Şimdi Ara

Ankara'da Ucuz Lastik Değişimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.700
Cevap
113
Favori
178.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By_EKReM

quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Ben gecen hafta aldim anahtari elime, tek basima 1 saatte sokup taktim...

vaktiniz olmaz, hava cok kotu olur(avm otoparkalrini tavsiye ederim),isten anlamazsiniz,2-3 arabaniz olur anlarim.
    Ama ne olur hazirciliga bu kadar alismayalim. Lastik degisimine 5 dakka baksaniz yapamayacaginiz bir is degil...

Senin söylediğin iki çift jantı olanlar için geçerli, burada aynı janta kış lastiği takılmasnından bahsediyoruz.

yoksa zaten kimse lastikciye gitmez iki bijon söküp takmak için

bildiğiniz uygun teneke jant satan yer varsa yazın biz de bir çift daha alalım söylediin gibi yapalım

Sanirim iyi niyetimi farkli bi yonde elestirmissiniz, elestiriniz sert ve dogru. Daha uygun bi dille soyleseydiniz daha iyi olurdu.

Dediginiz gibi 4 lastik+janti olanlar icib gecerli benim soyledigim.

hocam yanlış anlamışsın, eleştiri değil yanlış anladığınızı farkettim onun üzerine bilgilendirme yaptım diyelim, niyetim sana laf söylemek vs değil, kusura bakma,

son cümleyi de gerçek anlamda yazmıştım, varsa bildiğiniz bi çıkma parça satan yer gidip alma niyetim var, yılda iki kere 40 tl verene kadar alayım 150-200 neyse 4 jant bi kere taktırırım olur biter

• Geçenlerde aldığım sıfır goodyear ultragrip 205x55xR16 lastikleri artık pek fazla ihtiyacım kalmadıgı için satıyorum..
    araca hiç monta edilmediler. 36.cı hafta 2013 üretim tarihleri.. 4 lastik fiyatı 700 , Ankara'da elden teslim edeceğim..

hemen bir not : bugün lastik değişimi için şaşmaza gittim.. orda bir uyanık (sanırım pirelli bayisi) 4 lastik içn 70 lira istedi..
    bu fırsatçılık değil, resmen dolandırıcılık bilginize..
  • 30 iyiymiş ben 50 ye değiştirdim ama nitrojen de var. Yoksa 40 tı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

4 lastik toplam fiyati mi bu hocam ? 2 lastik olsa fiyati degisirmi ?

4 lastik degişim ve balans
  • he_man kullanıcısına yanıt
    evet toplamda 120TL 4 araç için
  • 4 lastik 30a Umitkoy-Bilkent tarafında bulmak cok zor,ancak iskitlerde olabilir.

• Yüzüncüyıl ODTÜ giriş kapısı yolu üzerinde toplam 40 TL sibop+lastik değişimi. Büyük afişle yazmışlar zaten oraya giderseniz görürsünüz.
  • Turgut Ozal Bulvarıında Sitelere giderken 1011 kavşağına gelmeden sol tarafta Lastikçiler 1lt antifiriz hediyeli 25 Tl ye takıyorlar
  • şaşmaz da aydoğanlar rot balans var 40 liraya takarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

Millet ümitköy meydanda mı nerede değiştiriyor anlamadım tanesine 30 lira mı veriyormuş 40 lira 4 lastik değişim ve rot balans her yerde şaşmazda.

Ümitköy'de 4 lastik değişimi 35 tl bu arada
  • throlll kullanıcısına yanıt
    iyiymiş ancak yukarıda @coupe96 yok demiş. Ona adresi tarif edebilirsin belki
  • Köy içine girmeden Çayyolu'na giden paralel yoldaki lastikçiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: throlll

Köy içine girmeden Çayyolu'na giden paralel yoldaki lastikçiler

Orası aklıma gelmemişti hic dostum,tavsiye edebileceğin varmi orada gideyim birazdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

avm nin kapalısına çekip kendim yapıyorum, 2 bira içene kadar bitiyor

Hocam sizin mesajlarda mutlak bi alkol oluyor

26 yıldır yaklaşık hergün içince, mecbur yansıyor mesajlarıma dostum

• Beyler gecen cuma 4 lastik değişimi 75 TL ye yaptırdım gecen sene 60TL idi. bu arada LAstikler fırmanın deposunda kalıyo ve 4 jant sök tak yapılıyor (ayrıca sıcak ıcecek sınırsız :D) hic sıra beklemedım yaklaşık 25 dk da işim bitti. fiyat bıraz tuzlu ama hizmet ıyı Şaşmazda HERKO firmanın ismi. bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: throlll

Köy içine girmeden Çayyolu'na giden paralel yoldaki lastikçiler

Orası aklıma gelmemişti hic dostum,tavsiye edebileceğin varmi orada gideyim birazdan.

Yan yana 3 adet var. Bir tanesi rampa Çayyolu tarafından geliyorsanız ışıklardan U çekince hemen sağınızda kalıyor ve bir rampadan çıkılıyor. Diğer ikisi bitişikleri birbirine. Ben ortada olanda yaptırdım (Yokohama bayisi idi sanırım). Bekleme yeri falan iyidi, kameralar ile aracınızı, lastiklerinizi de izleyebiliyorsunuz. 35 tl olan ortada olandı diğerlerinin fiyatını bilmiyorum.

• afrasyab_ A kullanıcısına yanıt
    75 liraya sıra olmaması normal :)
  • Var mi bu sene 40tan aşağı lastik değiştiren yer?

• Turan Güneş üzerinde 35 tl yazıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

quote:

Orijinalden alıntı: afrasyab_

Beyler gecen cuma 4 lastik değişimi 75 TL ye yaptırdım gecen sene 60TL idi. bu arada LAstikler fırmanın deposunda kalıyo ve 4 jant sök tak yapılıyor (ayrıca sıcak ıcecek sınırsız :D) hic sıra beklemedım yaklaşık 25 dk da işim bitti. fiyat bıraz tuzlu ama hizmet ıyı Şaşmazda HERKO firmanın ismi. bilginize

75 lira versem bırak sıra beklemeyi lastikçiyi bekletirim, gerçi 40 lira verdim yine sıra beklemedim. Sökme takma balans 40 TL, lastik oteli de ücretsiz. Bence sıcak fırsatlarda fazla takılmayın

ankara mı hocam burası?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.