullanırsın sonra gerek kalmıyor benim alerji mayıs'ta başlar en az 3 ay sürer Tedavisi olmadığı için ilacı 1 ay kullanıp bırakırsan alerji hala devam eder.İlaç sadece etkisini minimuma indirir.
  • Yıllardır bende de var bahar mevsimi geldiğinde ölmekten beter oluyorum
  • Delirdim resmen yahu:

http://health-beauty.shop.ebay.com/Other-/67589/i.html?_catref=1&_fln=1&_ipg=&_ssn=htecinc&_trksid=p3286.c0.m282

böyle birşey var ben Türkiye'de görmedim, sağlık ürünleri ithali konusunda gümrükte sorun çıkar mı çıkmaz derseniz hemen sipariş veririm...
  • Bu lanet alerji yüzünden kendime olan güvenim azalıyor eğer ilaç almayı unuttuysan hiç ummadığın anda burun akıntısı,gözlerde ve boğazda kaşıntı,hapşırık krizi vb... Nerdeyse kansere çare bulunacak bir türlü bu alerjiyi bitirecek bir tedavi bulamadılar Kesin bir çözüm bulunsa parada sorun değil çünkü bu alerji yüzünden maddi ve manevi kayıp yaşıyoruz zaten
  • @comm
    Aynen katılıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm
    quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

bende alerjik ve alerjik astim var, ilac kullanimim nasil olucak doktor bana zaditen ve onceair diye ilac verdi 1ay sonra bitti, ben bu ilaclari her zamanmi kullancam yoksa bahardami

Sadece alerji mevsiminde kullanırsın sonra gerek kalmıyor benim alerji mayıs'ta başlar en az 3 ay sürer Tedavisi olmadığı için ilacı 1 ay kullanıp bırakırsan alerji hala devam eder.İlaç sadece etkisini minimuma indirir.

nefret ettim bu yasli,cikarci doktorlardan, hemsire testi yapti, doktor sadece su su alerjin var su ilaclarin, bitince yenisini yazdir kullan dedi, hep kullancakmiyim dedim, dedigi hep kullancan dedi, kufuru bastim resmen bende, yaninda ilac saticisi var ilgilendigi yok benle ayak ustu 2dk bakti. Alerji mevsimimi nasil ogrencem ben yilin 9ayi burun akintisi ve hapsirmayla geciniyorum

• Yılın 9 ayı mı senin durum daha kötü anlaşılan alerjinin kötü tarafı astıma çevirme tehlikeside var.Alerji konusunda uzmanlaşmış adam gibi bir doktor lazım bende özel bir hastaneye gitmiştim aynı seninki gibi test yapıp neye alerjim var listesini çıkardılar ilaçları yazdılar başka bir şey yok.Bakalım 1 hafta sonra Medisana Medinose Anti-Alerji Cihazını alabilirim en azından alerjinin etkisini %80 gidersin bana yeter ilaçlara mahkum olmak istemiyorum.
  • Hiç pahalı falan değil gerçekten geçiriyorsa 1000 lira bile veririm..
  • Bu konuyu takipteyim. Cihazı kullananlar en acilinden yorum yazsınlar şuraya
  • Cihazı bir arkadaşım internette 2 sene once gormüştü ozaman fiyatı daha yuksektı, ürünü satın aldım 190 tl ye teknosepet.com dan (PLUS Olan versiyonunu ), pazartesi elime ulaştı ogunden berı kullanıyorum ama şu anda pek bişey farketmedi, kullanım klavuzunda ortalama 1 -2 haftada etkısını göstereceğini yazmışlar, bende şu anda tam emın olamıyorum işe yarayıp yaramadığına çünkü 3 gundur kullanıyorum, zaman geçtikçe kendısını belli eder durumu burdan yazarım, günde 3 seans uyguluyorum inş faydalı olur. 660nm lik 5mw lazer ışını uyguluyor sanırım , internette yaptığım araştırmada foto terapının işe yarar bir yöntem olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış diyordu, cihaz 2 çeşit bir normal olanı var birde plus, aralarında lazer farkı varmı bılmıyorum ama, plus olan cihazda led göstergesi var kalan süreyi gösteriyor, ama cihaz alerjıyı %100 tedavı etmıyormuş sadecede yuksek seviyede rahatlatıyormuş ,alerjen e olan duyarlılığı düşürüyormuş

• @:SworD: Takipteyim umarım cihaz işe yarar hafta sonu sınavları aradan çıksın bende almayı düşünüyorum.İşe yarayıp yaramadığını anlamak için ağaçlık bir yere git yada çimli bir yere Ben çimlerin kokusunu alsam alerjinin başlamasına yetiyor Bu arada ben birkaç sene öncesine göre alerji konusunda daha iyiyim geçen sene alerji mevsiminde askerdeydim belki biraz faydası dokunmuştur az çimlerde sürünmedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Allerjik rinit denen illet bende de var. İlk defa gördüm böyle bir cihaz. Link varsa verebilir misin?

