Şimdi Ara

## [Anime] BLEACH ## (331. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.119
Cevap
20
Favori
281.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

MyAnimelist sitesinden duyuru geldi bir Ova geliyor beyler, zaten umutlanacak yer arayan biz Bleach severler olarak hala bir ışık var galiba serinin devamı için. Sanırım Chibi şeklinde bir şey iyi bişey çıkacağını sanmıyorum ama

https://myanimelist.net/anime/35118/Bleach_Colourful__Gotei_Juusan_Yatai_Daisakusen

2008 yazıyor yanlış alarm olmasın?
  • Valla bende fark ettim onu ama data base e yeni eklenmi? ve Bleach in hepsini izledim ama kapakta ki resim ı ilk kez görüyorum bildirim mail olarak gelmi?ti ordada new ova diyordu hatalı bilgiyse affola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özledik be

Çok severim bu openingi,serinin başlıca ost ve openingleri kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Özledik be

Çok severim bu openingi,serinin başlıca ost ve openingleri kaliteli

13ün eline su dökemez

Şizukera şizukera

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serinin hikayesini Ryogo Narita (Durarara'nın yazarı) roman formatında devam ettirme kararı aldı. Serinin ana karakteri Hisagi olacakmış artık .

• Roman olarak devam etmesi güzel mi bilemiyorum;anime olarak neden devam ettirmiyorlar ya

Bleach in tüm opleri güzel ama en güzelleri 13 ve 15.
  • Live action filmden ilk teaser geldi.

Gantz'ın adı geçiyor ama Gantz:O'da yer alan biriyse iş yapar.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Gantz 0'daki adam değil sanırım, gantz 1 ve 2 live action'ın yönetmeniymiş.

Efektler nasıldır, oyunculuklar ve tipler uygun mu hiçbir şey anlaşılmıyor trailerdan. Ben yine de beklentiyi düşük tutmak istiyorum. Yoksa hayal kırıklığı da bir o kadar büyük oluyor
  • Dün twitter'da şu sayfa paylaşıldı.

Bleach Brave Souls oynayanlar bilir birkaç gün önceden WSJ'de yeni karakterler, update'ler vs. haberi yapılır. Bu seferkinde farklı olarak sayfanın altında mangadan karakterler var ve çeviriyi yapan birine göre oyunun yapımcısı klab manganın haklarını almış. Oyunun animenin ötesine geçmesi için yeni ses sanatçıları almaları lazım bunu sadece bir mobil oyun için yapacaklarını zannetmiyorum. Ufak bir ihtimal ama animenin devam etme ihtimali var. Seneye live action da geliyor anime ve live action birbirini promote etsin diye yakın zamanlarda çıkabilir. Siz şimdilik umutlanmayın, yarın oyunun livestream'i var bununla ilgili bir şey illa ki orada söylenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikideli13 -- 21 Temmuz 2017; 21:19:20 >
  • Bleach komedi tarafıyla da baya iyiydi. Başlasa da mangadaki kalan bölümleri izlesek bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 13 Eylül 2017; 15:9:38 >
  • Söylentilere göre mangası her ne kadar b.ka bbatsada 2013'den beri bekliyorum
    2014'de çıkacak dediler, 2015'de dediler, 2016 dediler hep dediler.
    Live action olacagını yeni öğrenmiş oldum.Bizim Turuncu kafa'nın hakkını veren çıkmaz
    Olsun ama bunada şükür
  • Fan made final arc trailer. Spoiler içerebilir.

https://youtu.be/LduT_iWXAEs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 26 Eylül 2017; 20:1:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

Dün twitter'da şu sayfa paylaşıldı.

Bleach Brave Souls oynayanlar bilir birkaç gün önceden WSJ'de yeni karakterler, update'ler vs. haberi yapılır. Bu seferkinde farklı olarak sayfanın altında mangadan karakterler var ve çeviriyi yapan birine göre oyunun yapımcısı klab manganın haklarını almış. Oyunun animenin ötesine geçmesi için yeni ses sanatçıları almaları lazım bunu sadece bir mobil oyun için yapacaklarını zannetmiyorum. Ufak bir ihtimal ama animenin devam etme ihtimali var. Seneye live action da geliyor anime ve live action birbirini promote etsin diye yakın zamanlarda çıkabilir. Siz şimdilik umutlanmayın, yarın oyunun livestream'i var bununla ilgili bir şey illa ki orada söylenecektir.

Sırf oyun için, ortada bir anime olmamasina ragmen JoJo ve Fate oyunlarına seslendirmenler alınmıştı.

• Retro Ryno fan yapımı animenin devamı sonunda geldi arkadaşlar.

İzlemek isteyenler için buraya 1. bölümü bırakıyorum.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    İngilizce bleach çok tuhaf geldi kulağıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

İngilizce bleach çok tuhaf geldi kulağıma.
    İngilizce dublajı sevmiyorum ama orijinal dublajından iyi olmuş bence bundaki dublaj

Bölümü uzatabildikleri kadar uzatamayacakları için yapılan işi beğendim diyebilirim.

Toei'ye versek 1 manga bölümünden 2 anime bölümü çıkarır hatta tek sayfadan 1 anime bölümü bile çıkarabilir

Ama bu fan yapımının öyle bir lüksü olmadığı için bölümler seri bir şekilde ilerleyecektir.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum bana tuhaf geldi ama alt yazı çıkarsa izlerim, şimdi sadece bir göz attım.
  • 36. bölümdeyim. Biliyorum benim yerimde olmak için bişeyler verecek çok insan var. Efsane bir Anime...

Hellsing'den sonra ben bu kadar güzel anime beklemiyordum. Anime bitsin Mangasını okuyup bitireceğim.
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Bleach benim ilk izlediğim shounen animeydi. Özellikle müzikleri çok iyi. İzlemesi çok keyifliydi.
  • içine edilmiş seridir mangası çok acele bitirildi bir çok belirtilmeyen kısım var bilmiyorum tatmin olmamıştım yeniden 2.sezon gibi bir şeyler dönüyordu nette ama ne kadar dogru ne kadar yanlış ama seri hakkını vererek bitmedi o kesin müzikleri savaş sahneleri baya iyi idi bence
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.