Şimdi Ara

Ankara/Çukurambar'da İftar Menüsü-2 DH Özel 34TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
11
Favori
15.462
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar eren hocam, geçen sene bikaç sefer gelmiştik. bende şunu merak ediyorum kavurmalı bi menümüz vardı 5 lira farkla. ondan bu sene olmayacak mı?
  • Geçen sene ramazanda tanıştık ve sene içinde de birçok kez uğradım. Mekan süper. Hizmet süper. Fiyatlar en azından çukurambar bölgesine göre iyi
    Kesinlikle bu sene hem ramazanda hem de normal zamanda ailem ve arkadaşlarımla gene geleceğim süpersiniz hiç çizginizi bozmayın
    Özellikle kıtır mantıya bayılıyorum
  • @Sadece Mühendis bekliyorum hocam, görüşmek dileğiyle inşallah.

@TormentedSoul hocam hammaddeye yapılan (fahiş) zamları (hakikaten fahiş, una süte yumurtaya yapılan zamlar çılgın oranda, ev alışverişinde göze çarpmıyordu ancak dükkan alışverişte insan farkı iyi hissediyor) normalde restoranların fiyata yansıtması lazım, yani kar payını % olarak sabit tutup zamları fiyata yansıtması lazım. Ancak gelin görün ki (memur çocuğu olarak iyi bilirim) insanların cebine giren parada artış olmuyor. Durum böyle olunca restoran fiyatlarına zam yapamıyor ; 2 seçeneği kalıyor. 1-Kaliteyi bozacak 2-Kar marjını kısacak. Son 3 senede değil küçük esnafların, dünya devi hamburger şirketlerinin, pizzacıların ürünlerindeki kalite düşüklüğüne bakın. Nerde eski bigmac'ler nerde eski extravaganza pizalar. Diğer seçenek kar marjını kısmak, kaliteyi bozmamak. Bu seçenekte sizi kurtaracak şey sabit müşteri. Biz bu seçenekte ilerliyoruz. Lafı yine uzattım :) işin özü memleket sıkıntıda.
    Tekrar yola çıkmadan önce size güzel bi Türk Kahvesi sözüm olsun.

Bir de video ekledim, kendi çabalarımızla birşeyler yapmaya çabaladık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -s-laughter -- 15 Mayıs 2018; 12:59:24 >

• @WmGMD üslupun değer gördüğü insanlara hizmet sunmak harika birşey. Görüşmek dileğiyle.

@OrQuN inşallah bu sene servis hızını ve kalitesini ramazan standartlarının üzerinde tutacağız.

@mesuthaksoy inşallah :)

onur_0304 olacak hocam, ancak kavurma mı yapsak, haşlama mı , hala gidiyor gidiyor geliyoruz. Bu akşam babayla beraber son kararı veririz :)

fertile Sizi memnun edebiliyorsak ne mutlu bize :) DH ile tanıdığım çocuklu aileler de oluyor ufak 1-2 yaşında vs. Çoğu aile sık sık geliyor, çocukların büyüdüklerini görmek, ve insanların bize güvendiğini hissetmek harika.
  • Geçen sene arkadaşlarla konuşmuş gelememistik inşallah bu sene armada kipa olarak oradayız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castîel kullanıcısına yanıt
    inşallah hocam :) Görüşmek dileğiyle
  • istanbul şubesi olaydı eyiydi

hayırlı işler

• @_-ShadoW-_ çok teşekkürler :) Bir gün yolunuz Ankara'ya düşerse misafir etmek isterim
  • Eren bey "İstanbul'dan gelenlerin bilet fiyatlarını karşılarım" diyorsanız söz veriyorum yediğimiz yemeğin parasını vereceğim.

Otobüsü saatlerce kim çekecek, uçak bileti olsun. First Class'a gerek yok tabi. O kadar da vicdansız olmayalım...

Şaka bir yana İstanbul'da olsaydınız mutlaka gelirdim, parası indirimsiz haliyle de iyi ama ortam harika görünüyor...

