Şimdi Ara

Android Tv Box için tavsiye. (527. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.666
Cevap
517
Favori
1.723.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nihayet tam iki ay sonra X96 ulaştı. Daha önce yazmıştım gümrüğe takıldığını. Gerekli belgeleri istediler yolladım. Bugün postacı iş yerine getirdi. Ben düşünüyorum kafadan 30-40 lira gitti. Bir de baktım toplam ücret 5 LİRA 20 KURUŞ :))). Cihazı gümrüğe takılan arkadaşlara tavsiye. Ben belgelere alışveriş sitesinin görüntüsünü değil de kredi kartı extresini yolladım. En azından cihazın ne işe yaradığını bilemezler. Yani en azından trt bandrolünden kurtarırsınız. Ben bu şekilde yaptım ve 5.20 lira ile kurtardım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Agronur17 kullanıcısına yanıt
    ilginiz tavsiyeniz için teşekkür ederim x96 alıcam güzel popüler sıkıntısız genel bi şkayet yok
    size küçük bir sorum daha olacak bende phlips 58puk tv var usb3 olmadığı için usbden 4k film oynatamıyorum box testlerinde usb görünmüyor.Bu cihazdan usbsinden 4k filmde takılma vs sorun yaşarmıyım ve tv için kullandığım logitech kablosuz mause klavyesi bu box lara uyumlumudur. bu seti ps4 tv pc de sorunsuz kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Nihayet tam iki ay sonra X96 ulaştı. Daha önce yazmıştım gümrüğe takıldığını. Gerekli belgeleri istediler yolladım. Bugün postacı iş yerine getirdi. Ben düşünüyorum kafadan 30-40 lira gitti. Bir de baktım toplam ücret 5 LİRA 20 KURUŞ :))). Cihazı gümrüğe takılan arkadaşlara tavsiye. Ben belgelere alışveriş sitesinin görüntüsünü değil de kredi kartı extresini yolladım. En azından cihazın ne işe yaradığını bilemezler. Yani en azından trt bandrolünden kurtarırsınız. Ben bu şekilde yaptım ve 5.20 lira ile kurtardım.
    Ben de ekstreyi gönderdim ama 170 TL vergi kitlediler. Ekstrede 48 dolar gözüküyordu. Sanırım siz aynı gün tarihli düşük fiyatlı bir ekstre gönderdiniz. Adalete bak. 5 lira vergi nere 170 lira nere? Keşke ben de sizin gibi yapsaydım. Zorla insanı sahtekar yapıyorlar, yeminle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Agronur17

araçtaki androidi android box a nasıl kurdunuz?
    araçtaki multimedyadaki programı kopyalayıp android boxa kurdum
  • volkano79 kullanıcısına yanıt
    aklım ve fikrim var. isteğinizin bana saçma gelmesi nedeniyle , esprili bir yaklaşımla yazdım. bir kirlilik yaptığımı düşünmüyorum. ama sizin tavrınız çok kirli geldi bana. bu mesaja lütfen cevap yazmayın!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 15 Ocak 2019; 0:45:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan_scream

Ürün kaç para olursa vergi vermiyoruz?

Alıntıları Göster
    Ürün 22 avronun altında olsa da gümrükçüler fiyat düşük gösterilmiştir diye düşünerek 1.75 ya da iki katına yaklaşan yurtiçi satış fiyatlarını baz alıp vergi çıkartıyorlar. Burada herşey gümrük memuruna bağlı. Yoğun olurlarsa fazla incelemiyorlar. Vakitleri varsa cihazın yurtiçi satış fiyatlarını araştırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmylmzz

https://s.click.aliexpress.com/e/bE28fiZE

Arkadaşlar bu cihaz nasıl 4K video ve film izlenir mi ip tv den kaliteli yayın alır mıyım digitürk tivibu iptal edip bu cihazı alıp ip tv ye geçecem sıkıntı yaşar mıyım netflix felan gerek yok anlayan birileri yazabilir mi
    Hangi cihaz. Linkte gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

https://forum.donanimhaber.com/mecool-km9-kullanicilari-konusu--135976692-89#136708762

Sesli kumanda desteği olmayan AOSP rom. Resmi sürüm değil custom rom sanırım.

