Şimdi Ara

Ankara'da Pizza Fırsatı... Foruma Özel İndirim! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
13
Favori
22.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En ucuz içeceksiz pizza foruma özel 19,92. Kampanyalı fiyatlar üzerinden sipariş vermeniz daha hesaplı olur. Hamurumuz incedir.

Ankara'da Pizza Fırsatı... Foruma Özel İndirim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modric14 -- 13 Eylül 2019; 18:23:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • modric14 kullanıcısına yanıt
    Dün siparis ettim söğütözüne 35dkkada geldi sanırım.
    Şöyle söylemeliyim pizza 4 ' 4luktu ya malzemesi olsun kalitesi olsun çok beğendim. Ancak pizza kenarlarınız çok kıtırdı ama bu pizzanin güzelliğini yitirecegi anlamina gelmez. Sucuk yağı aktı pizzadan hayatımda ilk defa cidden düzgün bi sucuklu pizza yedim kim ne derse desin mükemmeldi. Ekstra olarak pizza baharati da eklemelisiniz bence. Onun dışında hiçbir sorun yok boyle devam ve şu dh a özel indirimi biraz daha uzatin bence. Dürüst ve işini guzel yapan esnaflara her zaman yardımcı olmaya hazırım, diyetteyim ama yine yerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda pizzacılar koydukları malzemeyi azaltmışlar iyice

4-5 yıl önce dilimleri üstündeki malzemelerin bolluğundan dolayı düzgün tutamazdım, şimdi tek tük malzeme var çoğunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recplayer -- 13 Eylül 2019; 20:48:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Son zamanlarda pizzacılar koydukları malzemeyi azaltmışlar iyice

4-5 yıl önce dilimleri üstündeki malzemelerin bolluğundan dolayı düzgün tutamazdım, şimdi tek tük malzeme var çoğunda
    2-3 senedir pizza yemiyorum ama o zamanlar içini pizza hamurunda tutmak için extra çaba sarfediyordum.
  • sezer.er kullanıcısına yanıt
    Memnun kalmanıza sevindim. Sucuk belirttiğim gibi dana fermente sucuk. Bu yüzden bazen yağlı olması konusunda eleştiri alıyoruz ama siz begenmissiniz ki aslında sucuğu seven birisinin yağlı olmasından rahatsız olmaması gerekir.

• Deneme fırsatı buldum, çevredeki çoğu pizzaciyi denemiş birisi olarak söylüyorum oldukça iyi. Malzeme kalitesi kendisini çok belli ediyor. Fiyatlar oldukça uygun muadilllerine göre. pizza yiyeceğimiz zaman adresimiz belli

• Ayranci ve tunaliya hizmetiniz var mı? Aklımızda bulunsun varsa.

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Aşağı ise olabilir ama yukarısı ise problem olabilir bizim için.

• Sipariş için whatsapp hattı var mi acaba? Kampanya bitmeden deneyeceğim, hayırlı işler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevizlidere son durağa ( gökkuşağı mahallesi ) paket servis var mı ortalama süre ne kadar ?

En kötü 22 eylül de 7. cadde trafiğe kapandığında gezmeye geldiğimiz de uğrar tadına bakar gezmeye devam ederiz :)

Otopark var mı ?

Ayrıca fotolarda da efsane gözüküyor. Hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_d -- 17 Eylül 2019; 8:25:11 >
  • Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Eğer aşırı yoğunluk yaşamazsak ve 30 liranın üzerinde olursa sipariş servis yaparız hocam.
    Otoparkımız yok malesef.
    Teşekkür ederiz.
  • Şimdi Emek'ten sipariş verdim. Hem fiyat olarak hem de lezzet olarak çok iyiydi. Teşekkürler.
  • Öğleden sonra verdiğim sipariş tam istediğim saatte 19:40 da kapıdaydı. (Epey bi uzak mesafelerde olmamıza rağmen)

Lezzet konusunda ciddi başarı vardı. Muhtemelen artık frenc. pizzacılar yerine burayı tercih edeceğim gibi.
  • hocam öncelikle yeni yeriniz hayırlı olsun huzurlu kazançlar dilerim. ben bir şey sormak için girmiştim geçen sağolsun çok ilgilendiler.

buradan da bir şey sormak isterim. sınırsız içecekli bir menünüz vardı orada da %20 indirim var mı dh'ye ve içeceğe ayran dahil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah0808

hocam öncelikle yeni yeriniz hayırlı olsun huzurlu kazançlar dilerim. ben bir şey sormak için girmiştim geçen sağolsun çok ilgilendiler.

buradan da bir şey sormak isterim. sınırsız içecekli bir menünüz vardı orada da %20 indirim var mı dh'ye ve içeceğe ayran dahil mi?
    İndirim sadece belirli ürünlerde değil menüde yer alan tüm ürünlerde geçerli. Sınırsız içecek mevcut menüde var ama menüden çıkarma gibi bir durum söz konusu. Çünkü süreklilik istiyor. İlk açıldığımız günlerde süresi geçmesin diye müşteriden çok personelimiz tüketti:) Paket olarak gönderemeyeceğimiz içinde gelen müşterinin tercih etmesi önemli. Şu ana kadar pek talep almadık.
    Menülerde de bir fiyat güncellemesi:) söz konusu bir iki güne kadar değişecek. Muhtemelen ilk iki satır yazdığım içecekli menüleri kaldıracağız. Tekli pizzalar menüsüz olacak.

• Emrah_d kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler. Pizzayı ne kadar yakına servis edersek o kadar iyi. Hem bizim açımızdan hem de müşteri memnuniyeti için.
    Aslında bizde franchise şubeyiz. Marka Antalya merkezli bir firmaya ait. Bizim dışımızda faal durumda afyonda bir şube daha var.(Afyondakiler gidip yüzde 20 indirim yapıyormuşsunuz demesin ama:)) Ama diğer büyük zincir firmalar gibi değiliz daha çok butik durumdayız.
  • Ankara'da Pizza Fırsatı... Foruma Özel İndirim!

Yarına özel kampanyamız. Denemeyi düşünürseniz bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modric14 -- 21 Eylül 2019; 16:59:59 >
  • Keşke Ankarada olsamda gidebilseydim.İnşallah yolum düştüğünde...
  • Az önce aradım sipariş vermek için donanım haberden aradığımı söyledikten sonra tüm kuryeler siparişte 1 saatte gelir dendi gene kabul edecektim sonra telefondaki eleman 1 saatide geçebilir diyince bende vazgeçtim söylemekten

• quote:

Orijinalden alıntı: modric14

Yarına özel kampanyamız. Denemeyi düşünürseniz bekleriz.
    önümüzdeki pazar (29 eylül) 'da olacak mı bu kumpanya acep? akdeniz pizzayı çok severim.. seyran'dan gelip 3-4 tane paket almak isteriz..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.