Şimdi Ara

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-5 DH Özel (2023)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
7
Favori
12.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar, kardeşler, değerli forum kullanıcıları, herkese merhabalar. 2018 yılından beri her yıl düzenlediğimiz Geleneksel DH-İftar Menüsü ile tekrar karşınızdayız.

Öncelikle yaşadığımız deprem felaketinde yakınlarını kaybedenlere baş sağlığı dilerim. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun, yakınlarına sabır versin. Sayfalarca yazılır, çizilir bu acı üzerine, ancak hiçbir şey ifade etmiyor. Öyle büyük bir acı yaşandı ülkemizde. (bu konu ile içimi döktüm döktüm sildim, yeri burası değil dedim kendime). Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın bizlere, bizler bu kadar tedbirsiz yakalanmayalım ülkecek depremlere, tek dileğim bu.

Fırsatımıza gelirsek dostlar, bu sene bir fırsat başlığı açmayı düşünmüyordum. Çünkü bu ekonomide gerçek anlamda bir fırsat oluşturduğumu (oluşturabildiğimi) düşünmüyordum, (hala düşünmüyorum da). Açıkçası 4 kişilik bir ailenin yemeğe çıkıp 1.000 lira para bırakmasının hiçbir yanını fırsat olarak göremiyorum. Ancak geçtiğimiz senenin konusuna mesajlar gelmesiyle tekrar bu konuyu düşünmeye başladım ve yazılanlar ve gelen mesajlar neticesinde bir şey anladım. Anladığım şu ki zaten insanlar yaptığım fırsatın "yanan" bir fırsat olmasından dolayı ya da aşırı bir indirim söz konusu olduğundan dolayı bu fırsattan yararlanmıyor. Kimisi beni bir ahbap olarak bir kardeş olarak görüyor, kimisi bi DH'linin mekanı diye tercih ediyor, farkında olmadan bir dayanışma söz konusu. Ben sendenim, sen bendensin muhabbeti. Kimisi de piyasaya nazaran hesaplı, temiz düzgün bir yemek yiyelim diye düşünüyor. Böyle düşünmeye başladıktan sonra bu sene de sıcak fırsatlar konusunda bir konu oluşturup, DH üyeleri için elimden geldiğince indirim yapıp üzerime düşeni yapmaya karar verdim.

Menüye gelecek olursak;

Kişi başı 200 TL olan menü fiyatımız DH üyelerine özel 160TL'dir.

İftariyelik (hurma)
    Çorba (günün çorba çeşitleri)
    Ana Yemek (ızgara köfte veya ızgara tavuk veya mantı çeşitleri)
    Salata (yeşil salata)
    Tatlı (muhallebili kadayıf veya güllaç veya mozaik pasta)
    Meşrubat (ev yapımı limonata veya ayran + su + çay)

Geçtiğimiz yıllarda yaptığımız fırsatlara nazaran iftariyelik tabağını kaldırdık, gazlı içecekleri listeden çıkardık, meyveyi listeden çıkardık.
    2022 Fırsat Konusu:https://forum.donanimhaber.com/ankara-cukurambar-da-iftar-menusu-3-dh-ozel-99tl--152427420
    2019 Fırsat Konusu:https://forum.donanimhaber.com/ankara-cukurambar-da-iftar-menusu-2-dh-ozel-34tl--132823377
    2018 Fırsat Konusu:https://forum.donanimhaber.com/ankara-cukurambar-da-iftar-menusu-2-dh-ozel-34tl--132823377-3
    2017 Fırsat Konusu:https://forum.donanimhaber.com/ankara-cukurambar-da-iftar-menusu-dh-ozel-30tl--126599487-3

Fırsat fiyatları:
    2017 30 TL
    2018 34 TL
    2019 39 TL
    2020 pandemi
    2021 pandemi
    2022 100TL
    2023 160TL

