Şimdi Ara

Annemin gözüne cam kaçtı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
22.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum Allah acil şifalar versin umarım en kısa zamanda iyileşir ve umarım gözünde kalıcı bir hasara yol açmaz
  • Ya hocam geçmiş olsunda sen kafayımı sıyırdın ?

Senin annenin gözüne cam kaçmış, allah korusun kör olma tehlikesi var, sen gelmiş buraya konu açıyorsun ne olabilir diye.

Arabada yer yoksa atla otobüse git hastahaneye. Nasıl buraya konu açıpta boyle geçmiş olsun mesajlarını okuyabiliyosun merak ediyorum cidden
  • Geçmiş olsun.
  • retina ya da korneayı yırtabilir
  • gercekten buyuk gecmış olsun.Gozumuze bı kum tanesı kacsa kıvranıyoruz sıkıntısından,helekı bu bır cam kırıgı gerısını dusunemıorum.Tekrar gecmış olsun
  • kardeş çok üzüldüm şuanda yemin ediyorum. inş. bişey olmaz. gözünde görme bozukluğu olabilir ama inş. olmaz ya çok üzüldüm.
  • İnşallah hiç bir problem olmadan, sağlıklı bir biçimde geri döner anneniz. Hocam çok kötü bir şey, umarım kalıcı hasar yoktur, acil şifalar.
  • Geldiler şimdi, yok birşeyi.Yıkamışlar, damla damlatmışlar, yarın tekrar gidecekmiş doktor kontrolüne.
  • Geçmiş olsun kardeş. ALLAH acil şifalar versin.
  • geçmiş olsun dostum hemen doktora gidin bence, göz şakaya gelcek bişiy değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiesOfFear

retina ya da korneayı yırtabilir

retina ile ne alakası var acaba?

Gözün en iç tabakası,göz sinirlerinin geçtiği tabaka retina.Vereceği zarar kornea ya olur,Kornea çizlmiş olabilir. ama merceğe zarar vermediği sürece-ki çok zor- görme kaybına felan yol açmaz.
  • Acil şifalar..Dilerim bir şeyi yoktur..
  • Geçmiş olsun,içim gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypothetical

Ya hocam geçmiş olsunda sen kafayımı sıyırdın ?

Senin annenin gözüne cam kaçmış, allah korusun kör olma tehlikesi var, sen gelmiş buraya konu açıyorsun ne olabilir diye.

Arabada yer yoksa atla otobüse git hastahaneye. Nasıl buraya konu açıpta boyle geçmiş olsun mesajlarını okuyabiliyosun merak ediyorum cidden

konu olsun torba dolsn hesabı hocam
  • geçmiş olsun...
  • Çok geçmiş olsun kardeş umarım birşey yoktur ya bize mutlaka bildir offff
  • geçmiş olsun
  • bişe olmaz darbesi fazla olmsaa
  • Geçmiş olsun.Acil şifalar.
  • geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.