Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankara'da Pizza Fırsatı... Foruma Özel İndirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: modric14 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
121
Cevap
19
Favori
21.223
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara'da Pizza Fırsatı... Foruma Özel İndirim!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    396 Mesaj
    Merhaba;
    Ankara Bahçelievler 3. Cad. Vili Pizza'da DH Forum üyelerine özel indirim imkanı sunuyoruz.

2 Adet Ekonomik Orta Boy Pizza + 1 lt İçecek 37,90 yerine 30,32
    2 Adet Şaşırtan Orta Boy Pizza + 1 lt İçecek 42,90 yerine 34,32
    2 Adet Gurme Orta Boy Pizza + 1 lt İçecek 52,90 yerine 42,32

2 Adet Ekonomik Büyük Boy Pizza + 1 lt İçecek 42,90 yerine 34,32
    2 Adet Şaşırtan Büyük Boy Pizza + 1 lt İçecek 52,90 yerine 42,32
    2 Adet Gurme Büyük Boy Pizza + 1 lt İçecek 69,90 yerine 55,92

Ekonomik Pizzalar: Mozzarellalı, Sucuklu, Sucuklu Mantarlı, Vejeteryan, Akdeniz
    Şaşırtan Pizzalar: Alternatif, Ton Balıklı, Karışık, Süper Karışık, Hiper Karışık, Tavuklu, Dört Peynirli
    Gurme Pizzalar: Füme Etli, Pastırmalı, Sosisli Cheddarlı, Kavurmalı

Kullandığımız ürünlere gelirsek kesinlikle yüzde yüz dana eti kullanıyoruz. Sucuğumuz Cumhuriyet, beyaz peynir,cheddar(burger peyniri değil), dana salam ve dana sosis Pınar, mozzarellamız yarım yağlı ve Kaanlar markadır. Malzeme kalitesi yönünden bir endişeniz olmasın.

İndirim yalnızca telefonla sipariş, gel-al ya da restoranımızda serviste eylül ayı sonuna kadar geçerlidir. DH Forum üyesi olduğunuzu belirtmek yeterlidir.

EDİT:Kampanya gel-al ya da restoranda serviste % 15, paket serviste % 10 şeklinde revize edilmiştir arkadaşlar. Malesef % 20 kurtarmıyor. Devam etmek isterdik ama özellikle mevsim şartlarıyla arka arkaya gelen zamlar sonrası yapabileceğimiz bu.

Vili Pizza
    Bahçelievler 3. Cad. No:26/C Çankaya/ANKARA
    Tel: 0312 222 20 22
    https://www.yemeksepeti.com/vili-pizza-bahcelievler-3-cad-ankara
    https://www.instagram.com/accounts/login/]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modric14 -- 5 Ekim 2019; 17:59:10 >

• Öncelikle yukarıda destek mesajı veren arkadaşların hiçbirini tanımıyorum. Allah razı olsun onlardan tanımamalarına rağmen hayırlı işler dedikleri için. DH ne ki demişsin sana söyleyim adam şehir dışında olsa bile destek için mesaj atan, yakınını kaybettiğinde konu açıp acısını hafifletmeye çalışanların bir araya geldiği bir yer. Ürünlerle ilgili açıklama yapmama gerek yok arkadaş bile inanmamış olacak ki fotoğraf istemiş. Dileyen Yemeksepeti yorumlarimiza bakabilir. Ayrıca olayı Çiftlikbank boyutuna taşımak da nedir alt tarafı pizza yapıyoruz kimi ne şekilde kandırıp tokatlayabiliriz ki.

Bizim Forumdaki arkadaşların foruma özel kampanya yapmasından çok hoşnutum.

Bizden birinin işine katkıda bulunmak hoşuma gider.Ama burdaki arkadaşların çoğu linç peşinde.

Elin dominosundan salçalı ekmeği bayıla bayıla yiyorsunuz.Biraz arkadaşlığın bilincinde olun...

Ben muğladayım ankara da olsam sevmediğim halde denerdim.Belki birileri yanlış yaptığının farkına varır diye bunları yazıyorum.

Hayırlı işler bol kazançlar arkadaşım...

Keşke dün geldiğimde bana da %15 indirimi yapsaydınız. Her ne kadar pizzalardan (süper karışık gibi bir şey ve 4 peynir denedik) memnun kalsam da müşteri memnuniyeti ve bağlılığı böyle sağlanmaz. İndirimi özellikle sorduğum halde yok, bitti deyip kestirip atmıştınız.

Öğrenci bakış açısıyla yazacağım,

İlanın ilk açıldığı gün aradım sipariş verdim. orta boy 4 peynirli pizza söyledim ki genellikle favorim budur. ve pizzacıların kalitesini bir bakıma quattro formaggi ile ölçerim.