*Bu fırsat sadece DH'üyelerine özeldir, başka bir sitede, fırsat sitelerinde kullanılamaz.
    *Gelmeden lütfen rezervasyon yaptırın, telefonda Donanımhaber'den geliyoruz demeniz yeterli.
    Yanlış anlaşılmasın, DH'den geldiğinizi söylemeseniz de, ödeme yaparken söyleseniz de olur. 
    Ama DH'den geldiğinizi bilirsem o masanın extra olarak üzerine düşer ilgilenirim
    *Nakit ve kredi kartı ile ödeme kabul edilir. 
    *otopark/vale vardır. Bahşiş usulü çalışırlar

Adres: Kızılırmak Mahallesi 1450.Sokak Ankara Ticaret Merkezi B Blok Çukurambar/Ankara 
    Telefon: 0(312) 286 86 46
    Cep Telefonu ve Whatsapp: 532 675 05 64 
    Web Sitesi:www.balmanti.com 
    Instagram: https://www.instagram.com/balmantiankara/ 
    Instagramdan bizi takip ederseniz ayrıca çok sevinirim

Herkese hayırlı ramazanlar dilerim. 
    Eren Bal

Not: H sonu yayınlayacağımı geçen senenin konusunda belirttiğim için bugüne yetiştirmeye çalıştım, imla hataları olabilir, düzelteceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -s-laughter -- 27 Mart 2023; 1:14:3 >

• Ezan bitiyor çorba gelmemiş ne demek ya. Gören de ezan 15dk sürüyor sanar. İftariyelikler zaten önceki senelerde zengindi, hurmanı dolmanı böreğini salatanı ye suyunu iç 2-3dk dan nolacak sanki. Adam ezan okunur okunmaz hurra saldıracak yemeklere demek ki. Oruç tutmak bu mu demek ?

Dostlar merhaba, bildirim gelmediği için geciktim cevap için.

Bu sene dediğiniz gibi 400-350 tl bandına çıkıyordu minimum kar marjı ile, hiçbir sıcak yanını göremedim bu fiyatın.

Hitap ettiğimiz sınıfın orta sınıf olduğunu göz önünde bulundurarak, ve her geçen gün orta sınıfın ekonomik durumunun yok olduğunu yaşayarak ve görerek iftarlar için yeterli müşteri sayısına ulaşamayacağımızı düşündük, bu sene iftar vermeme kararı aldık. Bu ay sadece öğle servisi veriyoruz çevredeki çalışanlara daha çok beyaz yakaya.

Güzel bir ramazan ayı geçirmenizi dilerim, Allah sağlığı ve mutluluğu sizden ve ailenizden eksik etmesin.

Bu sene fırsat olmasa da her zaman Dh li bi kardeşinizin orada olduğunu; güvenilecek bir kapı olduğunu unutmayın 🤗

Abilere saygılar , kardeşlere selamlar

hocamlar, cevaplarınız için çok teşekkür ederim, eleştiriler muhakkak olacak, asla diyemem ki hatasızız, mükemmeliz. Ama şunu diyebilirim, elimizden geldiğince çabalıyoruz.

Foruma kayıt olan arkadaşa desteklerinden ve yapıcı eleştirisinden ötürü teşekkür ederiz Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-5 DH Özel (2023) DH ailesi genişliyor.

Rezervasyonlara başladık,

Whatsapp: 0532 675 05 64

Sabit Hat: 0312 286 86 46

Iki sene once gitmistik, cok da farkli bir lezzet ve ambiyans yoktu maalesef. buradaki o kadar olumlu yorumlarin biraz da forum kardesliginden kaynaklandigini dusunuyorum ama objektif olmanin cok daha onemli oldugunu dusunuyorum. sadece ben degil yurt disindan arkadasim da baska arkadaslarim da vardi pek kimse oyle cok begenmedi bir daha da gitmedik. o zaman da ramazandi sanirim.

ama fiyat iyi sayilir. deneyebilirsiniz.

İstanbul'da olduğum için arkadaşımızın yerine gidemedim...Ama ilk yıldan itibaren her yıl açtığı konuları ve gidip gelenlerin mesajlarının da neredeyse tamamını okumuş biri olarak konu sahibi arkadaşa ve verdiği hizmete yapılan eleştirilerin haksız ve art niyetli olduğunu düşünüyorum...