Eğer etkili bir şey ise hap yerine bunu kullanırım.

hocam hangi hapı kullanıyorsun. bende de alerjik rinit var ama hasta olduğumda antibiyotik yazıyorlar sadece devamlı bir hap vermediler bu güne kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ae_

quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Allerjik rinit denen illet bende de var. İlk defa gördüm böyle bir cihaz. Link varsa verebilir misin?

Eğer etkili bir şey ise hap yerine bunu kullanırım.

hocam hangi hapı kullanıyorsun. bende de alerjik rinit var ama hasta olduğumda antibiyotik yazıyorlar sadece devamlı bir hap vermediler bu güne kadar.

Aerius 5 mg
    Yada Zirtec
    bir kaç hap daha biliyordum ama adı aklıma gelmiyor.

@comm
    Benim bu sene geçen seneye oranla daha şiddetli geçiyor. Nefes almakta dahi zorlanıyorum bazen. Geçen sene böyle değildi. Aşı uygulandığı halde daha beter hale geliyorum. Bu sene bende askere gideceğim, ne olacak halim bilmiyorum. Şu günlerde ağaç tozlarından olsa gerek aşırı derecede kaşınma var. Dışarıdan eve kendimi zor atıyorum.

@Sword
    Dostum izlenimlerini merakla bekliyoruz...

• Valla bende alerji var ama yıllardır doktora falan da gitmedim. Her sabah uyanır uyanmaz bir hapşırık krizi sonrası burun akıntısı, göz sulanması falan mahvediyor ya. Hele 1 aydır çok kötüyüm. Şimdi bunun bir çaresi yok mu arkadaşlar? Ayrıca ben 2 yıla yakın zamandır CLARİNASE isimli bir ilaç kullanıyorum. Bi keresinde bir doktor yazmıştı sinüzitim diye gittiğimde. Adam filme bakıp sinüzit değilsin, alerji olabilir diyerek vermişti. Genelde çok iyi gelirdi fakat şu 1 aydır o da etki etmiyor. Bu aleti kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse biz de edinelim birer tane.

Bu arada söylediğim ilaç hakkında internette iyi yorumlar var. Ben olsam kesinlikle denerdim. 7.75 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imaginary -- 26 Mayıs 2011; 14:24:14 >

• İlaç kullana kullanana aerıus un bende etkısı eskı yıllara oranla düştü, bazen gunde 2 tane kullandığım bile oluyor ama fayda etmedığıde oluyor, anlamadım nedense uyurken birşey yok gözümü açıyorum yatarken başlıyor hapşuruk işe gidenekadar yaklaşık 1 saat burnum aktıktan sonra bı sure duruyor, öğlen molaya çıktığımda yıne devam edıyor, akşam iş çıkışı bı sorunum kalmıyor bu seferde eve geldiğimde başlıyor burun akıntım, ama sankı aletı kullanmaya başladığımdan berı öğlenlerı polenlerden daha az etkılenır oldum ama tam olarak emın olamıyorum sızı yanlış yonlendırmek ıstemıyorum çünkü zaman geçtikçe polenlerde azalıyor olabilir
  • @:SworD: Dün yatarken XYZAL isimli hapı kullandım bugün dışarı çıktım sanki hiç alerji yokmuş gibi ne hapşırık ne burun akıntısı oldu.Sadece boğazlarımda kaşıntı var şu an bile devam ediyor Hiç bu hapı kullandın mı belki sanada iyi gelebilir.Alerjisi olanlara bu hapı tavsiye ederim 7 lira gibi bir fiyatı olması lazım tabiki herkeste etkili olacak diye bir şey yok çünkü değişik ilaçlar denedim bazıları yetersiz kalıyor.
  • Hapların etkısı bünyeye göre değişiyor, geçen sene bi ara kullandım ama bana fayda etmedı, kardeşim kullanıyor ona yarıyor
  • bi .oka yaramıyor ya , ucundan 2 tane lazer çıkıyo o kadar , git kırtasiyeden lazer al onu burnuna tut aynı şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Momo-Oz

bi .oka yaramıyor ya , ucundan 2 tane lazer çıkıyo o kadar , git kırtasiyeden lazer al onu burnuna tut aynı şey

saçmalamışsınız, saçmalamak için kullanmayın topiği
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.