Şimdi Ara

ANTALYA HAVALİMANINDAN ALANYAYA NASIL GİDERİM!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
89.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alanya dan Hareket Satlerimiz
    00:30 - 02:00 - 03:30 - 04:30 - 05:30 - 06:30 - 07:30 - 08:30 - 09:30 - 10:30 - 11:30 - 12:30 - 13:30 - 14:30 - 15:30 - 16:30 - 17:30 - 18:30 - 19:30 - 21:30 - 23:30

Antalya Havalinyn'dan Her Her saat depar

rezervasyon +90 242 511 11 00

Alanya Gazipa?a Havalimany transferlerimiz her uçak için transferlerimiz mevcuttur
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkturkiye

Bende size bir transfer firması veriyim 4 kişiye kadar özel belek transferi 55 tl , shuttle a gerek yok via transferwww.antalyatransfer.org 0541 692 82 72 . iyi eglenceler

Burda epey reklamı yapılmış ama;şikayet sitesindeki yorumlara cevap bile yazmamışlar.
    Gelmeyen araçlar yüzünden bir sürü şikayet var.Bir dünya uçak biletine para verip,ha geldi ha gelecek diye riske atmamak için vazgeçtim bu şirketten almaktan
    Piyasada hemen hemen herkes aynı fiyata götürüyor zaten.Önemli olan hizmetin iyi olması.
  • hiç boşuna servisle uğraşmaya gerek yok, onur air artık alanya havalimanın direk uçuyor...50 liradan başlıyor fiyatlar diye de reklamı vardı...istanbuldan antalya yerine alanyaya bilet alın...servisle de boşuna vakit kaybetmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hitokiri-

quote:

Orijinalden alıntı: ultrailker

konu her ay hortlandığı için bende sorayım bari, ilerleyen günlerde izmirden antalyaya uçakla gidicem ve havaalanından alanya ya direk nasıl gidebilirim 2 kişiyiz en ucuz ve en kısa?

Atlas Jet'den biletini alırsan, ücretsiz Alanya'ya servisi var. Yoksa Havalanının yakınında ki çevreyolu üzerinden Alanya otobüsleri geçiyor onlara binerek gidebilirsin. Şehir merkezine veya otogara kesinlikle gelmene gerek yok zaten yol üzerindesin.
    saolasın hocam yanlız bileti ben aldım sun expressten çok ucuza denk geldi uçuşum 23 ağustosta ve balayı için gidicem yani çevreyolu felan uygunsuz kalır :) atlas jet müşteri harici servise almıyorlar mı?
  • Antalya Havalimanı Alanya Transferi için şurayı inceleyebilirsiniz.
    http://www.rentacarantalya.com/transfers-4-antalya-havalimani-alanya.html
    Neredeyse Antalya havalimanından tüm ilçelere transfer hizmeti sağlanıyor.
  • konuyu acarken hic google yapmıyormusunuz...bir ton transfer firması var...yabancılar sizden iyi biliyor buraları....
  • Konu artık transfer firmalarının reklam alanı olmuş.Arkadaş otobüs geçiyor,uçak firmalarının ücretsiz/ücretli servisleri var neden transfer firmaları kiralanır anlamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 23 Ağustos 2015; 19:09:34 >
  • Konu baya eski ama Antalya'da yaşıyorum, birilerine faydamız dokunabilir.
    Alanya'ya gitmenin bir çok yolu va.
    Öncelikle Normal bir otobüsle Havalimanı yolu var çevre yolu oraya kadar gidersin ordan Alanya'ya giden otobüslere binersin takriben 15-20 liradır.
    eğer 4-5 kişi geldiyseniz,
    1. Transfer hizmeti alırsınız. Tavsiye ettiğim firma Antalya Merhaba Transfer 'dur. Fiyatları oldukça makuldur.
    2. Araç Kiralarsınız Havalimanı teslimatlı araç kiralayan firmalar var. Yüce Rent A Car , Kanguru Rent A Car gibi firmaların web sitelerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

tek kişi iseniz zaten gerek yok yarım saatte bir otobüsler geçmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

Konu artık transfer firmalarının reklam alanı olmuş.Arkadaş otobüs geçiyor,uçak firmalarının ücretsiz/ücretli servisleri var neden transfer firmaları kiralanır anlamam.

Hocam 4 kişi ve üstü gelenler için bence transfer firmaları daha uygun. Alanya'ya ücretlide olsa servis olduğunu sanmıyorum. Otobüsler için çevre yoluna çıkman gerekiyor tek kişi olsan sorun olmaz çıkar binersin ucuza gelir fakat 4 kişi 90 lira civarında transfer fiyatları zaten otobüslede gitsen neredeyse o fiyata denk gelecek neden lezirlik çeksin ki insanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T@M@Y

quote:

Konu artık transfer firmalarının reklam alanı olmuş.Arkadaş otobüs geçiyor,uçak firmalarının ücretsiz/ücretli servisleri var neden transfer firmaları kiralanır anlamam.

Hocam 4 kişi ve üstü gelenler için bence transfer firmaları daha uygun. Alanya'ya ücretlide olsa servis olduğunu sanmıyorum. Otobüsler için çevre yoluna çıkman gerekiyor tek kişi olsan sorun olmaz çıkar binersin ucuza gelir fakat 4 kişi 90 lira civarında transfer fiyatları zaten otobüslede gitsen neredeyse o fiyata denk gelecek neden lezirlik çeksin ki insanlar.

