Şimdi Ara

ANTALYA HAVALİMANINDAN ALANYAYA NASIL GİDERİM!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
89.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkturkiye

Merhaba,Her Ay 1 kez istanbuldan Alanya'ya gidiyoruz 4 kişiyiz bagajımız çok yok, önce Taksi ile görüştük 250 tl altında gitmiyorlar, vazgeçtik daha sonra otogara gittik oradan alanya otobüsü aldık oda toplam 2 bacakta kişi baı 32 tl ye geldi daha önemlisi otogara git 50 dk. orada otobüs bele yaklaşık 1 saat gitti 2 saat. Sonra nişanlım internetten bir transfer firması buldu 24 saat nezaman rezervasyon versek bizi havalimaından alıp alanya merkezde yazlığımıza kadar bırakıyor süre ise 1,45 dk. 4 kişi 115 Tl Ödüyoruz Aslında araç bize tahsis oluyor. Firmanın Adı Via Transfer telefonu 0532 450 5023 ihtiyacı olan arkadaşlara öneririm web adreside BURADA
    Umarım işinize yarar.

çok teşekkürler.

• Onur Air ücretsiz olarak alanyaya shuttle servisleri var bu servisleri kullanabilirsiniz . Biletiniz Onur air den olmasa bile servisler bomboş gidiyor . Çoğu şoför onur airden biletiniz olup olmadıgını sormuyor.Sorarsa Şoförden rica ederseniz sizi alanya merkeze kadar götürecektir . Bosuna para vermeyin transfer şirketleri ve taksilere
  • Bu durum mesela Haziran itibariyle de geçerli midir? O zaman dahi boşlar mı?

Yarın antalya havaalanı-alanya arasında seyahat edeceğim ailemle, tur firmasından yer bulamadım mesela :(
  • Ben gecen yıl temmuz ayıda gittim 46 kişilik otobüste 20 kişi ya vardı yada yoktu . Baktın onur air shuttle servisinde yer yok Atlas jetin servisinede bakabilirsin emin ol her ikiside boş olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenn.

Ben gecen yıl temmuz ayıda gittim 46 kişilik otobüste 20 kişi ya vardı yada yoktu . Baktın onur air shuttle servisinde yer yok Atlas jetin servisinede bakabilirsin emin ol her ikiside boş olacaktır

her havayolu kendi yolcusunu alır. keyfe keder olmuyor yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atlas Jet'in Alanya'ya servisi var diye biliyorum. Hem fiyatları uygundur hem de servisi iyidir. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hitokiri- -- 7 Haziran 2013; 11:46:01 >
  • bence en mantıklısı günü birlik araç kiralama,
    bi arayacağım bakalım benimde 9 unda gidip 15 inde dönmem lazım,
    sonucları yazarım
  • konuyu hortlattık ama;

onur air; servis uçak indikten 20 dakika sonra kalkar demiş not olarak,

20 dakikada nasıl yetişilecek ki?

uçaktan inip valizleri almak zaten 30 dakikayı rahat geçer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeze -- 25 Eylül 2013; 16:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeze

konuyu hortlattık ama;

onur air; servis uçak indikten 20 dakika sonra kalkar demiş not olarak,

20 dakikada nasıl yetişilecek ki?

uçaktan inip valizleri almak zaten 30 dakikayı rahat geçer...

biz konuyu hortlattık, cevap alamadık
    adamlar reklam yapıyor, ne güzel iş walla...
  • yarın alanyadan jolly tur ile havaalanına geçiyorum.Geçen yıl da kullanmıştım..Telefonu 0530 6441729
  • Şu firma da Antalya Transfer hizmeti veriyor.İşinize yarayabilir.
  • Transfer şirketlerini tercih etmelisin bence, ben sürekli tranfer şirketlerini tercih ediyorum. Antalyadan Alanyaya otobüs 25Tl olması lazım bu sezon. Transfer şirketi 22.5 Alıyor ve uçak saatinde geliyor.

Antalya havalımanından otogara gitmek ise çok büyük bir eziyettir. Çok uzaktır.
  • Cartier sirketini ariyorsunuz 20tlye ister havalani alanya ister alanya havalani ulasiminizi sagliyorsunuz. buda sitesi:http://www.alotransfer.com/cartier/?menuID=406&Lang=45&QeryParentID=0&ContentID=380&MenuType=100

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reos

Cartier sirketini ariyorsunuz 20tlye ister havalani alanya ister alanya havalani ulasiminizi sagliyorsunuz. buda sitesi:http://www.alotransfer.com/cartier/?menuID=406&Lang=45&QeryParentID=0&ContentID=380&MenuType=100

ben alanyada yaşıyorum gerek yok bunlara otobüse atlasın 2 saatte garajda
  • Bende size bir transfer firması veriyim 4 kişiye kadar özel belek transferi 55 tl , shuttle a gerek yok via transferwww.antalyatransfer.org 0541 692 82 72 . iyi eglenceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkturkiye -- 25 Şubat 2014; 11:11:33 >
  • BenKimimSizce kullanıcısına yanıt
    havalanına mı otogara mı birde fiyat aynı olmuyor mu?
  • konu her ay hortlandığı için bende sorayım bari, ilerleyen günlerde izmirden antalyaya uçakla gidicem ve havaalanından alanya ya direk nasıl gidebilirim 2 kişiyiz en ucuz ve en kısa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrailker

konu her ay hortlandığı için bende sorayım bari, ilerleyen günlerde izmirden antalyaya uçakla gidicem ve havaalanından alanya ya direk nasıl gidebilirim 2 kişiyiz en ucuz ve en kısa?

Atlas Jet'den biletini alırsan, ücretsiz Alanya'ya servisi var. Yoksa Havalanının yakınında ki çevreyolu üzerinden Alanya otobüsleri geçiyor onlara binerek gidebilirsin. Şehir merkezine veya otogara kesinlikle gelmene gerek yok zaten yol üzerindesin.
  • Www.724transfer.com sitesini ziyaret edin. Yıllardır ailecek kullanırız. Hiç sıkıntı yaşamadık. Kesinlikle tavsiyemdir. Havaalanı-Otogar-Alanya güzergahı da bir seçenek ama hiç denemedim. En rahatı ilk anlattığım. Diğer transfer firmalarından da ucuz.
  • Merhaba Arkadaşlar Antalya Havalimanı - Alanya - Antalya Havalimanı her Saat Servisimiz mevcut 1 kişi 30TL dir
    web adresimizwww.724transfer.com veya telefon ile +90 242 511 11 00 7/24 ulaşabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.