Şimdi Ara

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.191
Cevap
368
Favori
411.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apktime ile Apkpure a bakın genelde birçok apk bulabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt

stremio

• Üstadlar selamlar
    Hk1 X3 s905x3 cihaz var malum Netflix Amazon prime 480p izletiyor widevine L1 olmadığı için kendi rom u da hiç kullanışlı değil.
    Rom arayışı içindeyken Aidan's V8 custom romlara denk geldim

Sanırım Universal bir rom yapmış adam mi box s romu kullanmış.

Deneyen uygulayan var mı?

Uyumluluk sorunları var mıdır? Kullanışlı mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Kullanmış olduğum TV Dolby Atmos desteklemiyor. Kullanmış olduğum Samsung HW-Q700A kodlu soundbar ise destekliyor.

Mecool KM2 cihazda ise Atmos passthrough özelliği mevcut.

Eğer KM2' yi Soundbara bağlayıp, soundbardan da TV ye bağlanırsam yani soundbarı çözücü olarak kullanırsam örneğin Netflix'te atmos desteği alabilir miyim ?

Cevap veren arkadaş olursa şimdiden teşekkürler, iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UTCO -- 12 Ocak 2022; 9:53:33 >
  • UTCO U kullanıcısına yanıt

netflixi mecool üzerinden açarsanız oradaki tüm özellikler kullanılır. Önemli olan ilk bağlantı yapan.

• inat tv açılmıyor genel bir sıkıntımı var

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    güncelleme gelmiş sitesinden indirebilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Piyasada çok fazla box var 4k box tavsiyesi alabilir miyim arkadalar max 900 . bir de bunlarda netflix ücretsiz i oluyor orayı anlayamadım

• part kullanıcısına yanıt

mi box s den başka cihaz bakmayın.

• ayhanst A kullanıcısına yanıt

Kaç cihaz kullandınız da bu kadar kesin yön gösteriyorsunuz.

gecelerim gündüzlerim yazlım ve donanım incelemekle geçiyor bir çok kişiden daha donanımlı olmama rağman bu kadar kesin yol gösteremiyorum kimseye?!!

• GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    bilgi sahibi olmanın out, kararlı görünmenin in olduğu zamanlar maalesef. son 20 yıldaki kültür erozyonu her yerde, her alanda mevcut. yakın zamanda normalleşiriz umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GuGuuuK kullanıcısına yanıt

3-5 cihaz kullandım eger amaç benim kullandığım en sorunsuz cihaz mi box s di.Benim ki tavsiyee isteyen alır istemeyen almaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanst -- 27 Ocak 2022; 1:6:23 >
  • ayhanst A kullanıcısına yanıt

Diğer kullandığınız cihazlar nelerdi ve ne gibi sorunlar yaşamıştınız?Ben normalde Samsung KU7000 model televizyonum için bir cihaz araştırıyorum.Yapmak istediklerim internet sitelerinden film izlemek,Samsung veya İphone telefonumdan izlediklerimi ekrana yansıtmak,IPTV'den dizi izlerken atlama yaptığı veya bazen dizinin ortasında diziden attığı için sorunsuz dizi izlemek.Samsung telefondan yansıtmayı eskiden yapailiyrdum son zamanlarda olmuyor.Netflix veya Youtube'U televizyondan sorunsuz izleyebiliyorum.Medya oynatıcıyı sadece o yazdığım sorunları yaşamamak için düşünüyorum acaba gereksiz bir harcama mı olur?

• harungs1905 H kullanıcısına yanıt

Bugün bozulsa yarın yenisini alırım.Kullandığım cihazlar tanix farklı 2 mode. h96 , h96 colour ,adını hatırlayamadığım bir kaç cihaz daha. bunların hepsi bir müddet sonra kasıyor kendi kendine kapanıyor.

• Selam arkadaşlar beelink King pro kullanıyorum bana cihaz gelirken coreELEC kartı geldi fakat netflix zip dosyası karta yüklüyorum kurarken karta göremiyorum ne yaptıysam olmadı yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Android Tv Box, Uygulama ve Program paylaşımı

• wiceroy kullanıcısına yanıt

hangi versiyon coreelec kullanıyorsun.

matrix için bunu(19.x) : repository.castagnait-1.0.0.zip

leia için bunu (9.x): repository.castagnait-1.0.1.zip

addon nasıl ekleniyor biliyorsunuz umarım. eklentiler > zipten yükle seçeneğinden indirdiğiniz zipi seçeceksiniz.

• Matrix için yüklüyorum kartı boxa takıyorum kartın içine zipi olarak atıyorum sonra boxu katıp açıyorum coreELEC le açılıyor
    zip ten kurmaya çalışıyorum fakat karta attığım zip dosyası gözükmüyor kartta deli oluyorum yaa

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.