Yüzbaşı
11 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle ben izmirde büyük bir fabrikada çalışıyorum ve fabrikanin heryeri alüminyum sandviç panel olduğu için içeride operatörler çok az çekiyor ve fabrikada nerdeyse herkes vodafone kullanıyor çünkü içeriye alıcı koydurmuşlar ve turkcellin aramaya bile çekmediği noktada vodafone full çekiyor, bende vodafone dan nefret ediyorum geçmek istemiyorum, bunun için ben ne yapabilirim arkadaşlar? Yani vodafone ile anlaşılmış sanırım onlarda gelmiş kurmuş, turkcelle böyle bir istek yapsak yardımcı olurlarmi yoksa vodafone izin vermezmi bu konuları pek bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar bende vu zero var ona takıyorum eutelsat uydusundan sinyal alıyorum ama digiturk ün humax 9505 cihazına taktığım zaman sinyal alamıyorum sorun nedendir? Bu arada kablo çatıdan su alıyor galiba ucu oksitlenme yapmış onuda kestim yeniledim ama 2 cihazada oksit bulaşmış sorun nerededir?
Bazen 2 önemli mac ayni anda oluyor ve ben bu ikisini ayni anda izlemek için resimdeki gibi ufak ekranda izleyebilir miyim?

Resimi netten buldum 2015 yılında paylaşılmış ama ben bulamadim bu menüleri.
Tv sesi bazen yetersiz kaliyor özellikle iptv izlerken, bunun için ses sistemi almayi düşünüyorum. Nelere dikkat etmeliyim? Benim amacım biraz daha yüksek sesi düzgün bir şekilde versin yeter abarti birsey istemiyorum. Biraz baktım şu uygunmudur veya bu fiyat bandindan farkli önerisi olan varmi?

https://www.hepsiburada.com/lg-sj3-dturllk-300w-wireless-soundbar-p-HBV0000081MJU?magaza=Efe+Elektronik
Mobil veriyi wifiye baglaniyormusum gibi gösteren program var mi? Sadece wifi isteyen uygulamalar icin kullanicam.
Bilindiği gibi afrin için bütün hazırlıklar tamamlandı operasyon için emir bekleniyor.

Ve bugün (28.10.2017) bayrak diktigimiz çukurca tarafındaki kokozer dağının olduğu taraflarda mavi olmuş bunun anlami nedir?

Bu konuyu açmamın sebebi geçen sene firat kalkani operasyonu konuşuluyordu ama bu seneki operasyonlarımız artık konuşulmuyor herkesin işi gücü siyaset olmuş.

Lütfen askeri operasyonlarimiz hakkinda bilgisi olanlar paylaşım yapabilir mi.?
Bu siteden 7 eylülde sipariş geçtim bugune kadar kac defa aradiysam telefonu acan olmadi ve maillerime cevap verilmedi. Bu siteyle muhatap olan veya alışveriş yapan var mi? Kolay kolay n11 tarzi sitelerin dışından sipariş vermem ama aradığım ürün baska yerde yoktu. Sitenin geçmişi iyi ama hiç bir sekilde kendilerine ulasamadim.
Evet arkadaşlar eşime sürpriz yapmak istiyorum ancak bulduğum güzel restoranlarin fiyatları beni benden alıyor. Varsa önerileriniz bekliyorum :)

Not: içki içmiyoruz.
Öncelikle ultra tasarruflu bisi almak istiyorum suan 18 lik demirdokum var elektirigi resmen sömürüyor. 18lik inverter klima almak istiyorum yardimci olurmusunuz?
Suan s8 icin hb,n11,gg gibi sitelerde ithalatçı garanti yok bunun sebebi nedir? S8 i delta getirmicekmi acaba?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Galatasaray
TV
LG
Dünyadan Futbol
Altay
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 566
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 10.437 (Bu ay: 2.353)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 91 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.