Şimdi Ara

ANTHEM Mart 2019( XBOX ANA KONU) NEW IP (XBOX ONE X 4K) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
1
Favori
7.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pc icin test server i kuruldu darisi konsolcularin basina belki bu sayede onceden bulurlar kendi hatalarini da kimse redditten geri bildirim icin medet ummaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Redditteki soylentiye gore Anthem in basindaki ana ekip Dragon Ages 4'e odaklanmak için projenin basindan cekilip yerine Mass Effect teki taseron studyo gececek. Bakalim ne kadar dogru cikacak bekleyelim gorelim.

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/bjw4n1/bioware_shifts_focus_to_dragon_age_4_as_project/?utm_source=share&utm_medium=ios_app

• Biowere den yalanlama geldi. BioWare Boss On Anthem: "We Remain 100% Committed".
    https://www.gamespot.com/articles/bioware-boss-on-anthem-we-remain-100-committed/1100-6466636/

• 4 ay oldu hala pilot data hatasi

ANTHEM  Mart 2019( XBOX ANA KONU) NEW IP (XBOX ONE X 4K)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 10 Nisan 2020; 21:48:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anthemi denemek için aldım indirdim oynadım ona gerçekten bir şans vermek istiyordum indirdim ve oyuna girdim karşımda ne görüyüm en az 5 dakika yükleme ekranı herneyse oyuna güç bela girdikten sonra normal ayara alıp başladım beklemeye tarıyor tarıyor oyuncu yok dedim neyse kendim gireyim bakarım nasılmış diye girmez olaydım...
    Öyle zor düşman mı olur sen birine sıkmaya çalışırken ötekiler seni darma duman ediyor uçarak kaçıp biraz can dolduruyum dedim tövbeee ya senin en çok yüklenmen gereken mekanik uçma mekaniği onuda düzgün yapmazsan daha neyin kalıyor geriye uçmaya çalışırken yerin altına mı girmedim havada süzülmeye çalışırken duvara mı çarpmadım...
    Kısacası bu oyun çok büyük bir balon 🎈 bana kalırsa bu oyuna vereceğim puan 10 üzerinden 5
    5/10 berbat olmuş biowarenin son çırpınışları gibi gözüküyor

• 1.0.7 Guncellemesi i deneyenler oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 10 Nisan 2020; 13:55:52 >
  • Merhaba arkadaşlar 1.0.7 gungellemesiyle loot sistemi duzeldigi icin Anthem tekrar kanima girdi. Vunla ilgili bir sey soracagim Guardian Tokenlwrle nasil craft yapiliyor?

• Anthem'de Haftalik gunluk ve aylik gorevlerden kazandigimiz tokenlarla asagidaki mezarlardan Legendary İtem alabiliyoruz. Craft demisler adi i ama tamamen tesadüf. Benim denedigim imi parca da ustumdeki ile ayni denk geldigi icin bosa gitti. Daha az gelismis karakterle bu mezarlara gitmekte fayda var. Asagida hangi mezarda ne veriliyor yaziyor. Free roam ile exoedition'a cikip Bu dort mezara da sirekt fast travel ile hizli bir bicimde ulasabiliyorsunuz. Unutmadan sadece Legendary token degil yeterli miktarda emberlariniz da olmali.

Tomb of Artinia Weapons
    Tomb of Cariff Legendary Gear
    Tomb of Gawnes Legendary Melee Weapons and Javelin-Specific Components
    Tomb of Yvenia Legendary Support Gear and Universal Components

• rezil bir ooyundur 1 saat dayanamadım bug çöplüğü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

rezil bir ooyundur 1 saat dayanamadım bug çöplüğü
    ben indirmeye bile tenezzül etmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellie_Williams

ben indirmeye bile tenezzül etmedim

Alıntıları Göster
    hdd ye yazık
  • Bu çöpü hala oynayan olduğunu sanmıyorum.

