Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.200
Cevap
369
Favori
413.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kablo Web TV abonesi iseniz ve Mi Box'ta veya Android telefonunuzda televizyon seyretmek istiyorsanız henüz beta aşamasında olan TV Player uygulamasını deneyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler netflix orjinal uygulamasında mi box s e kulaklık takılıyken çoğu içeriği açamıyorum , kulaklığı çıkardım mı açılıyor böyle bir sorunla karşılaşan oldumu çözümü nedir silip yükşemeyi güncellemeyi denedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cgty1212 kullanıcısına yanıt

Bluetoth ve wriles çakışıyor. Ben bluetoth kulaklık taktığımda ses veya görüntüde sorun oluyor. Ya kulaklığı ya da interneti kablo ile bağlarsan sorun olmuyor.

• cgty1212 kullanıcısına yanıt

İmkan varsa wifi 5 ghz'de kullanın sorun kalmaz.

• skom kullanıcısına yanıt

wifi 5 ghz de kulaklık kablosuzdada aynı kabloludada aynı hocam malesef.Her filmde yapmıyor işin ilginci çoğu filmde aynı soru var ama :)

• İnat benzeri bir uygulama var mı? Her ihtiyacı görüyor yine de alternatif olması iyidir.

• merhaba arkadaşlar, beelink gt1 ultimate cihazimin kumandası bozuldu.. Eskişehir'de bulamadım benzerini..urun bu;https://www.amazon.com.tr/için-Beelink-kızılötesi-uzaktan-kumanda/dp/B06XPF5LPX ..bu kumandadan nerede bulabilirim yardim edecek var midir..

bir de soru..bluetoothla bağlanan cihazlar bu kumandadaki her seyi simule edebiliyor mu..https://www.hepsiburada.com/mini-keyboard-ri-i8-air-smart-tv-isikli-mini-klavye-dokunmatik-mouse-pm-HB000008GZV2 elimde halihazirda bu tip bir klavyeli uzaktak kumanda var ama orijinal kumandanin yerini tutmadi bir türlü.. mesela kimi zaman mause imleci kayboluyor ya da restart tuşu yok.. home icin fn tuşlarını kullanmak falan pratik olmuyor.. sizin kullandığınız kullanışlı ürünler nelerdir.. derdimi anlatabilmisimdir umarim iyi aksamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oasceuis -- 4 Nisan 2022; 21:56:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar wzone kullanıyorum bilinmeyen kaynaklara izin ver dedim ama puffin ile open browser her ikisi ile de apk yuklemeye calistigimda indirmiyor sorun nedir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Disney + için mecool KM9 da kullanabileceğim APK dosyası arıyorum. Bulanlar link verirse memnun olurum. Tşk

• Selamlar.

Çin malı bir tv box'um var. Aslında özellikleri bayağı iyi. 4gb ram 64 gb bellek, iyi bir grafik kartı hatta 8k çözünürlüğe kadar destekleme gibi özellikleri var.

Fakat netflix lisansı olmadığından düşük çözünürlük izleyebiliyorum. Bunu çözmenin herhangi bir yolu var mı? Google'da bulamadım bir şey.

• Bir ara kodi içinden 1080p olarak izlendiğini okumuştum. ama ben hiç denemedim. Bu şekilde araştırın isterseniz.

• Tv Boxta kolay bir şekilde arka planda çalışan programları kapatmanın bir yolu varmı daha önce bir uygulama kullanmıştım ama adını hatırlayamadım tümünü temizle diye bir menü çıkıyordu basıyorduk.

• rerman kullanıcısına yanıt
    cclenaer mıydı neydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rerman kullanıcısına yanıt
    DontKillMyApp kullanın..
    Cep telefonunda ve tv box'ta çok iyi çalışıyor..
    Tv box içinhttps://dontkillmyapp.tr.uptodown.com/android

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 27 Haziran 2022; 15:0:25 >
  • frux kullanıcısına yanıt
    Bu progtam tam olarak ne işe yarıyor hocam

• frux kullanıcısına yanıt

deneyeceğim teşekkür ederim

• arkadaslar youtube reklamsız olarak hangi program önerirsiniz. cihaz botech wzone.

• MoNSTeR1907 M kullanıcısına yanıt

Valla hocam bende araştıyorum ama bulamadım , bulursan eğer bilgilendirme yapar mısın

• Deep~DarkNeSs kullanıcısına yanıt

Hocam YouTube da bu kanalı takip edebilirsiniz yeterince iyi tavsiye ederim

https://www.youtube.com/c/Sinetech1

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.