• -s-laughter kullanıcısına yanıt
    hocam çok haklısın anca şöyle bir durum var

bölgesel kazıklamalar bizde çok fazla samsunda

hani konyada 12liraya kralını yediğim etli ekmeğin burda açılan yerde 18lira olduğunu görmek sinir bozucu

geçen sene düğünde eşimi memleketimin en iyi yerine yemeğe götürdük

bu fiyat orduda olsun millet evde yemek yemez dedi

sizin fiyatları görse yenidoğan bebekle yola çıkar sanırım

geçen sene sahil kenarı aşırı lüks olmayan mekanda iftar+çaylar+birer tatlı 4kişi 3000üzerinde hesap ödedim samsunda

buralarda kalite düşüp fiyat artıyor maalesef

dürüst esnaf da kapatıp gidiyor (burda bi likefood vardı aah ah)

siz marjı kısmışsınız, umarım kötü etkilenmezsiniz zamlardan

ağustosta görüşmek üzere diyelim o zaman

• geçen sene yer bulup rezerve edememiştim yoğunluk olmuştu, bu sene erken davranacağım
  • @mcake± bilseydim kış aylarından alırdım biletleri Çok teşekkürler yorumunuz için, inşallah bir gün yolunuz Ankara'ya düşer :)

@TormentedSoul hocam aynen dediğiniz gibi. Yüksek kira bedelleri çok zorluyor. Kalitemiz aynı şekilde , kar marjımız düştü ama direneceğiz :)

@They Call Me Alpha bekleriz hocam ,rezervasyonlarımız başladı en güzel yeri ayarlarım inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -s-laughter -- 15 Mayıs 2018; 19:51:28 >
  • Geçen sene bi türlü fırsat bulup gelememiştim ama bu sene geleceğim inşallah arkadaşları da alıp gölbaşından

• keçiörende tavuk menü 35, et menü 45 lira.

Ramazan diye de bu kadar geçirmenin alemi yok ki arkadaş. O fiyatları görünce bu konu aklıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 16 Mayıs 2018; 16:26:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muscako

Geçen sene bi türlü fırsat bulup gelememiştim ama bu sene geleceğim inşallah arkadaşları da alıp gölbaşından
    İnşallah hocam, görüşmek dileğiyle.

Rezervasyonlarımıza başladık, hayırlı bir ramazan olur inşallah her birimize, ailelerimize, milletimize.

DH'üyesi olduğunuzu isterseniz rezervasyon yaptırırken söyleyebilirsiniz, isterseniz hesap öderken. Rezervasyon yaptırırken söylerseniz masanızı bilirim siz dostlarla tanışmak isterim :)

Görüşmek dileğiyle.

Rezervasyon ve Bilgi:
    312 286 86 46
    312 286 86 56
    532 675 05 64
  • işyeri olarak gelmemiz mümkünmüdür uygun bir tarihe? işyerini organize edip önceden belirleyeceğimiz bir tarihte gelsek oluyor mu?
  • izmirdeyim gelme şansım yok maalesef :))) ama yazmadan edemeyeceğim, şu sözlerinize istinaden

Gönül isterdi ki daha düşük fiyatlara inebileyim, forumca yanıyorr ! diyelim :). Ancak elimden gelen bu oldu. Verebileceğim söz birinci sınıf kalitede, temiz, sağlıklı yemekler yiyeceğiniz ve hizmet anlamında ben ve çalışan arkadaşlarımın elinden geleni yapacağı.:)
    Ya peki niye ne oldu da 30'dan 34'e çıktık Eren

bir senede meyve,sebze, un, şeker,beyaz et, kırmızı et fiyat artışlarına bakarsak sizinki gerçekten devede kulak. karı ve fiyatı ayarlayarak kaliteden ödün vermemeniz güzel. ben şahsen, ucuz ve kalitesiz yerine, ederi kadar fiyat ( çok pahalı olan elbette iyi diye birşey yoktur) ve kaliteli lezzet tercih ederim. gidecek arkadaşlara afiyet olsun ve sizede hayırlı işler
  • @raziel82 güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim, dediğiniz gibi, son 1 senede yaşanan fiyat artışlarını ben son 4 senedir görmedim. Birgün izmir'den düşerse yolunuz bizim bozkıra, sizleri ağırlamak, misafir etmek isterim. Esenlikle
  • Bu akşam arkadaşımla birlikte Bal Mantı’daydık. Çorbasından tatlısına kadar her şey çok lezzetli ve kaliteliydi. Gitmeden önce rezervasyon yaptırmıştık, donanımhaberden geldiğimizi söyleyince Eren bey sağolsun baş köşeyi ayırmış bize. Eren bey çok yakından ilgilendi bizle. Güzel bir iftar oldu, herkese tavsiye ediyorum. Eren Beye buradan selamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu akşam iftar için oradaydık. İlgi alakadan memnun kaldık. Yemekler temiz ve lezzetliydi. Tavsiye ederim, fiyat performans çok iyi...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.