Şimdi Ara

Ankara'da Pizza Fırsatı... Foruma Özel İndirim! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
13
Favori
22.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Donanımhaberden aradığınız için 1 saat söylenmiş gibi düşünmeyin ben dükkanda değildim gelince sordum yeriniz Cevizlidere sanırım o an kurye sıkıntısı varmış ki olmasa bile normal şartlarda 40 dkyi zaten bulur teslim etmemiz. Tekrar düşünürseniz yardımcı olurum. Kusura bakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    Malesef geçen pazara özel bir kampanyaydi. İlerleyen dönemde tekrarlanabilir ama bu hafta o hafta değil:)

• quote:

Orijinalden alıntı: modric14

Malesef geçen pazara özel bir kampanyaydi. İlerleyen dönemde tekrarlanabilir ama bu hafta o hafta değil:)
    Hayırlı işleriniz olsun ALLAH bol kazançlar versin. yer uzak gelmek isterim, gerçi pizza pek sevmem ama destek olsun diye yolumuz düşerse geliriz. Ayrıca merakımdan soruyorum, pizza yapılan yerde lahmacun ve pide olmaz mı :) yani onuda yapsanız farkı ne hani pizza sevmeyenler için :)
  • Hüseyin Gazi Yakın mı ?
    Beşikkaya yakınsa sipariş vereyim
  • quote:

Donanımhaberden aradığınız için 1 saat söylenmiş gibi düşünmeyin ben dükkanda değildim gelince sordum yeriniz Cevizlidere sanırım o an kurye sıkıntısı varmış ki olmasa bile normal şartlarda 40 dkyi zaten bulur teslim etmemiz. Tekrar düşünürseniz yardımcı olurum. Kusura bakmayın.
    merhaba yarın akşam 7 8 gibi bahçeliden sipariş vericez %20 kampanya devam ediyor mu. 1 saati geçme durumu olmaz dimi
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Yakın değil hocam gönderim dışı

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Verebilirsiniz. Net saat telefonla aradığınızda verilir.

• modric14 kullanıcısına yanıt
    Hocam hamur tarifi verseniz bende evde yapardım aslında 😛

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    Olur tabiki de lahmacuncu ayrı pizzacı ayrıdır..ikisi bir arada olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye kesin kural mı bu :) ikisi bir arada olmuyor mu :)
  • İyi bir pide ve lahmacun için taş fırın olmazsa olmaz.pizza için böyle bir şart yok.
    Gaza gelip ipince açıp lahmacun yapayım dedim yapmaz olaydım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modric14 -- 24 Eylül 2019; 18:17:2 >
  • modric14 kullanıcısına yanıt
    hee denedin olmadı ama bir lahmacun ve pideci pizza yapabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAKACI -- 24 Eylül 2019; 18:21:51 >
    Hayır da,ülke de her yer pideciyken,pizzacı da pide lahmacun yeme fantazin enteresan

Pizza yapmak için biseyci olmaya gerek yok. İşin yüzde 80 i kullandığın malzemnn kalitesinde:)

• öyle fantazimiz yok ya :) arkadaş dükkan açmış gidelim dedik lahmacunda oluyorsa onu yeriz illa pizza yemektense :)

ama olabilirde niye ikisini bir arada yapan bir dükkan olmasın :)
  • Az önce geldi siparişimiz yedik. İçindeki malzeme gayet lezzetli ve bol. Hamurunda Beğendik. Yani 42 liraya böyle bir pizza menü bence gerçekten iyi. Ben beğendim gayet güzel bir pizza açık konuşmak gerekirse. Herkese tavsiye ederim

Ankara'da Pizza Fırsatı... Foruma Özel İndirim!
    Ankara'da Pizza Fırsatı... Foruma Özel İndirim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 25 Eylül 2019; 20:5:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

Az önce geldi siparişimiz yedik. İçindeki malzeme gayet lezzetli ve bol. Hamurunda Beğendik. Yani 42 liraya böyle bir pizza menü bence gerçekten iyi. Ben beğendim gayet güzel bir pizza açık konuşmak gerekirse. Herkese tavsiye ederim

Kusura bakmayın size yarım saat kırk dakikada gelir dedim telefonda ama arkadaşlar benden hemen önce 8 tane pizza siparişi almışlar her ne kadar sizinkini araya sıkıştırsamda fırının boşalmasını beklemem gerekti bu yüzden biraz dediğim saati aştık. Memnun kalmanıza sevindim. Görseller içinde teşekkürler.

• Vay be bukadar ilgili forumdan arkadas birde.. Takdir ettim... Kara harp okulundan sipariş vericem bigun insallah.

• quote:

Açıklama için teşekkürler madem öyle yarın tekrar sipariş vermeyi deneyeceğim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.