Şimdi Ara

*** AnKeT *** En İyİ Oto Gaz (LPG) Hangisi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
544
Cevap
6
Favori
381.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

*** AnKeT *** En İyİ Oto Gaz (LPG) Hangisi

(En Son Oy Tarihi: 13.11.2022)
Giriş
  • dün yol üzerindeki opete girdim aygaz almak için her zamanki gibi. bir baktım milangaz satıyor cıkamadım aldım gaz. opette milangazın ne işi varsa
  • arkadaşlar lpg de yaz ayarlaması yapılmıştır yakıtlarınız değişebilir.
  • so 6 aydır hep aygazzz alıyom memnunum.. daha önce ipragaz kullanıyordum,, denk gelirse milangazı kullanacam çok methediliyorr
  • aygazda güzel milangazda shel otogazda şu an bütün lpg istasyonlarının gazı güzel bence yeterki oynama yapmasınlar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysalotogaz -- 19 Mayıs 2009; 0:09:46 >
  • Bence en iyisi Milangaz. Performans olarak Aygaz'la arasında hiç bir fark hissetmedim. İki tane farkı var : Daha uzun menzilli gidiyor ve genelde Aygaz'dan daha ucuz...
  • lipetgaz 1,17 lira
    aygazın ürünü aygazdan daha ii geldı bana
    perfonmans ve yakma olarak
  • Hile yok ise total gaz gerçekten iyi
  • GÜNEYGAZ diye bir gaz şirketi var ankarada 1.41 tl fiyatı ... nasıl kullanan veya bilen var mı acaba? almadım ama ucuz olduğu için alabilirim. cevabınızı bekliyorum. shellgaz kullanıyorum memnunum ama çok çabuk bitiyor. anlamış değilim.
  • bende focus chia aldım ertesi gun akogaz taktırdım oncekı arabamdada akogaz vardı hıc sorun yasamadım onda ...bunada taktırdım o arabamdada bu arabamdada daha oncekı arabalarımdada hep total gaz aldım hıc sorun cıkmadı bence total gaz daha ıy mecburı kalmadıkca baska yerlerden almam gayette memnunum totalden. bence dıger arkadasların dedıgı gıbı gazlar aynı ama pompacılar ve ıstasyon sahıplerı uckegıtcılık yapıorsa yapıodur deılse gaz hep aynıdır manavgat ben hep totalden alıom gayet gusel
  • quote:

Orjinalden alıntı: rendezvouss

GÜNEYGAZ diye bir gaz şirketi var ankarada 1.41 tl fiyatı ... nasıl kullanan veya bilen var mı acaba? almadım ama ucuz olduğu için alabilirim. cevabınızı bekliyorum. shellgaz kullanıyorum memnunum ama çok çabuk bitiyor. anlamış değilim.

Güneygaz burda 1.32 ben uzun süre kullandım..Bir şikayetim olmadı..Şimdi de güvenalgaz kullanıyorum..Eğer bayide problem yoksa ikisi de güzel tavsiye ederim..
  • peki 1.57 lik alpetteki exengaz mı yoksa 1.64 lük aygaz,ipragazmı
  • arkadaşlar bu anketi tekrar yapamaz mıyız? Eminim sonuçlar değişecektir. Güncel haliyle daha iyi olacaktır.
  • Erbakanın bir sözü vardı..Bunların hepisi aynı diye şimdi o aklıma geldi....En dürüst istasyon en ucuz gaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

Erbakanın bir sözü vardı..Bunların hepisi aynı diye şimdi o aklıma geldi....En dürüst istasyon en ucuz gaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhankaragozlu

arkadaşlar bu anketi tekrar yapamaz mıyız? Eminim sonuçlar değişecektir. Güncel haliyle daha iyi olacaktır.

Haklısın şimdi pek çok katkılı gaz oldu
    Katkılı gazlardan şikayetlerde çoğaldı gibi.
  • iyi ki varsın mogaaas katkılı şahane otogasım mogaass
    başlıkta nie mogaz yok bak kalbim krıldı şimci
  • arkadaşlar benim mitsubishi lancer marka 2007 model arabam var yaklaşık 1 sene önce KME marka tüp taktırdım memnunum nerden gaz almam gerekiyor diye sordum ya opet aygaz yada shell den al dedi aldım ama 2 ay önce bir problem geldi başıma çok uğraştırdı beni. arabayı çalıştırdığımda benzinden gaza geçerken gaz göstergesi depo boş diye ikaz veriyordu kapatım açtıktan sonra düzeliyordu 1, 1,5 ay uğraştık problem ne diye ve uzun araştırmalar sonucu shell ve opet bir katkı maddesi koymuşlar gaza ve içinde yağ varmış bu yağ gaz göstergesine giden borunun içinde birikmiş sabahlarıda çalıştırdığımızda gaza geçerken borunun içindeki yağ donuk olduğundan boş gösteriyormuş gittim gazı taktırdığım yere olay bu dedim doğru söylüyorsun birkaç müşterimdede aynı problem var dedi boruyu bir söktüler içinden çıkan yağa pisliğe inanamadım eğer biraz daha geçiksek maddi zararla sonuçlanacaktı yaklaşık 1 aydan beri milangazdan alıyorum memnunum şimdilik, hem daha ucuz ve aynı performansı alıyorum opet veya shellden bundan sonra yolda kalacağımı bilsem almam...

• Konu ve Anket Temmuz 2007'de başlatılmış. Katkılı otogazlarla ilgili şikayetler çoğaldıkça anket sonuçları da biraz değişecektir muhtemelen.
  • Lipet ve aygaz aynı firmaya ait kalitesi de aynıdır. Opetler çok ciddi çalışıyorlar temizliğe dikkat ediyorlar cihazları da yepyeni tercihim opetten almak olur.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.