Şimdi Ara

ANTHEM Mart 2019( XBOX ANA KONU) NEW IP (XBOX ONE X 4K) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
1
Favori
7.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genelde Orign Premier üyelerine açıldığı zaman Access üyeleri 10saat deneyebiliyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En detaylı Anthem incelemesi:

https://nordic.ign.com/m/xbox-one-gaming-hardware/22070/preview/anthem-everything-we-learned-after-20-hours-of-gameplay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthem Demo Ön Yüklemeye Açıldı.

ANTHEM  Mart 2019( XBOX ANA KONU) NEW IP (XBOX ONE X 4K)

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    İndirilen bakalım 60 FPS vaatlerini ne kadar yerine getirebilmişler merak ediyorum. (Öne X için konuşuyorum)

• Demoyu 25 Ocak tarihinde oynamanız için oyunu ön sipariş yapmalı ya da EA Access abonesi olmanız lazım. Herkese açık demo yanılmıyorsam 1 Şubat da çıkacaktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇÖP

• IGN’de yer alan bir habere göre Anthem’de iki farklı para birimi bulunacak. Bunlardan ilki coin ve kendisi oyunun genel para birimi. Oyun sırasında kazanılabilen, normal para yani. İkincisiyse gerçek parayla satın alınabilen shard. Bu paraları kullanarak oyun içerisinde kendimize kozmetik ürünler alabileceğiz. Bunların arasında zırh çeşitleri, emojiler, çıkartmalar ve bunun gibi şeyler var.

Bununla birlikte, henüz resmi bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen, Javelin Suits adlı özel zırhlar da çok büyük bir ihtimalle bu shardlarla satın alınacak.

• indirdim bekliyorum , beklentim yüksek değil tecrübe edince göreceğiz neyin ne olduğunu
  • Merlin Kazanindaki bugün yayinlanan habere gore;

Haber Anthem

Anthem'ın demosunda kaç tane Stronghold görevi bulunuyor?

Anthem'ın demosunda kaç tane Stronghold görevi bulunuyor?

Furkan Güler

25.01.2019 - 11:12

Merak edilen soru cevaplandı.

BioWare ekibinin yeni oyunu Anthem'ın çıkışına çok az bir zaman kaldı. 22 Şubat 2019 tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformunda çıkacak olan yapımın demosu ise bugün oyunu ön sipariş yapan kullanıcılar için başladı. Demoda farklı farklı görevleri oyunculara sunan Anthem'da kaç tane Stronghold görevi olduğu belli oldu. Açıklamalara göre Anthem'ın demosunda tam olarak 3 tane Stronghold görevi bulunacak.

Anthem'ın demosunda nasıl görevler yer alıyor?

Oyunun Stronghold görevleri, bildiğimiz sıradan zindan görevlerinden biraz daha farklı. Daha çok Destiny'nin Strike görevlerine benzetebileceğimiz Stronghold görevlerini küçük Raid'ler olarak da tanımlayabiliriz. Takım oyunu gerektiren Stronghold görevlerini yapmak için şimdiden kendinize bir arkadaş grubu kursanız iyi olur. Aksi taktirde tek başınıza oyun çıktığında sadece ana görevi oynayabilirsiniz.

Oyunun ana görevlerinin tek başına sonuna kadar oynanabildiğini söyleyen BioWare, yine de bu oyunun arkadaş gruplarıyla oynandığında daha zevkli olacağını daha öncesinde açıklamıştı. Bakalım Anthem, Mass Effect Andromeda'dan sonra BioWare'ın prestijini düzeltebilecek mi? Hep beraber göreceğiz. Diğer bir yandan EA Games, Anthem'ın satışlarına oldukça güveniyor.

• Herkese merhaba, az önce youtube Xbox On kanalında dinlediğime göre ön sipariş verenlere 3 adet VIP Demo erişim anahtarı veriliyormuş. Paylaşabiliecek varsa mutlu eder :D

Herkese iyi oyunlar.
  • Xbox da Ea Access üyeliğim var ancak az önce kontrol ettim ama demo görünmüyor sanırım sadece ön sipariş verenlere...
  • Xbox tarafındakilerin bunlara ihtiyacı yok. Girip hesabınızdan ön sipariş verip oynayabilirsiniz. Oyun 22 Şubat'ta çıkıyor. Parayı çıkışından 10 gün önce tahsil ediyor. 1 subattaki demoyu bile oynayabilir Xbox oyuncuları sonra da tek tuşla ya da müşteri hizletmlerini arayarak 3dk içinde siparişlerini iptal ettirebilirler. Playstation gibi değil Xbox taki durum. Kartınızı silince dahi çekemediğinden düşüyor sistemden...
  • tharick kullanıcısına yanıt
    Storede anthem demo diye aratınca çıkar

• Anthem VIP demo davetiyesi kovalıyorsanız. Reddit Anthem discord'a gidip #code-share kanalını takip edin. Arada bir davetiye link'i geliyor.

• Sıkıntılı biraz. Girdim az önce demoya ama ana ekranda kaldı. Öyle çocuklar koşturuyor falan bir şey olmuyor, bir şeye tıklanmıyor falan..

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Ayni durum soz konusu...

• Oyunu beğendim ancak One X’te dahi fps-drop oluyor. Tam sürümde düzeltilir umarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun kendini oynatıyor güzel ama sırf rezalet ötesi düşük frame sorunundan dolayı almam ben bu oyunu. 60fps yapsalardı zevkle oynardık one x de bile fps 25 lerde geziyor tam bir skandal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midem bulandı başım döndü 15 fps mi bu oyun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıktıktan kısa süre sonra Access e düşer.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.