Şimdi Ara

Anti-Allerji Cihazı CİDDİ !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
42.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MEDISANA Medinose Anti-Allerji Cihazı kullanan var mı ?Varsa tecrübelerini aktarabilirse sevinirim.Özellikle allerjik rinit olan arkadaşlar faydasını gördüler mi ?

• ilk defa gördüm, up. Acil şifalar versin ALLAH cümlemize.
  • Allerjik rinit denen illet bende de var. İlk defa gördüm böyle bir cihaz. Link varsa verebilir misin?

Eğer etkili bir şey ise hap yerine bunu kullanırım.
  • kaç para kardeş hemen aliyim

oha 250 liraymış

197 lira hızlı alda
    http://www.hizlial.com/saglik-guzellik/saglik/medisana-medinose-plus-anti-alerji-cihazi_08.200.8418.0005.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South Korea -- 20 Mart 2011; 16:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Allerjik rinit denen illet bende de var. İlk defa gördüm böyle bir cihaz. Link varsa verebilir misin?

Eğer etkili bir şey ise hap yerine bunu kullanırım.

http://www.medisanaturkiye.com.tr/?q=tr/content/medinose_plus_antialerji_cihazi_medinose_plus.html
  • Çok paraymış.
  • Kullanan hiç kimse yok mu?
  • İyi ki burna sokuluyormuş.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağrı.K -- 29 Nisan 2015; 14:37:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: badboy1234

quote:

Orijinalden alıntı: inuY

İyi ki burna sokuluyormuş.

Üzülme sen,kötü espiri yapanlar içinde varmış ama o beyne sokuluyormuş.Tabi beyninin nerede olduğuna bağlı.Sen anladın onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: badboy1234

quote:

Orijinalden alıntı: inuY

İyi ki burna sokuluyormuş.

Üzülme sen,kötü espiri yapanlar içinde varmış ama o beyne sokuluyormuş.Tabi beyninin nerede olduğuna bağlı.Sen anladın onu.

Kanırttı
  • 50-6 lira olsa alırdım kesin
  • Konu Güncel
  • Arkadaşlar bu cıhaz hakkında benımde yorumlara ihtiyacım var işu an en uygun fıyat ile teknosepet.com da satılıyor 186 lira plus olan urunu
  • up
  • O kadar sprey hap kullanıyoruz ancak birkaç saat iyi geliyor ama kesin bir iyileşme ilaçla bile olmazken böyle bir aletle alerji sorununun çözüleceğine inanmıyorum internette hiç yorum bile yok.
  • Alerjik rinit bende de coştu, bugün eve gelmek zorunda kaldım işi gücü yarım bıraktım. Hapşırmayı kestim telfast ile ama burun akıntısına bir çözüm bulamıyorum resmen çeşme oldu akıyor. Duact kullanıyorum ağzım yüzüm kurudu burnum kurumadı. Kullandığınız ilaçları yazın da görelim...
  • Allerjinin kesin tedavisi yok.
  • Ne lanet bir hastalıktır anlamadım 3 ay hapşırıp burun silmekten bıktım, gitmediğim doktor kalmadı ne rezilliktir... İş kaybım da olmaya başladı böyle gider topu tiker, batarım...
  • bende alerjik ve alerjik astim var, ilac kullanimim nasil olucak doktor bana zaditen ve onceair diye ilac verdi 1ay sonra bitti, ben bu ilaclari her zamanmi kullancam yoksa bahardami
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.