Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.696
Cevap
520
Favori
1.724.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tugberkk

Arkadaşlar İp tv için; ( 2gb 16 gb Rom )
    X96 Mini
    T96 Mars
    H96 Mini
    hangisini önerirsiniz?
    Magicsee N5. Yukardaki mesajlarda satan var. Ya da forumdaki 2.el ilanlara bakın .
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Evet, X2 uzantılı yeni nesil cihazlar şuandan F/P ürünü. Yakın zamanda fiyatları daha da yükselebilir.
    A95X Max. a SSD takılınca performansı ne olur onu merak ediyorum. Bir de kutu sökülüp parçalara ayrılabiliyor mu diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Magicsee N5. Yukardaki mesajlarda satan var. Ya da forumdaki 2.el ilanlara bakın .

Alıntıları Göster
    Öncelikie cevabınız için teşekkürler.
    Maç izlemek için almayı düşünüyorum. Büyük bir beklentim yok. H96 Mini 2gb/16gb 204 TL ye geliyor gg'den alırsam. Hemde kredi kartıyla almış olacağım. X96 dan farklı olarak bluetooth v.s. varmış. Sizce değer mi

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Max + kullandigim en sorunlu cihazdı. Kimseye tavsiye etmiyorum. X88 + da Pie farkını anlamak pek mümkün değil. Biraz menü ve settings te farklar vardı. Önemli şeyler değil. Ama cihaz hızlı bunu inkar edemem. Program açılışları vs hızlı. Hiç-bir formatta takılma yapmadı. Optik ses iletti harici cihazıma( pass-through) . Eksik yanı bence root olmaması ve launcherin sıradanlığı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberkk

Öncelikie cevabınız için teşekkürler.
    Maç izlemek için almayı düşünüyorum. Büyük bir beklentim yok. H96 Mini 2gb/16gb 204 TL ye geliyor gg'den alırsam. Hemde kredi kartıyla almış olacağım. X96 dan farklı olarak bluetooth v.s. varmış. Sizce değer mi

Alıntıları Göster
    Digiplayden maç izleyecekseniz RK3328 çipsetli bir cihaz bakın. Scission model s vb gibi.
    N4 ya da N5, H96 mini den daha iyi. N4 ya da N5 için aradaki fiyat farkını vermeye değer.
    Forumdan bulamazsanız sahibinden e ya da Letgo ya bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: hodoras

Max + kullandigim en sorunlu cihazdı. Kimseye tavsiye etmiyorum. X88 + da Pie farkını anlamak pek mümkün değil. Biraz menü ve settings te farklar vardı. Önemli şeyler değil. Ama cihaz hızlı bunu inkar edemem. Program açılışları vs hızlı. Hiç-bir formatta takılma yapmadı. Optik ses iletti harici cihazıma( pass-through) . Eksik yanı bence root olmaması ve launcherin sıradanlığı.
    H96 ların çok farklı üreticisi var sorun buradan kaynaklanıyor olabilir.
    Taklit ürünler de aralarına karışmış olabilir.
    Root ve custom rom ile cihaz kişiselleştirilebilir.
  • Ukim başakşehir ptt güncel numarası var mı acaba

• gambit666 kullanıcısına yanıt
    82-82.5 K bandında v7 antutusu var. İlk çıktığında 6.0 ile geliyordu daha sonra 7.1.2 ile gelmeye başladı. Oreo desteği alıp almayacağı belli değil. Uzakdoğu ürünleri arasında en yüksek performansa sahip cihaz. Hertürlü programda iyi performans sergiler, NETFLIX i apk ile 540p de açar.

