Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
113
Favori
178.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slazenger

Turan Güneş üzerinde 35 tl yazıyordu

Turan güneşin ne tarafında kalıyor? Adı sanı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

Turan Güneş üzerinde 35 tl yazıyordu

Turan güneşin ne tarafında kalıyor? Adı sanı nedir

Alıntıları Göster
    dört lastik +balansa 40 lira verdim 4 saat bekledim.Siboplar parçalanmış çelik siboplar taktırdım tanesine de 10 lira verdim
  • 4 lastik sokme takma, balans, nitrojen 50 tl verdim. Sirada beklemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

dört lastik +balansa 40 lira verdim 4 saat bekledim.Siboplar parçalanmış çelik siboplar taktırdım tanesine de 10 lira verdim

Alıntıları Göster
    Eski lastikleri ücretin bir kısmına sayma durumu olmuyor mu? Eski lastikleri bir şekilde değerlendiremiyor muyuz? İstanbul'da iskelede aldıklarını duymuştum aslı var mı,neresi alıyor?
  • Anakarada newgrosa yakin bir yerde 4 lastik sökme takma + balans 30 lira verdim, iyi çocuklardı sıra filan da yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyasar -- 4 Nisan 2015; 23:39:13 >
  • koren egitim arastirmanin acil giris kapisinda bulunan kucuk avm nin otoparkinda 20 tl 4 lastik degistirmistim kisin( balans dahil). 10 tl 4 sibop degisimi ile topam 30 a gelmisti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

koren egitim arastirmanin acil giris kapisinda bulunan kucuk avm nin otoparkinda 20 tl 4 lastik degistirmistim kisin( balans dahil). 10 tl 4 sibop degisimi ile topam 30 a gelmisti.
    Konu hortlamış ama yazayım belki yardımcı olur.

Aydınlıkevlerin ilerisinde güneşevler hasköy tarafında "Cemre Parkı" nın hemen üstünde lastikçide ,

Lastik otel + değişim,balans..vs hepsi 30 tl . Bir de sigortalıyorlarmış lastigi.Birşey olmaması için.

Gecen kış groupon dan aldıgım ARS groupta lastik değiştirmiştim, lastiklerim de orada bekliyordu,kapanmış firma, gelin alın lastikleri dediler. Ama üst satırda belirttigim lastikçinin yıllardır önünden gelip geçerim,halen duruyor,halen çalışıyor.

Ekleme : Yerini tam olarak soran arkadaşlar var, buraya ekleyeyim.Firmanın adını şuan hatırlamıyorum ama bu adreste sadece bir tane lastikçi var,direk görürsünüz.

https://www.google.com/maps/dir//138.+Sokak+(17.+Sk.),+G%C3%BCne%C5%9Fevler+Mh.,+Ankara,+T%C3%BCrkiye/@39.9730327,32.8885548,18z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x14d34d8e345a30fb:0xd854f3acf09ba10c!2m2!1d32.8880288!2d39.972878

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 5 Nisan 2015; 0:42:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

lastik değişim rot balans en fazla 30tl. fazla vermeyin.

bu arada geçen sene iskitler'deki duran rot balans'ta lastik değişimi rot balans yaptırmıştım. duran'da sıra var diye yaz lastiklerini başka bir yerde taktırdım. bir baktık yanlış rot balans'tan ön lastiklerin yan tarafları çatlamış. lastikçi bu 2 lastik çöp abi dedi. yanlış rot balanstan bana 2 lastik masrafı çıktı. bilginize...

Lastik degisiminde balans yapilir sadece. Rot ayari apayri bir islem

• quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

quote:

Orijinalden alıntı: afrasyab_

Beyler gecen cuma 4 lastik değişimi 75 TL ye yaptırdım gecen sene 60TL idi. bu arada LAstikler fırmanın deposunda kalıyo ve 4 jant sök tak yapılıyor (ayrıca sıcak ıcecek sınırsız :D) hic sıra beklemedım yaklaşık 25 dk da işim bitti. fiyat bıraz tuzlu ama hizmet ıyı Şaşmazda HERKO firmanın ismi. bilginize

75 lira versem bırak sıra beklemeyi lastikçiyi bekletirim, gerçi 40 lira verdim yine sıra beklemedim. Sökme takma balans 40 TL, lastik oteli de ücretsiz. Bence sıcak fırsatlarda fazla takılmayın

75 liraya 14 jant sifir petlas lastik alinir bir adet

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afrasyab_

Beyler gecen cuma 4 lastik değişimi 75 TL ye yaptırdım gecen sene 60TL idi. bu arada LAstikler fırmanın deposunda kalıyo ve 4 jant sök tak yapılıyor (ayrıca sıcak ıcecek sınırsız :D) hic sıra beklemedım yaklaşık 25 dk da işim bitti. fiyat bıraz tuzlu ama hizmet ıyı Şaşmazda HERKO firmanın ismi. bilginize

75 lira versem bırak sıra beklemeyi lastikçiyi bekletirim, gerçi 40 lira verdim yine sıra beklemedim. Sökme takma balans 40 TL, lastik oteli de ücretsiz. Bence sıcak fırsatlarda fazla takılmayın

ankara mı hocam burası?

evet litsa diye arayın.

size özel fiyat değil değil mi? herkese bu fiyat? bir de özenli çalışıyorlar mı

• Kışa girerken iskitlerde konya istikameti iş bankasına gelmeden gül diye bi yere yaptırmıştım 30 tlye iyi çalışıyordu adam bakalım aynı fiyattan yapacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D6177DB52

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    konumu niye hortlatıyosunuz korktum bi an
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

4 lastik sokme takma, balans, nitrojen 50 tl verdim. Sirada beklemedim.

Nerde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

quote:

Nerde ?

Yeni adliye akgun michelin lastik - bursa
  • 4 lastik 40 liraya değiştiriyorum. Bu fiyata otel hizmeti dahil
  • Ankara dikmen tarafinda var mi acaba uygun fiyata degistiren ? K.orende 20 yazmis bir arkadas o taraf baya uygunmus.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xpugur

quote:

Nerde ?

Yeni adliye akgun michelin lastik - bursa

:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

uygun lastik değiştirme fırsatları bulabilmek için tabii ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirkara67

4 lastik 40 liraya değiştiriyorum. Bu fiyata otel hizmeti dahil

otel olayı için firmanın güvenli olmasına dikkat edin bi arkadaşın koyduğu yer devrolmuş kötü lastikler kalmış iyileri yanında götürmüş.gitti 800 tl lik lastikleri adam kayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

uygun lastik değiştirme fırsatları bulabilmek için tabii ki

ooo yazılım kardeşliği
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.