Zira Eren kardeşimiz her konuda gelen misafirine elinden geldiğinin en iyisini yapmaya çabalayan,en iyi hizmeti vermek için uğraşan birisi,iyi bir esnaf...

Keşke işim düşse veya Ankara'da yaşamış olsaydım da sık sık buraya gidebilseydim...

Bizler hizmet alan kişiler olarak böyle işine sahip çıkan,iyi niyetli,en iyi hizmeti vermek için çabalayan esnaflara destek olmalıyız ki toplumca daha iyi bir yerlere gelebilelim...

Eren kardeşimize hayırlı işler diliyorum,yaptığı kampanya için de teşekkür ederim kendi adıma...

@fozcann hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim, bu sene akşamları kardeşim büşra devraldı benden :), bir de geçtiğimiz yaz evlendim, akşam üzerine kadar çalışıp eve gidiyorum (hanımcılık forever   )

Dostlar, kardeşler, sizlerle bir arada olmak, etkileşim içinde olmak her sene olduğu gibi bu sene de güzeldi. Her şeyin güzel olacağı bir gelecek sene umuduyla sizlere iyi bayramlar dilerim, büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim.

Bugün son iftarımız olacak bu sene, yarından itibaren pazartesi gününe kadar kapalı olacağız.

Her daim kapısı forumdaşlara sonuna kadar açık bir kardeşiniz olarak bölgede olduğumu, bir problem durumunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımı bilmenizi isterim.

• Bedava.. İnsta da zart zurt reklam çıkıyor, 400den aşağı görmedim..

İlk yıldan beri takipteyim de angaraya gelemiyoruz

Hayırlı işler
  • Fiyat güzel, katılamasak da etkinlik için teşekkürler.
    Ayrıca, bir diğer sıcak fırsat, Çankaya belediyesinin Cebeci camii 'nde kurduğu iftar çadırı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 27 Mart 2023; 1:26:39 >
  • Fiyat özellikle bölge için çok uygun.
    Memleketimin fırsatlarını uzaktan izliyorum
    Bol kazançlar
  • İstanbul Halkalı, Bahçeşehir bölgelerinde eli yüzü düzgün mekanların iftar menüleri 400 liradan başlıyor. Sizin fiyat iyi. Fotolardan görebildiğim kadarıyla güzel yer gibi duruyor. Katılma imkanımız olmasa da teşekkür ediyorum. Umarım katılan arkadaşımız çok olur. Hayırlı ramazanlar bol kazançlar.

• Merhabalar, set card geçerli mi?, kendim şehir dışındayım ama ailemi iftar için yönlendirmek istiyorum

• Geleneği bozmadan bu sene de nasipse gideceğiz. Mekan da ilgi alaka da yiyecekler de patron da güzel :)
  • Eşimle geleceğim, teşekkürler
  • Bir sıcak fırsatlar klasiği bu sene de devam ediyor, hayırlı ramazanlar.
  • Ankarada daha iyi mantı yapan bir yer yok. Geçen sene Eren bey sağolsun bizi agirlamisti kız arkadaşımla birlikte, her şey dört dörtlükve çok lezettliydi. Kesinlikle gidilmesi gereken bir ramazan klasiği ancak bu sene online eğitim dolayısı ile Ankarada bulunamayacagim :( lakin dönüşte karışık mantı için ugrayacagim tekrardan. Karışık yemeyen çok şey kaçırır, ufak bi bilgilendirme :)
  • Hem ramazan hem de forum ruhunu yaşatması adına fırsat konusunu açmakla iyi etmissiniz hocam. Fedakarlıkla çok uygun bir fiyat belirlemissiniz, helal olsun gerçekten.👏
  • fiyat çok uygun ankaraya taşınma sebebi resmen Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-5 DH Özel (2023) 

bizde gidemeyip menüleri okuyoruz : 750 tl

• sırf şunu yazmak için üye oldum. geçen sene yorumlara aldanıp 12 kişilik arkadaş grubumu götürdüm yemek sonunda mahçup oldum. 3 kişiyle servis çevirmeye çalışıyorlar ekmek istiyoruz dilim dilim getiriyorlar ezan bitiyor daha çorba gelmemiş daha neler neler. geçen seneden ağzımız yandı

• Teşekkür ederiz düşünceli olduğunuz için. İftar için tek tercihimizsiniz bu yıl da.

