Şimdi Ara

ANNO 1800 (2019) [ANA KONU] #Rehber İlk Mesajda - 2021 Season 3 (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
44
Favori
35.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Anladım teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli sabahlar bir sorum olucakti sizlere desteklerinizi rica ederim resimdeki gibi bir yerlesim.merkezi kurdum ve bu merkezi kopyalamak istiyorum yeni sifirdan acicagim oyuna ekleyebiliyormuyum bunu ..demek istedigim yapilan cizimleri yeni sifirdan haritaya ekleyebiliyormuyum tesekkurler

ANNO 1800 (2019) [ANA KONU] #Rehber İlk Mesajda - 2021 Season 3

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

Hocam merhabalar bir usteki mesajima bilginiz war ise destek olabilirmisiniz tesekkurler

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim böyle bişey yok hocam baştan oluşturmak gerekiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

Cok tesekkurler.hocam

Bilgilendirme icin sagolun

• yeni bir adada sadece mühendislerin üretebildiği kaynak var, bu adaya yerleştiğimde sıfırdan başlamadan ana karamdaki fazla mühendisleri buraya yollamanın bir yolu var mı? diğer türlü köylü-esnaf-mühendis olarak sıfırdan başlıyorum, bunlara ana adadan kaynak vs derken zor oluyor.

• Liman binalarının olduğu kısımda Bi iskele var şimdi adını unuttum , iki tarafa da onu kurunca transfer edebiliyorsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • buldum sağ ol, son seviye halkı açınca çıkıyormuş ben o seviyeye gelmedim, uğraşmaya devam.

• Hocam ilk mesajdaki COMMUTER PIERS kısmını okursan cevabı orada

• Oyun çok güzel ya resmen içine çekiyor ama tr yama uyguladım bazı şeyler saçma oluyor. İlk başlarda ada sahipleri bazı görevler veriyor bazıları takip falan ama bazıları ürünmü istiyor ticaretmi istiyor nekadar istiyor vs anlamıyorum. Korsan indirdim ama kesinlikle epicten alıcam oyunu.

• Bu Türkçe yama bi bende çalışmıyor sanırımANNO 1800 (2019) [ANA KONU] #Rehber İlk Mesajda - 2021 Season 3 

• Yeni bir oyuna başladım ve Enbesaya geldim ama gel görki yaptığımız 3 ada yan görevi kayıp, Katema görevleri bitecek neredeyse ada görvleri hala yok fikri olan?

• Halkın balık ya da kıyafet ihtiyaçlarının ne kadar olduğunu nereden görebiliyoruz?

Fazlasını satmak istiyorum ama ne kadarlık fazlam var göremiyorum.

• Arkadaşlar oyunun fiyatı epic'te en fazla ne kadar indi? Denemek için indirdim, çok hoşuma gitti. Satın alıcam da indirim bekleyim diyorum.

• tetriser T kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta 40tl'ye aldım.

• Bütün sezonların olduğu paketi alın ben önce tek aldım sonra bütün paketleti aldım aldırttı daha doğrusu daha pahalıya geldi oyun şaheser formatında bir ekonomi ve strateji oyunu.
    Birde makine tr yama yapmış dadından yenmiyor bırakamıyorsun

• Tam sürümü Epic indirimiyle 117 liraya aldım.

Demo kültürü bitince adetim olmasa da oynanış videosu izledim almadan oyunu anlamak için. Videoda gayet akıcı bir şekilde oynanıyordu. Kendim GeForce Now ile denedim, Ubisoft’a Epic hesabımı tanımladığım için direk Ubisoft’u seçtim platform olarak. Ara ara takılmalar var. Normalde tonla oyun bitirdim GFN üzerinde, bir problem yaşamadım.

Umarım anlık bir sorundur ve ilerleyen bölümler sorunsuz oynanır. Kendi bilgisayarıma da indirip deneyeceğim sonra.

• merhaba arkadaşlar

season 4 dlc si henüz gelmiyor mu? en son yanlış hatırlamıyorsam ufak bir tanıtım videosu yayınlamışlardı

• arkadaşlar ürettiğimiz gemileri satabiliyormuyuz.

• Bende onu bekliyorum, mart ayında duyuru yapacaklarmış o zaman açıklayacaklar herhalde @serkan737

Evet, satabiliyoruz. Archibald Blake veya Isabel Sarmento'un limanına götürüp, dolar işaretine tıklayın @kickergls

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.