öncelikle telefonda %20 değil %10 indirim var dediler. dedim o kadar aradık bi hayırlı olsun dileyelim pizzayı sipariş verdim.

kısa süre içinde çok güler yüzlü bir kurye geldi.

pizzayı açınca açıkçası şaşırdım boyutları normal bir orta boy pizzaya göre ufak. zaten küçük boy satmadıkları için sanırım bunu küçük boy sayabiliriz.

pizza çok taze ve lezzetliydi. sıcacıktı. ama bu fiyat gamında daha yüksek f/p vadeden ürünler var malesef. ara sıra yiyeceğim ama bence boyutlarına göre fiyatları biraz yüksek kalmış.

teşekkürler.

Pizzaciyi merak ettim konuya girdim, yakinsa ugrayim diye, sizin yorumlariniz ile migdem bulandi. Keyif mi aliyorsunuz bu isten anlamis degilim.. Onu bunu itham ediyorsunuz..

Bunları nickinin hakkını vermek için yazdığını düşünüyorum. Diğer türlü kimse göz göre göre başkalarını zan altında bırakıp günahını almaya kalkmaz.
    Derdim yeni açılan yerimizde forumda ki arkadaşlara kaliteli olduğunu düşündüğüm pizzamızı uygun fiyata yedirmek. Olumlu olumsuz görüşlerini ve tavsiyelerini almak. Görüşleri doğrultusunda eksiklerimizi gidermek. Bu forumun yapısını ve sıcak fırsatlara olan tutumunu gayet iyi bilirim. Yüzde 20 indirimi de bu forum dışında başka hiçbir yerde uygulamayacağız. Merdiven altı pizzacıymışız gibi muamele göstermenin bir anlamı yok. Yemeksepetinde 1700 siparişte ortalamamız 8,9. Sayfanın başında bahsedilen komşumuz dominosun ortalaması ise 6,7.

Beyler bende gecen pazartesi gittim, astıden 1 saat sonrası için bilet aldım, o arada hazır karnımda açken gidip Vili pizzayı deneyeyim dedim. Ben oraya varana kadar pizzam hazır olsun diye yolda aramak istedim, aramaz olsaydım. Eleman ile anlaşabilmek için tam 10 dakika harcadım. Ayrıca dükkanda 2 beyefendi vardı ikiside son derece mutsuz. Bir müşteri için güleryüz her zaman tercih sebebidir. Her neyse, sucuklu pizza söylemiştim sucuklar harbiden sucuk beğendim. Pizzasi güzeldi ama arkadaslar biraz gülün allah askına bu nedir yav

• Teğmen
    103 Mesaj
    Çok nadiren pizza yerim, daha az önce Domino’s 2 orta boy pizza + 1 lt içecek 35 liraya satın aldım. Bu fiyatla sizin eko paketi kıyaslayınca 5 lira avantajınız var gibi görünüyor.

Bu işleri sıkı takip eden arkadaşlar daha iyi yorum yaparlar diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kredi kartı ile ödemede geçerlimi kampanya, pizza boyutlariniz kaç cm

Orijinalden alıntı: daddario_tel

Çok nadiren pizza yerim, daha az önce Domino’s 2 orta boy pizza + 1 lt içecek 35 liraya satın aldım. Bu fiyatla sizin eko paketi kıyaslayınca 5 lira avantajınız var gibi görünüyor.

Bu işleri sıkı takip eden arkadaşlar daha iyi yorum yaparlar diye tahmin ediyorum.
    Dominos tavuk eti, konudaki pizza dana eti. O açıdan kiyaslarsak konudaki pizza cok üstün.

|
    |

Evet nakit ve kredi kartı ile ödemede geçerli. Küçük boy pizzamiz olmadığı için orta boy ebatimiz biraz arada kalıyor. 26 cm civarı orta boy, 33 cm civarı büyük boy.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    börü06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2819 Mesaj
    dana ve markalı ürünlere göre indirimli fiyatlar iyi diyebiliriz. bahçeliye yolumuz düşerse denenebilir
    |
    |

terlikk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    18 Mesaj
    En yakın zaman geleceğim teşekkürler
    |
    |
    |
    |
    Bugün gittik yedik. Gerçekten çok lezzetliydi. Bundan sonra pizza yiyecek olduğumda giderim mutlaka

|
    |

hayırlı işler bol kazançlar.
    |
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    396 Mesaj

Öncelikle yukarıda destek mesajı veren arkadaşların hiçbirini tanımıyorum. Allah razı olsun onlardan tanımamalarına rağmen hayırlı işler dedikleri için. DH ne ki demişsin sana söyleyim adam şehir dışında olsa bile destek için mesaj atan, yakınını kaybettiğinde konu açıp acısını hafifletmeye çalışanların bir araya geldiği bir yer. Ürünlerle ilgili açıklama yapmama gerek yok arkadaş bile inanmamış olacak ki fotoğraf istemiş. Dileyen Yemeksepeti yorumlarimiza bakabilir. Ayrıca olayı Çiftlikbank boyutuna taşımak da nedir alt tarafı pizza yapıyoruz kimi ne şekilde kandırıp tokatlayabiliriz ki.

kıladam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,277
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.