Şimdi Ara

Anti-Allerji Cihazı CİDDİ !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
6
Favori
42.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Arkadaşlar nasıl alerji durumlarınız

Xyzal bittiği için dün yatarken alamadım bugün biraz alerji tuttu.Hapların kölesi olduk keşke daha doğal bitkisel çözümleri olsada onu kullansak
  • haplara karşı Başıklık kazanıyoruz bakalım halımız ne olacak ilerleyen yıllarda :S
  • Umarım 30 yıla kalmaz kesin tedavisi bulunur.Yaşlanınca hiç çekilmez.Bu alerji yüzünden en sevdiğim mevsim kış
  • xyzalin benide etlilemiyor geçen sene 3 paket bitirmiştim bu şimdi 3 saat önce içtim ilacı burun çeşme gibi akıyor, bende ege üni.ye bi uğrayayım
  • bende de alerji var ,ilk bahar ve yaz boyunca burun akıntısı ve hapşuruk çok fazla oluyor,doktora gidiyorum xyzal yazıp postalıyor,daha etkili bişe yokmu diyorum yok deyip geçiştiriyor,bende anamadım, bu nası bi hastalıktır yav, insan içine çıkamaz oldum,ha bire burun temizliyorum, bu hastalık öldürmez süründürür yarabbi..
  • Alerjı konusunda Uzman olan doktor az
  • Yağmur yağdığında azalıyo fakat, güneşli havada, çok ağaç olan yerlerde dayanılmaz oluyo o aleti ben de mi alsam?

Tavsiye ediyor musun Sword?
  • Alerjıye duyarlılığını azaltıyor ama çok etkilemedı bende iade eder bır vazıyette, burun akıntım tamamen kesılıyormu , hayır kesılmıyor, ne yaaprsam yapayım ilaç içsemde ışın kullansamda fix sabah uyayınca burnum akıyor bırde akşam akıyor, ama en azından alerjım fazla kudurmadı aletı kullandığımdan berı alerjımin ancak % 25 ını rahatlattı birde duzenlı kullanman gerek gunde 3 seans , tabı tek kullanan ben olduğum için ıyı yorum yapamıyorum , zaten alerjı mevsımının geçmesıne az kaldı ısteren bır dahakı donemde al alerjı mevsımınden once belkı kampanya felan olur
  • ürünü sipariş verdim bekliyorum.. başka çare kalmadıi birde bunu deneyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: esirdemon

ürünü sipariş verdim bekliyorum.. başka çare kalmadıi birde bunu deneyelim bakalım

benimkisi 1 haftada gelmişti, farklı kişiden yorum almaya benımde ihtiaycım var açıkçası :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esirdemon

ürünü sipariş verdim bekliyorum.. başka çare kalmadıi birde bunu deneyelim bakalım

benimkisi 1 haftada gelmişti, farklı kişiden yorum almaya benımde ihtiaycım var açıkçası :D

hizlial dan sipariş vermiştim, ürün bulunamadığı için bugün iptal ettim. , sen hangi site üzerinden aldın, aslında ankara da elden alacağım medikalci olsa daha iyi ürünü almadan incelemek isterdim

• ben teknosepet.com dan aldım

http://www.teknosepet.com.tr/pinfo.asp?pid=295242

bende hizlial dan sıpariş etmiştim ilk ama tedarık surecı canımı sıkınca teknosepetten aldım, fiyatta ozaman hizli aldan ucuzdu
  • benimde alerjim var aerius kullanıyorum faydasını görüyorum ama %100 değil yine hapşurma burun akıntısı oluyo ama baya bi kesiyo
  • quote:

ben teknosepet.com dan aldım

http://www.teknosepet.com.tr/pinfo.asp?pid=295242

bende hizlial dan sıpariş etmiştim ilk ama tedarık surecı canımı sıkınca teknosepetten aldım, fiyatta ozaman hizli aldan ucuzdu

sword, foto plus modelinin değil sanırım, led yok üzerinde.. ürün tesliminde plus modeli geldi değilmi? daha önceki yazında da plus olduğunu belirtmiştin
    tekno sepetinin fiyatı daha iyi hızlı al ı beklemeye devam, sipariş iptali için oda bir hafta sürer artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esirdemon -- 17 Haziran 2011; 11:51:05 >

• Evet hocam plus olan urunu aldım ben uzerınde ledlerden zaman goztergesı var,
  • Benim de şiddetli alerjim var.22 yaşımda ansızın ortaya çıktı.. Yaz kış farketmiyor.. Alerji testi oldum, 1.5 yıldır aşı oluyorum.. Henüz faydasını görmedim.. Tek sıkıntım hapşuruk ve burun akıntısı.. Umarım bu cihaz az da olsa iyileşme sağlayabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Benim de şiddetli alerjim var.22 yaşımda ansızın ortaya çıktı.. Yaz kış farketmiyor.. Alerji testi oldum, 1.5 yıldır aşı oluyorum.. Henüz faydasını görmedim.. Tek sıkıntım hapşuruk ve burun akıntısı.. Umarım bu cihaz az da olsa iyileşme sağlayabilir..

alerjı neye karşı çıktı ve aşı tedavı surecı nsıl gıdıyor
  • Kökünden çözüm kökünden kestirmek burnu
  • Arkadaşlar aerius denen tablet alacaksınız bide nasonex denen burun spreyi bişey kalmıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.