• Ea Access e gelmesine rağmen denemek için bile indirmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

4 ay oldu hala pilot data hatasi

kafası nerde
  • https://twitter.com/ChristianDailey/status/1289232649362391040?s=19

BioWare'in Anthem'i kurtarma planı bugün madde madde gelecek değişikliklerle açıklandı. Bu değişiklikleri ele aldığımızda Anthem'in aslında çok daha fazla ganimete ve daha gelişmiş ganimet sistemine sahip olacağını görüyoruz.

Buyrun efenim madde madde

Ganimet düşme sıklığı artırılacak

Tüm eşyalar daha iyi ve daha rekabetçi olacak ancak olağanüstü bir şey elde etme şansı hâlâ bulunacak

Tüm ender ganimetler ilerleme boyunca stratejik değere sahip olacak

Belirli bir ganimetin peşinde yalnızca rastgeleliğe dayanmadan gidebileceksiniz; Görevler, Uzman Satıcılar, Eşsiz Ganimet Masaları

Yazıtların yeniden kaydedilmesi ve öğelerin seviyelendirilmesi dahil ganimet modifikasyonu

Ganimet düşmesi artık daha heyecan verici ve belirgin olacak

Aynı anda birçok ganimetin düşmesini sağlayan nadir düşmanlar

Ganimeti hemen ortaya çıkarma ve donatma

Ekipman sayfasının ayrıntılı bir istatistik sayfası dahil tamamen yenilenmesi

Ekipman sayfasına her yerden erişilebilecek, her yuvada neler donandığınızı kolayca görmenizi sağlayacak

Her öğenin 'Gücüne' ve 'Nadirliğine' dayalı bir yazıt 'bütçesi' var olacak

Olması gereken yazıtlardan yoksun gereksiz eşyalar artık olmayacak

İstisnai öğeler her bonusdaki değerleri maksimuma çıkarmak yerine tam olarak istediğiniz bonusları almakla ilgili olacak

Güç başlığınız kolayca artırılabilecek ve ganimet sistemi buna göre ölçeklenecek

Gelişmiş telemetri verileri trendleri belirlemenize ve anlamlı denge değişiklikleri yapmanıza olanak sağlayacak

• Xbox one da oynadığınıza şükredin o ses ne hacı öyle.

• BioWare'in online aksiyon rol yapma oyunu Anthem Ocak 2019'da başarısız bir çıkış gerçekleştirmesine rağmen geliştirici ekip oyundan ümidini kesmedi.

BioWare'dan yaklaşık 30 kişilik bir ekip, 2020'nin başlarından bu yana oyunu baştan aşağı yenileyecek güncelleme Anthem 2.0 üzerinde çalışıyor. Şimdiye kadar yayınlanan geliştirici blogları ile loot sistemindeki ve Javelin yapılarındaki değişikliklerden bahsedildi.

Anthem'in kaderi bu hafta içinde belirlenecek.

Bloomberg'ten Jason Schreier'ın kaynaklarına göre Electronic Arts yöneticileri bu hafta Anthem 2.0 güncellemesinin son halini inceleyecek ve bir karara varacak.

Ya ekip büyütülüp yapımına devam edilecek ya da projeye son verilecek.

Jason Schreier'ın kaynaklarından biri BioWare'in oyunu yenileme çabalarını sürdürebilmesi için ekibi en az üçe katlaması gerektiğini ifade etti.

Electronic Arts konuyla ilgili olarak, söylentiler ve spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyoruz, diye belirtti.

• Çok yazık oldu. Anthem Next projesi rafa kalktı. Anthem devam etseydi sasirirdim cunku Codemasters satin alimi ile beraber bir suru proje yığıldı. Anthem'e yer kalmadi! Mass Effect ve Dragon Age icin risk almak da istemediler. Sağlık olsun...

"...Oyun geliştirme zordur. Bunun gibi kararlar kolay değil. İlerlerken, bir stüdyo olarak çabalarımızı lazerle odaklamamız ve bir sonraki Dragon Age ve Mass Effect oyunlarını güçlendirirken, Star Wars: The Old Republic için kaliteli güncellemeler sağlamaya devam etmemiz gerekiyor..."
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.