Şimdi Ara

Ankara'da pazar günü 1 günlük gezi. nerelere gitmeliyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. senelik izne ayrılıyorum, İsparta'dan önce Ankara'ya ardından Adana'ya gideceğim.

Sadece pazar günü Ankara'da kalıp, p.tesi sabahı yola çıkıp Adana'ya gideceğim.

Özellikle çocukluğumdan beri İstanbul'daki polonya pazarı tarzı yerleri çok merak ediyorum. Ankara'da bu tarz önerebileceğiniz bir yer var mı?

Bunun dışında Anıtkabir'e, Ankara kalesine ve atakuleye gitmeyi düşünüyorum. Bu gezeceğim yerler gibi başka nerelere gidebilirim? Araç sıkıntım yok, heryere gidebilirim.
    Bu arada arkadaşlar forumun sıcak fırsatlar müptelasıyım. Piyasadan çok daha ucuz ürünlerin satıldığı pazar veya avmleride önerebilirsiniz.

Şimdiden çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çinçine gitmenizi tavsiye ediyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41TDaY41

Merhaba arkadaşlar. senelik izne ayrılıyorum, İsparta'dan önce Ankara'ya ardından Adana'ya gideceğim.

Sadece pazar günü Ankara'da kalıp, p.tesi sabahı yola çıkıp Adana'ya gideceğim.

Özellikle çocukluğumdan beri İstanbul'daki polonya pazarı tarzı yerleri çok merak ediyorum. Ankara'da bu tarz önerebileceğiniz bir yer var mı?

Bunun dışında Anıtkabir'e, Ankara kalesine ve atakuleye gitmeyi düşünüyorum. Bu gezeceğim yerler gibi başka nerelere gidebilirim? Araç sıkıntım yok, heryere gidebilirim.
    Bu arada arkadaşlar forumun sıcak fırsatlar müptelasıyım. Piyasadan çok daha ucuz ürünlerin satıldığı pazar veya avmleride önerebilirsiniz.

Şimdiden çok teşekkür ederim

Atakulenin altındaki bölümü yıktılar yeniden yapılıyo zaten boştu orası neyse atakulenin üst katında restran var yuvarlak biçimde oraya çıkıp yemek yiyebilirsin onun harici giyim kuşam piyasa altında fiyat arıyosan tunalı hilmi caddesinde karum avm var oraya bakabilirsin onun harici para bol diyosan lüks aracımda var diyosan eskişehir yolunda bulunan plaza ve avm leri ziyaret edip ordan oran'a doğru gidip panora akşamada ümitköy park caddesi piyasa yaparsın.

• Orada sadece restoran mı var? Eğer öyleyse gereksizmiş.. Karum'u yazdım aklıma. Ümitköyde kalıcam zaten de piyasa yapamam, sonra hanım beni piyasa yapar. peki daha bööle mistik bit pazarı filan gibi yerler @derindarbe200 var mı dolaşmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: 41TDaY41

Orada sadece restoran mı var? Eğer öyleyse gereksizmiş.. Karum'u yazdım aklıma. Ümitköyde kalıcam zaten de piyasa yapamam, sonra hanım beni piyasa yapar. peki daha bööle mistik bit pazarı filan gibi yerler @derindarbe200 var mı dolaşmalık.

Var ulus ta bulunan hal, çıkrıkçılar yokuşu, saman pazarı tarzı yerler var 2. el eşyalar , antika eşyalar onun yanı sıra envai çeşit biton saçmalıklar vardır yalnız dikkat edin ulus tarafı pek güvenli değil ankara kalesinden aşağı doğru inerken yine bu tarz yerler falan var nargileciler var ankarayı izlerken çay nargile yapabilirsiniz yani yapabilcek daha çok şey avrda 1 güne sığmaz hepsi hele bide kış günü hava erken kararıyo sabah çok erken saatte uyanıp bunları yapmanız lazım.

• Memur şehrine haftasonu gelinirmiymiş hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuaydin

Memur şehrine haftasonu gelinirmiymiş hiç.

Senin memur şehri dediğin yer hakkında buraya bi videolar koyarım aaa der kalırsın hangi memur şehrinde dünyaca ünlü isimler cluplara sahne almaya geliyo, ancak bodrumda görebildiğin tangayla dans eden kızları başka hangi memur şehrinde gördün sen yada bu kadar fazla lüks aracı yada evleri yada semtleri yada markaları ?
  • derindarbe200 D kullanıcısına yanıt
    Onlar yok mu dedim ben sana, sen genele bak, araçlara insanlara giydiği kıyafetlere bak, bana istisna örnek vererek yorum yazma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuaydin

Onlar yok mu dedim ben sana, sen genele bak, araçlara insanlara giydiği kıyafetlere bak, bana istisna örnek vererek yorum yazma.

Yahu istisna dediğin 1 olur 2 olur hadi bilemedin 3 olsun burası artık istanbul gibi oldu bi mekan kapanıp hemen diğeri açılmaya başlandı senin genelden kastın kendini geliştirmeyi seçmemiş 50 yıllık bilindik yobaz ankaralı zaten kalanlarda melih gökçeğin doğudan getirip belediyeye işe yerleştirdiği kişiler ve aileleri zaten bu bahsettiğim insan türleride tüm gün kızılayda onun bunun karısına kızına laf atmak için orda bulunuyolar sende oraya gitmessin olur biter yahu şiirlere konu olmuş aşkı tunalı hilmide yaşıcaksın diye hadi en olmadı çıkarız çankaya tepeye güneş doğarken ankara ayaklarımızın altında viskimizi yudumlarız be seviyorum bu şehri.

• Anıtkabir 1. Sırada olmalı.etnografya ve anadolu medeniyetleri müzesini gezmelisin.Ulustaki 1.tbmm binası ve müzesi var orasıda iyidir.Mekan olarak karanfil ve sakarya güzeldir yemek yemel ve bir kahve içmelik güzel mekanlar var.

• Kızılay Tunalı gerisi boş.

• Ulucanlar Cezaevi Muzesine gitmenizi oneririm. Bir tarih orda yatiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.