Yeni nesil, A95X max ya da Beelink GT1 mini almak daha mantıklı. DH da başlıkları var.
  • Banggooddan aldığım x96 max 4/32 cihazım 13 günde geldi o kadar erken beklemiyordum gümrüğede takılmadı cihaz.Cihazı biraz inceleme şansım oldu bence yüksek kalitede bir cihaz değil ortalama diyebilirim.Youtubeden 1080p videoyu oynatıyor ama akıcı şekilde değil sanki bunu hafifte olsa hissediyorum.Ağ ağlanamadım bağlı ama net yok diyor sorun ne olabilir.Şimdilik kablo ile kullanıyorum.

Ekran kartı için tercih etmiştim.

Forumda sıralama vardı oradan aklında kalmis.

Açıkçası kombinem var. Sadece deplasman maçlarına ve torrentten indirdiğim filmleri uzantı vs derdi olmadan oynatsin istiyorum

• köseoğlu K kullanıcısına yanıt
    aynı cihaz bende de var, youtube dahil hiçbir yerinde sıkıntı yaşamadım, kodi'de 4k film izledim, farklı iptv programlarında ücretli iptv'mi denedim, farklı launcherlar ile açtım. Sizin cihazda bir sorun olmasın? İnetrnet sorunuza gelince, kablolu kullanıyorum ben de modemin dibinde olduğu için, kablosuzunu bilemiyorum ama akşam denerim sizin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gambit666

Ekran kartı için tercih etmiştim.

Forumda sıralama vardı oradan aklında kalmis.

Açıkçası kombinem var. Sadece deplasman maçlarına ve torrentten indirdiğim filmleri uzantı vs derdi olmadan oynatsin istiyorum
    Yeni nesil cihaz almak herzaman daha iyi. Ayrıca bu X2 uzantılı cihazların codec çözme özellikleri daha gelişmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: köseoğlu

Banggooddan aldığım x96 max 4/32 cihazım 13 günde geldi o kadar erken beklemiyordum gümrüğede takılmadı cihaz.Cihazı biraz inceleme şansım oldu bence yüksek kalitede bir cihaz değil ortalama diyebilirim.Youtubeden 1080p videoyu oynatıyor ama akıcı şekilde değil sanki bunu hafifte olsa hissediyorum.Ağ ağlanamadım bağlı ama net yok diyor sorun ne olabilir.Şimdilik kablo ile kullanıyorum.
    1. Videoların akıcı olması için, droid settings ten çözünürlük ayarlarını değiştirin.
    2. Playden WIFI Anlyzer i yükleyip en iyi çeken kanala ayarlayın.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer&hl=tr
    3. Cihazın WIFI ayarlarını değiştirin.
    4. Sorun çözülmezse telefonu hotspot olarak ayarlayıp telefon üzerinden bağlanmayı deneyin.

• schumi42 S kullanıcısına yanıt
    Ethernet kablosu takılıyken kablosuz bağlantıyı yapmıyor. Kabloyu çıkardığınızda wifi bağlantısını yapıyor.
    En iyisi 2 3 ay daha beklemek sanırım

• gambit666 kullanıcısına yanıt
    Döviz fırlayabilir. Geçtiğimiz yaz aylarında box fiyatları aşırı yükselmişti.
    Bu süre içersinde s922X çipsetli cihazlar da çıkabilir.
    Performans olarak RK3399 çipsetli H96 MAX ı geride bırakır.
  • x96 max cihaza wireles mause aldım ışık yanıyor ama tepki yok normal mause kullanamıyormuyuz cihaza acaba yoksa bi ayarımı var

Mesajınız için teşekkür ederim öncelikle. Peki Netflix değilde mesela kodi üzerinden video izlesem 1080p alır mıyım? Ekran kartı ve işlemcisi düşük olması cihazda ısınma işlemci yanması gibi problemler yaratır mı?

Mibox alırsam USB girişli ethernet portunu cihazda kullanabilir miyim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. Netflix için box arıyorum. çok fazla özelliği olmasına gerek yok. 1080p yeterli. Netflix öncelikli amacım ve lig için iptv belki. Uygun fiyatlı olursa sevinirim . Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.