Şimdi Ara

ankara alfa sahipleri yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selamlar.ilk aracımı alıcam ben kısmetse. alamadan mağdur olduk bi 156 buldum daha 20.000'de.2005 model.kazasız.2 araç olarak kullanılmış, kapalı garaj vs. 26bine anlaştık fiyatta.

ufak bi araştırma sonucu hevesim kursağımda kaldı alfa romeo sitesinde ankara göremedim servis olarak.
    ankara birmotu aradım durumu sordum.parçasının çok pahalı olduğunu,siparişlerinde haftalar sonra geldiğini,arabanın uzun süre yatabileceğini söylediler açıkca.3 4 tane özel servis var ama onlarında fahiş fiyatlı olduğu yada arabayı mundar ettikleri anaşılıyo yazılanlardan. alfa aşkıyla eskişehir servisine götürmeye niyetlendim her bakımda, arızada.ordakilerde ankaraya getiriyolarmış 3-4 kat pahalı olduğu içn burdan. tam bir çorba oldu kafam

2lira daha verip astra,lancer gibi araçlar alınabilir çok daha yeni kasalar ama bu arabanın hastasıyım yılardır.servislere yılda 2-3 bin verebilicek bütçemde yok bi yandan alfa sitesinde ankara yokken yenimahalle birmotunda alfa yetkili servisi olarak görünmesinide algılayamadım nette.periyodik bakım yapılıyo anladığım kadarıyla hala.yetkili servis dışında kimseye elletmeme niyetindeyım aracı.her 15 binde eskişehire götürsem,büyük bi arıza çıkarmaması içn dua etsem doğru bi yol ourmu? yada vazgeçmek mi gerekir alfa sevdasından. yardımcı olursanız bi yol çizerseniz çok sevinirim.teşekkürler

• o birmotta konuştuğun kişiye çok çok selam söyle. hangi devirde yaşıyoruz. parçası haftalar sonra geliyormuş muş. parçası türkiyede olmasa bile (ki öyle bir şey kesinlikle yok) yurt dışından sipariş veridiğinde uçak ile parça ertesi gün elinizde. ya da 2 gün sonra. parçası pahalıymış. hangi araba ile kıyaslamışlar da parçası pahalıymış. doğan görünümlü şahin'in parça fiyatlarına göre pahalı evet ama yollarda gördüğünüz diğer araçların parçalarında pahalı değil kesinlikle. servis konusuna gelince ankarada çok iyi servis var bildiğim. yardımcı olurlar...
  • Ben de yeni bir alfa kullanıcısı sayılırım. 1 ay kadar önce aldım aracımı. Parçası pahalı ve benzeri yorumlara katılmadığımı söyleyebilirim. Lambada sensörünü değiştirdim geçenlerde 170 tl ye halloldu. Başka bir araçta olsa da gene aşağı yukarı aynı fiyatlara çıkardı sanırım. Yani tutup da bir şahin parçasıyla aynı fiyatta olmasını beklemeyin tabi ki ama bir opelden, fordan, skodadan, hele hele wv'den daha pahalı olduğunu söyleyen biri varsa bilinki kesin yalan söylüyordur. Bu söylediklerim genel problemler için tabi ki. Çok özel bir parçası varsa o pahalı olabilir belki ama bu her marka araç için geçerli.

Lambada sensörü için Ankara A&R servise gittim. A-Cityin hemen orada. Liva pastanesinin bir arka sokağı. Oldukça ilgililer müşteriyle. Hatta yerleri kısemn bir yetkili servis havasında. Ben çok memnun kaldım. Ve işlerinde profesyonel bir görüntüleri var. İlk izlenimim çok olumlu oldu. Sizede orayı önerebilirim. Diğer özel servislere göre az bir miktar daha pahalı gibi ama hizmetlerini göz önünde bulundurunca bana çok da abes gelmedi açıkçası.

Ayrıca ankara'da yetkili servisleri bir iki aya kadar açılacak sanırım. Çünkü yerleri yapılıyor şu anda. Ama nezamana açılır bilemem.

• üstün oto yeni adıyla bms hala yetkili servistir arkadaşlar, bu ayın sonuna kadar devam edecekler ve aynı kadroyla ekimden itibaren özel servis olacaklarmış. . bu durumda da yeni açılacak bayi yetkili servisiyle muhtemelen bu ayın içinde devreye girecektir. . buarada fiat orijinal yedek parça satan yedek parçacılardan alfa yedek parça temin edilebiliyor. benim arkadaşım satıyor fiat ı ondan sipariş vermiştim daha önce. . servislere göre çok daha ucuza mal etmiştim o zaman. .
  • Kardeş,biz Anadolu'nun kırsal kesiminde yaşayıp da,hiç korkmadan biniyoruz Alfaya,sen Ankara'da olmana rağmen garip...sen git Astra ,Lancer felan al,Alfa işi yürek işi biraz da,pekçok kişi alabilir ama herkes binemez...
  • bu kadar pimpirikliysen kus serisi bir araba al, her yerde servisi var, parcasi bol

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccankat1 -- 15 Eylül 2011; 9:37:59 >
  • Arkadaş bir konuda yardım istemiş. Öneri istemiş. Sizler neden bu tarz cevaplar yazdınız anlyamadım açıkçası. Sonuçta herkes alacağı araçla ilgili sorun olduğunda ne yapacağını nereye götüreceğini bilmek ister. Para kolay kazanılmıyor ki aracı alalım bir sorun çıkınca veririm 2000 tl yaptırırım ne olacak diyelim.
  • +1
  • +‡
  • Eski bir alfisti olarak bakim yedek parca yetkili servis ozel servis konularinda ankarada hicbir skinti yasamassiniz ozel servisler okadarda kotu degildir..En basitinden alfin otomotivde yaptiiyordum bakimlarimi orasida ozel servistir gayette memnundum..Ozellikle birmottaki arkadas sanirim rakip firma ajansi olarak ise baslamis saka gibi soyledikleri
  • valla şaka gibi oldu.birmottaki arkadaş okuyosa burayı küfür ediyodur şimdi reklam ettik.pedere konuşturdum ben bide.bak servisi varmış,için rahat olsun diye peder bey hemşehrim,kankam,dostum fazına geçince ardı ardına döküldü itiraflar.olanda bize oldu.alfa şöyle araba böyle araba tam kıvama getirmişken ziyan olduk

• Ankara'da en iyi servis alfin tecrubeme gore.

A&R tam bir uc kagitci koylu kurnazi esnaf. Iscilik kotu, niyetleri kotu ve arabanizi etkileyen onemli sorunlardan ziyade onlara daha fazla para kazandiracak problemlere sizi yonlendiriyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.