Alıntıları Göster
    Custom romla da olsa X2 uzantılı amlogic çipsete Pie desteğinin gelmesi güzel bir gelişme.
    KM9 kaliteli bir cihaz . Sesli arama özelliğinin çalıştığı rom da çıkar yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkano79

Hocam km9 a ne diyorsunuz ddr4 var sesli komut özelliği var tabiki stabilligi hakkinda bilgim yok yeni bir cihaz sanırım. Bir kac videoda ovuyorlar fakat benim icin teknik degerler ve yazilim onemli sabahtan beri beynim yandi anladigim kadariyla siz baya hakimsiniz

güncel güçlü islemci yazilimsal olarak sikintisiz oyun perfonmansi olan yani oyun oynamicam ama oyunu iyi oynatan cihaz donanimsal olarak zayif olmaz diye düşünüyorum.

Bu tür cihazlar devamli haşır neşir oldugumuz cihazlar 3 5 kurustan kaçıp sikinti yasamayalim ve deneyimlere dayanarak cok para verip çöp almakta var yani ne kadar cok popüler yazilim desteği arayüz vs cok para verip kimsenin bilmediği cihazlarla ugrasmayalim

samimiyetimi maruz görün sizden 200 400 arasi f/p tek bir marka rica ediyorum alip geccem
    Beelink GT1 mini oldukça kaliteli bir cihaz. Pek sorun yaşamazsınız. Alternatif olarak X96 max 4/32 .
    GT1 mini yi yurtiçinden bulmak çok zor. Yurtdışı alışverişine de ne kadar vergi+bandrol uygulanacağı belli olmuyor.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136264096

• quote:

Orijinalden alıntı: karambollllll

Arkadaşlar netflix özellikle sorunsuz izleyebileceğim sorunsuz cihaz öneriniz neler olur.
    MiBox s e alternatif olarak ROKU Express te NETFLIX i 1080p açar. Üstteki mesajlarda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeaza

Merhabalar, evli ve anaokuluna giden çocuğu olan bir arkadaşım için TV box almayı düşünüyoruz. Teknolojiden anlıyorum fakat bu TV box konusuna çok fazla hakim değilim çin yılbaşı indirimleri gelmişken aradan çıksın istiyoruz fiyatlar aynıysa.

Netflix ve YouTube için en az 1080p olan belki çocuk için bir kaç küçük oyun oynayan ses kalitesi üzmeyen bir cihaz arıyorum. Ayrıca IPTV ve kodi muhabbetine de ne yazık ki tam hakim değilim nedir ne işe yarar temel düzeyde bilgi verir misiniz?
    1. Alternatif Beelink GT1 mini. Netflıx i apk ile 540p açar. NETFLIX içeriklerinde görüntü kalitesi yüksek olduğu için 720p ye yakın görüntü kalitesine yaklaşır. Donanımı ve performansı MiBox S ten çok daha üstün. 4Gb DDR4 RAM li. 32 ve 64 Rom seçenekleri var. Etherneti Gigabit.
    2. Alternatif MiBox S . NETFLIX i 4K açar. 2/16 özellikli. 1 adet USB slotuna sahip. Ethernet yok.

Heriki cihazda bulunan sesli arama özelliği okuma-yazma bilmeyen çocukların kullanımına uygun.

Programlar hakkında paylaşım ;
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136029813
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limanyakan -- 15 Ocak 2019; 2:22:53 >

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Evet android 9 ile geldi. Cihaz zaten güçlü ram ve depolama miktarı cidden yeterli. 64 gb tv box lar için standart haline gelmeli. Drm level söylendiği gibi L1 değil. Artık sanırım bununda önemi kalmadı. Wi-fi sorunu yok. Bt denemedim. Ekran yansıtma denemedim bunlarda sorun olduğunu sanmıyorum. Netflix standat yazılımla 480p modlu olanla 540p. 4k yansıtacak tv olmadığından deneyemedim. Iptv sorunsuz. Puhu tv kaydırma sorunu yaşıyor mouse ile. Harddiskte takılma kesilme yapmıyor. Yani usb voltajı yeterli. Sd card takmadım. Kodi denemedim. Üzerindeki yazılımda root yetkisi yok. Cihazı denemek için kurmuştum aliexpress e onay vermek için. Şimdilik kaldırdım diğer cihazımı kullanıyorum. Bu cihaz alınır mı derseniz bence alınır. Ama pie ile geliyor diye değil donanımı depolaması yeterli ve sorunsuz diye. Piyasa ne yazık ki sorunlu cihazlarla doldu. En azından bunun iyiye yakın olduğunu biliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkano79 kullanıcısına yanıt
    cihazdaki usb portu bozuk değilse film izletmede bir problem çıkmaz. ben 1 TB lik harici diskimi kullanıyorum sorun olmuyor. bazı kutularda usb beslemesinden sigortasından bilinmez cihaz açıkken harici disk taktığında cihaz tekrar başlıyor ya da kapanıyor haberin olsun.

