A

Onbaşı
17 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

bu 3 pda arasında kaldım, yardımcı olursanız sevinirim başka önerileriniz varsa onları da alabilirim tabi :=)

aradığım özellikler wlan, internette sıkıntı yaşatmadan gezebileceğim, ofis vs dökümanlarını OCR özelliğiyle rahatça kullanabileceğim bir telefon, Qwerty klavyeli olmasını tercih ediyorum ama bu lazer tarzı bir klavye ile de çözebilirim diye düşünüyorum. Ajandı tarzı bir kullanıma ve yazılım desteği de çok önemli . SDIO gibi genişleme imkanları sunanlar süper olur :=) (p990i de var mı yok mu tam anlayamadım )

Fiyatı da önemli bir kriter tabi ki :=) taşınabilirliği zaten önemli ..

Bir de rica ediyorum neden o modeli tavsiye ettiğinizi ve ya etmediğinizi yazarsanız sevinirim, bu telefon aslandır kaplandır koparır parçalar diyorsanız neden olduğunu açıklarsanız sevinirim :=) Teşekkürler
Monster laptop almayi dusunuyorum :

MONSTER TYRANNOSAURUS SONOMA 2.0GHZ 512MB 80GB TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR (ND511N20S1)

modeli en mantikli secim gibi duruyor fakat centrino olmasina ragmen wireless kart opsiyonel gibi
secenekleri gorunce biraz kafamda soru isaretleri olustu , bir ikinci olay da kullanan arkadaslar klavye ve kasası
konusunda "objektif" gozlemlerini yazarlarsa cok faydali olur .

Bir diger konu monitor kalitesi parlaklik , bakis acisinin genisligi nasildir (kasteddigim yanlardan bakinca bozulmalar oluyor mu gibi ).

kullanan arkadaslar gene diger yorumlarini da yazarlarsa faydali olur .

not : forumu biraz aradim belki daha onceden yorum yapilmistir diye ama yapilan yorumlar pek guncel gelmedi bir de genelde
herkes nedense aldigi laptopu ovup duruyor :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 43
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 2.939 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.