Uçak firmasının ücretsiz servisi var ve gittiğimde bir problem olmadan Alanyaya ulaştım.Transfer firmasını neden tercih edeyim ?O firmalar turistler için ideal.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T@M@Y

quote:

Uçak firmasının ücretsiz servisi var ve gittiğimde bir problem olmadan Alanyaya ulaştım.Transfer firmasını neden tercih edeyim ?O firmalar turistler için ideal.

Hocam dediğim gibi her firmanın malesef sürekli servisi yok. Ben rahatına düşkün kişiler için diyorum. 90 TL gibi fiyatlara 4 kişi hotelinin veya kalacağı yerin kapısına kadar gidebiliyor. Antalya'da yazın sıcakları biliyorsunuz ben ne transfer firması sahibiyim nede rent a car. Yaz sıcaklarında 50-100 metre yürümek bile işlence olurken 3-4 kişi transferleri için mantıklı olanı söyledim. Tabi ücretsiz servisler bütçe açısından daha iyi.
  • Otobüs fiyatı ne kadar Antalya_ Alanya cevre yolundan gecenler
  • arkadaşım ben antalyalıyım.

antalya-alanya arası 120-130 KM dir.
    bu kadar yolu taksi ile alırsanız pahalı olur.

havalimanından otogara kadar gitmenize gerek yok.
    vakit kaybı trafik yoğunsa 50 dk ila 1 saat filan sürüyor.
    eğer uçuş firmanızın servisi yoksa

en ucuz yöntemi söylüyorum (resim ekledim)

havalimanından taksi ile pınarlı kavşağına kadar gelin.
    orada otobüs firmalarının ilk durak yeri
    serik manavgat-alanya istikametine giden yolcuları alıyorlar.
    kişi başı oradan alanya 18-20 TL. 2016 (fiyatıdır)

ancak 4-5 kişi iseniz bende transfer firmasi ile gidin derim.
    5 kişi 20 tlden 100 tl yapar
    takside 20 tl yassa toplam 120 TL eder.

5 kişi için 120 TL taban fiyattır. daha altını bulursanız kaçırmayın.
    bu arada sizi otobüs alanya otogara bırakır birde otele gidecekseniz ayrı düşünmeniz gerekir.

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=havaliman%C4%B1%20transfer%20antalya

ANTALYA HAVALİMANINDAN ALANYAYA NASIL GİDERİM!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 28 Ocak 2016; 13:50:52 >
  • alanya için hesap yapacak olursak ve 3 kişi olduğunuzu varsayarsak…. havalimanından havaş ile otogara gitmek için toplam 30 tl harcayacaksınız, otobüsle de alanya ya gitmek için toplam 60 tl civarı bir gideriniz olacak…. yani toplam da 3 kişi alanya ya ulaşmak için 90 tl vereceksiniz ve oteliniz otel güzergahında değilse bir de otelinize kadar da yürümek yada taksi tutmak zorunda kalırsınız ki taksi tutarsanız en az 20 tl de taksi ücreti eklenir ve toplamda 110 tl ye otelinize girersiniz fakat bu 4 saatinize mal olur…. şimdi transfer firması ile gittiğinizi varsayalım havalimanında hiç beklemeden klimalı temiz ve konforlu size özel bir araçla 1 saat de otelinize gitmenin maliyeti 145 tl… şöyle bir düşünün ve kararı siz verin :)http://www.cilektransfer.com
  • Haklısınız
  • bence en idial olanı olanı transfer aracları 150 ile 200 tl arası para alırlar ve 90 dakikada alanyada otel veya evinizde olursunuz örnek verecek olursak transfer arabalarıhttp://www.ankavip.net/tr/ana-sayfa inceleme yapabilirsiniz tabi pazarlık yapabilirsiniz
    Bu mesaja eklenen görseller:

• antalya havalimanında alanya bölgesine 1-2 kişi en mantıklı olan shuttle,
    3 ve daha fazla kişi için özel transfer daha mantıklıdır.
    Şuradan destek alınabilir.
  • Eşim ve kızımla (bebek) Çolaklıya gideceğim. Önerisi olan varsa dinlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mihmander

arkadaşım ben antalyalıyım.

antalya-alanya arası 120-130 KM dir.
    bu kadar yolu taksi ile alırsanız pahalı olur.

havalimanından otogara kadar gitmenize gerek yok.
    vakit kaybı trafik yoğunsa 50 dk ila 1 saat filan sürüyor.
    eğer uçuş firmanızın servisi yoksa

en ucuz yöntemi söylüyorum (resim ekledim)

havalimanından taksi ile pınarlı kavşağına kadar gelin.
    orada otobüs firmalarının ilk durak yeri
    serik manavgat-alanya istikametine giden yolcuları alıyorlar.
    kişi başı oradan alanya 18-20 TL. 2016 (fiyatıdır)

ancak 4-5 kişi iseniz bende transfer firmasi ile gidin derim.
    5 kişi 20 tlden 100 tl yapar
    takside 20 tl yassa toplam 120 TL eder.

5 kişi için 120 TL taban fiyattır. daha altını bulursanız kaçırmayın.
    bu arada sizi otobüs alanya otogara bırakır birde otele gidecekseniz ayrı düşünmeniz gerekir.

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=havaliman%C4%B1%20transfer%20antalya

Mihmander teşekkürler. Paylaşımın oldukça yol gösterici oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşım sana tavsiyem transfer firmalarıdır. eğer banawww.mytransferalanya.com adresinden ulaşabilirsen sana yardımcı olabilirim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.