ben de logitech mk240 kullanıyorum sorun yok.
  • Arkadaşlar İp tv için; ( 2gb 16 gb Rom )
    X96 Mini
    T96 Mars
    H96 Mini
    hangisini önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugberkk -- 15 Ocak 2019; 12:28:49 >
  • denizhyundai D kullanıcısına yanıt
    Playde değişik yansıtma programları var. Allcast programı var. APK olarak da yüklenebilir. Ayrıca Samsung telefonlarda kurulu geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Custom romla da olsa X2 uzantılı amlogic çipsete Pie desteğinin gelmesi güzel bir gelişme.
    KM9 kaliteli bir cihaz . Sesli arama özelliğinin çalıştığı rom da çıkar yakında.

Alıntıları Göster
    Bu rom'un atv versiyonu için çalışmaya başlamış elemanlar freaktab'da.

Rom sade, stabil, hızlı. İlk haliyle wifi sorunu olanlar bu rom'dan sonra düzeldiğini belirtiyorlar.

X2 cihazlar fiyat/performans ürünü bu dönemde.

Gözümü karartıp üst üste siparişler verdim hayırlısıyla gelirler inşallah.

A95X Max 4/64 - X96 Max 4/32 - H96 Max 4/32

Bu gidişle X2 cihazlarda denemediğim model kalmayacak.

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Deneyeceğim teşekkür ederim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urbanrevolt

Selamlar herkese;
    https://mbest.aliexpress.com/detail/32827493578.htm?fbclid=IwAR0XISbTwAkT-G32M_Azhj_tqAiREZCnm8pJZzfYmM0wBist2DSOJMB7D2E&tt=Ba%25C4%259Flant%25C4%25B1y%25C4%25B1+kopyala&aff_platform=default&cpt=1547492302042&sk=b9Tj27gy&aff_trace_key=aa816e1c760145d7a55e664881fa9549-1547492302042-08720-b9Tj27gy&terminal_id=1c061c52a9534e96b6fb1041d2772869
    Bu ürün için ne dersiniz,yada farklı bir öneriniz var mıdır bu fiyatlara?
    Hep yazıyoruz, s905 W işlemcilerde 4K@30fps ve bu mini modelinde video çıkışı 720p. İşgörür mü görür. Alanlar neden daha iyi donanımlısını almadıkları için hayıflanıyor. Alıcak cihazda en azından s905X ya da RK3328 çipset ve 4K@60fps olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hodoras

Evet android 9 ile geldi. Cihaz zaten güçlü ram ve depolama miktarı cidden yeterli. 64 gb tv box lar için standart haline gelmeli. Drm level söylendiği gibi L1 değil. Artık sanırım bununda önemi kalmadı. Wi-fi sorunu yok. Bt denemedim. Ekran yansıtma denemedim bunlarda sorun olduğunu sanmıyorum. Netflix standat yazılımla 480p modlu olanla 540p. 4k yansıtacak tv olmadığından deneyemedim. Iptv sorunsuz. Puhu tv kaydırma sorunu yaşıyor mouse ile. Harddiskte takılma kesilme yapmıyor. Yani usb voltajı yeterli. Sd card takmadım. Kodi denemedim. Üzerindeki yazılımda root yetkisi yok. Cihazı denemek için kurmuştum aliexpress e onay vermek için. Şimdilik kaldırdım diğer cihazımı kullanıyorum. Bu cihaz alınır mı derseniz bence alınır. Ama pie ile geliyor diye değil donanımı depolaması yeterli ve sorunsuz diye. Piyasa ne yazık ki sorunlu cihazlarla doldu. En azından bunun iyiye yakın olduğunu biliyoruz.
    Pie farkını hissettiniz mi? H96 max+ ya göre performansı daha yüksek olmalı.

• 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.