• xxxmetexxx06 X kullanıcısına yanıt

İftarda restorana gidipte memnun olabildiğim yer yok malesef. Esnafa'da gittim, ünlülerin olduğu lüks bir mekanda da yedim. İftarda yetişemiyolar hiç bir şekilde bu da doğal geliyo bana. Çünkü çok kalabalık oluyor ve her masaya 1 eleman vermesi lazım ki yetişebilsin.

O lüks mekan dediğim yerde iftar süremiz 2.5 saati buldu. Fiks menü almıştık daha hızlı gelir diye ama çorbadan sonra bekle, ızgara çeşitleri arasında 30 dk bekle. Ben masada uzun uzun oturmayı hiç sevmem ama dedim heralde zenginlerde böyle, bizim gibi 15 dk'da yiyip kalkmıyolar masadan. Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-5 DH Özel (2023) 

• ilginiz ve yaklaşımınız için teşekkür ediyorum.

Ama

iki çocuklu bir aile babası olarak bu ramazanda her hangi bir yerde iftara gitmemizi imkansız hale getirenleri Allah a havale ediyorum.

• İstanbul'da olduğum için arkadaşımızın yerine gidemedim...Ama ilk yıldan itibaren her yıl açtığı konuları ve gidip gelenlerin mesajlarının da neredeyse tamamını okumuş biri olarak konu sahibi arkadaşa ve verdiği hizmete yapılan eleştirilerin haksız ve art niyetli olduğunu düşünüyorum...

Zira Eren kardeşimiz her konuda gelen misafirine elinden geldiğinin en iyisini yapmaya çabalayan,en iyi hizmeti vermek için uğraşan birisi,iyi bir esnaf...

Keşke işim düşse veya Ankara'da yaşamış olsaydım da sık sık buraya gidebilseydim...

Bizler hizmet alan kişiler olarak böyle işine sahip çıkan,iyi niyetli,en iyi hizmeti vermek için çabalayan esnaflara destek olmalıyız ki toplumca daha iyi bir yerlere gelebilelim...

Eren kardeşimize hayırlı işler diliyorum,yaptığı kampanya için de teşekkür ederim kendi adıma...

• xxxmetexxx06 X kullanıcısına yanıt

Ezan bitiyor çorba gelmemiş ne demek ya. Gören de ezan 15dk sürüyor sanar. İftariyelikler zaten önceki senelerde zengindi, hurmanı dolmanı böreğini salatanı ye suyunu iç 2-3dk dan nolacak sanki. Adam ezan okunur okunmaz hurra saldıracak yemeklere demek ki. Oruç tutmak bu mu demek ?

• hocamlar, cevaplarınız için çok teşekkür ederim, eleştiriler muhakkak olacak, asla diyemem ki hatasızız, mükemmeliz. Ama şunu diyebilirim, elimizden geldiğince çabalıyoruz.

Foruma kayıt olan arkadaşa desteklerinden ve yapıcı eleştirisinden ötürü teşekkür ederiz Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-5 DH Özel (2023) DH ailesi genişliyor.

Rezervasyonlara başladık,

Whatsapp: 0532 675 05 64

Sabit Hat: 0312 286 86 46

• Geçen sene gelmiştim ve çok memnun kalmıştık işteki arkadaşlarımla bu senede inşallah yine geleceğim ve eminimki yine aynı samimiyet içtenlik güler yüzle karşılayacağınıza eminim ilerleyen tarihlerde görüşmek üzere 👍😊
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.