Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
113
Favori
179.025
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sirphoenixx

benim kışlık yazlık ayrı jantlar üzerine takılı olduğundan, değişim sadece lastik çıkar tak olacak, yaşamkentte bir yere sordum, jantlar 18 inch diye 45 TL fiyat çektiler.
    Arkadaş janttan lastik çıkartmayacaksın dedim, farketmez dedi.
    Sadece lastikleri sök tak yapacak, bir de balans yapacak bir yer yok mudur ? aradaki para dert değil ama ben aynı parayı verdiğimde kazıklanmış hissedeceğim.

Janta takiliysa avm otoparki gibi duz bir zeminde kendin kriko ile kaldir degistir, adamlar 2dk lik ise bir de dunya para istiyorlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

sağol hocam. tam yerini öğrenirsem en yakın zamanda gideyim. siboplar sağlam daha ocakta değiştirmiştim. lastiklerde yeni. inşallah başka masraf çıkmaz

Fatih tarafından gelirken odak göz merkezi sağınızda final dershanesi de solunuzda kalacak hemen ileride sağda bina altında.
  • Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    ben denedim de olmuyor hocam. çünkü makinası olmadığında geri takarken iyi sıkamıyorsun. bu da güvenlik açısından sıkıntı yaratabilir. uzun kollu bijon anahtarı olacak iyice asılacan yada makinesi olacak sıkacaksın yoksa sağlam olmaz.
  • efsanea_06 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ettim hocam. dediğiniz yere bugün gittim. lastikleri internetten almıştım. takan arkadaş sağolsun bayağı bir konuşkan çıktı internetten lastik alınmaz bozuk lastik gönderiyorlar 1 sene sonra yarılır falan diye anlattı. tamam dedik artık yerini öğrenmiş olduk. bağış oto lastikmiş dükkanın adı. 30tlye sökme takma ve bilgisayarlı balans yaptılar. kışlık lastiklerimi de güzelce poşete koydular. gitmek isteyenler arkadaşın dediği gibi odak göz merkezini geçince sağda kalıyor. apartman altı. yol üstünde.
    adam tanıdıklarını da gönder ucuza takıyoz bu civarda herkes 40a takıyor diye reklam da yaptı
  • evet arkadaşlar ben de sonunda kış lastiklerimden kurtuldum :)

yukarıda yazılı olan danışmanlar otoya gittim, sağolsun niyazi usta işini tam istediğim gibi dikkatli yapan biri. 30 tl'ye lastik değişim, balans ve otel hizmeti almış oldum. tavsiye ederim

yalnız adresleri 88. oto sanayi 2. bölgeymiş.

https://www.google.com/maps/place/Dan%C4%B1%C5%9Fman+Rot+Balans/@39.998966,32.7498055,17z/data=!4m2!3m1!1s0x14d34a250407e237:0xa0981f019b423758?hl=tr

• İskitler tarafında lastik değişim+balans memnun kaldığınız yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben genelde cepa'daki oto yıkamacı-lastikçide değiştiriyorum. hem randevulu gidiyorum hem de o sürede cepada işlerimi hallediyorum. zamanında 5-10tl için iskitlerde 2 saat beklediğimi ve hatta balans yapmadan lastiği taktıklarını bilirim. 50tl veriyorsun ama temiz iş yapıyorlar. tercih sizin tabiki.

bundan sonra lastik alırsam michelin crossclimate alacağım. her sene 2*50 tl vermek ayrı dert, saklamak ayrı dert, getir götür ayrı dert.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme_007

İvedik Organize Sanayisinde 4 Lastik değişimi + Lastik Otel Hizmeti 40 TL yerine 30 TL.

Lastiklerin değişimi ve otel hizmetini 40 TL'ye yapıyorlarmış. Bana indirim yaptılar ve 30 TL ödedim.

Kartvizitlerini aldım, buradan gidecek arkadaşlara da aynı fiyatı vermeyi kabul ettiler.

Kartvizit bilgileri şöyle;

Danışmanlar Oto Lastik
    İvedik Organize Sanayi Bölgesi 24. cadde 758. sokak No:13
    Tel: 0312 395 84 86

arkadaşlar ben de 3 aracıma da burada lastik değiştirttim gerçekten çok ilgili alakalı temiz arkadaşlar. gayet memnun kaldım maceraya hiç gerek yok tavsiye ederim.

adres için google maps'e "danışmanlar rot" yazınca adresi çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elliyedi

ben genelde cepa'daki oto yıkamacı-lastikçide değiştiriyorum. hem randevulu gidiyorum hem de o sürede cepada işlerimi hallediyorum. zamanında 5-10tl için iskitlerde 2 saat beklediğimi ve hatta balans yapmadan lastiği taktıklarını bilirim. 50tl veriyorsun ama temiz iş yapıyorlar. tercih sizin tabiki.

bundan sonra lastik alırsam michelin crossclimate alacağım. her sene 2*50 tl vermek ayrı dert, saklamak ayrı dert, getir götür ayrı dert.

Lastik çıktı mı piyasaya? Aslında goodyear vectorde 4 mevsim diye çıktı. Taktık lastık degiştırmıyelım dıye ama bildigin kış lastıgı

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    mayıstı, hazirana ertelemişler. kolayoto.com'da ön talep topluyorlar. m+s bildiğin kış lastiği standardında ama yaz lastiği olarak satılıyor. testleri inceledim iş görür gibi duruyor. ama en iyi testi kullanıcılar yapacak.

edit: lastiğin 3PMSF sertifikası var yani kış lastiği olarak onay almış. benim en büyük çekincem kışın sertleşmesi yazın da aşırı yumuşaması. ama riske girip alacağım bu lastiği sürekli lastik değiştirme olayından sıkıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elliyedi -- 5 Mayıs 2015; 17:20:16 >
  • Danismanlara bende bugun gittim. Gercekten guleryuzluler ve islerini ciddi yapiyorlar, cok memnun kaldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Akköprü çevik kuvvetin yanındaki shell istayonunda 4 lastik değişimi + balans 25 Lira.

memnun kaldınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

quote:

Akköprü çevik kuvvetin yanındaki shell istayonunda 4 lastik değişimi + balans 25 Lira.

memnun kaldınız mı?

Sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

AKM metro durağını soluna alıp geçince ilk Shell istasyonumu oluyor. Çevik Kuvvete 50-100 metre gelmeden tahmini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnanx

quote:

AKM metro durağını soluna alıp geçince ilk Shell istasyonumu oluyor. Çevik Kuvvete 50-100 metre gelmeden tahmini?

Aynen öyle hocam.

Haritadan bakmak için tıklayın.

• quote:

quote:

quote:

Aynen öyle hocam.

Teşekkürler, bugün yarın bi uğrayım.
    Buradan yazarım.

• sincanda varmı uygun fiyata. yama felanda yapılacak. birde siboplar ne kadarda bir değişir. kötü olduğunu nasıl anlarız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen öyle hocam.

Teşekkürler, bugün yarın bi uğrayım.
    Buradan yazarım.

Çok memnun kaldım 25 TL işçiliklerini beğendim herkese ciddi tavsiye ederim.

Murat_5320 nickli arkadaşa teşekkürler...

• güzel fiyat.teşekkürler.
  • xnanx kullanıcısına yanıt
    2 gün bir öğlen bir akşam gittim bir Allah'ın kulu yok ortalıkta benzinciye sordum abi adam yok bilmiyoruz dediler 40 tl ye yaptırmak zorunda kaldım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.