Şimdi Ara

Anroid Tv box root nasıl kaldırılır? (unroot)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
2
Favori
14.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • z28 android tv boxta turkcell tv+ve tivibu gibi programları çalıştırmak için root u kaldırmam gerekiyor. Google playde super su ile bu işlem yapılabilir mi? cihazın kullanılmaz hale gelme durumu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 23 Ağustos 2017; 10:29:7 >

• Hocam merhaba. Üzerinden 1 buçuk ay geçmiş kimse de cevap vermemiş, acaba unroot edebildiniz mi? Edebildiyseniz hangi yolu izlediniz? Ben de z28 aldım, birkaç gün içinde elimde olacak, unroot etmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • super su ile unroot ettim ama turkcell tv plus yinede çalışmadı.android 7.1.2 ile uyumsuzluk var muhtemelen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Anladım, çok teşekkür ederim. Bir sorum daha var, launcherlar rootlu olunca çalışmıyormuş internetten izlediğime göre. Unroot ettikten sonra launcher denediniz mi hiç?

• hayır farklı launcher denemedim. zaten alıp sattığım için fazla durmuyor cihazlar.

• selamlar arkadaşlar x96 mini android tv boxın rootunu nasıl kaldırabilirim yeni güncelleme geldiği halde yüklenemez diye uyarı verdi..

• hediş H kullanıcısına yanıt
    Unroot etmeyi başarabildiniz mi? Ben de tv+ uygulamasını x96 da çalıştırmayı başaramadım.. yardımcı olursanız sevinirim..

• malesef..
  • ben t95z plus ta tv+ çalıştırdım ama bazı kanallarda yine rootu cihaz olduğu için bu kanal açılmamaktadır uyarısı gellyor. çözemedim.

• Buna bir cozum bulan oldu mu ?
    Bende android box tan uygulamayi calistirdim. tv de cogu kanallar aciliyor fakat bazi kanallarda root uyarisi veriyor.
    ayrica zannederim cihazim da root lu degil. Root Checker uygulamasi ile kontrol ettim, root lu degil diyor!
    Bir turlu cozebilmis degilim, cozen varsa ve iletirse cok makbule gecer.
  • inat box hata verdiği için bende çözüm bulamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.