Şimdi Ara

Android Tablete Telefon Özelliği Kazandırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
27.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde Ainol Novo7 crystal tablet var. Tabletime 3G modem bağladığım zaman internete girebiliyorum. Benim 3G modemim de sim kilidi açık. her türlü hattı takabiliyorum. Zaten tabletin yanında takoz bir telefonum var. Yani normal telefon hattınıda 3G modem ile kullanabiliyorum.

Bugün dedim ki tablete sim kartımı bağlamışken neden arama yapamayayım? Sizce de mantıklı değil mi arkadaşlar?

Bunu nasıl aktif edebilirim? Bir uygulaması mı var yoksa bir rom mu yüklemem lazım? Cevap bekliyorum arkadaşlar.

Cyonagen modun içinde galiba arama özelliği de var. Cyonagen mod yükleyip mi denemeliyim?

Edit: arkadaslar sms olayini cozduk tabletinize go Sms i kurarsaniz mesaj gonderip alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Altug -- 5 Şubat 2014; 14:23:02 >

• bir arkadaş bunu anlatmış ama acaba hangi forumda...hatırladıgım kadarı ile mobil partner 3g proğramı ile oluyor.forumda mobil partner olarak bir arayın.bu program huawei firmasının bir programı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

bir arkadaş bunu anlatmış ama acaba hangi forumda...hatırladıgım kadarı ile mobil partner 3g proğramı ile oluyor.forumda mobil partner olarak bir arayın.bu program huawei firmasının bir programı.
    galiba buldumbir inceleyın...http://www.beyazkod.com/forum/index.php?topic=10833.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

galiba buldumbir inceleyın...http://www.beyazkod.com/forum/index.php?topic=10833.0

Hocam bu olayı biliyorum. bu windows ta oluyor ama. bana bunu android te yapabilecek bir program lazım?
  • Suan tablete 3g modemi pppwidget programiyla baglayip internete girebiliyorum. Tablete jelly bean stock sms programini kuracagim. Bakalim 3g modem uzerinden sms gonderimi yapacak mi. Ayni sekilde stock arama programida bulursam tableti telefona donusturebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Altug

Suan tablete 3g modemi pppwidget programiyla baglayip internete girebiliyorum. Tablete jelly bean stock sms programini kuracagim. Bakalim 3g modem uzerinden sms gonderimi yapacak mi. Ayni sekilde stock arama programida bulursam tableti telefona donusturebilirim.
    Bende bunu arıyorum bilen varmı?
  • Yapabilen varmi?
  • tabletlerde başarabilen varmi yada android programı bulabilen???
  • Arkadaslar sms programini kuracaktim ama kuramadim sanirim hatirlamiyorum olmadi. Deneyen olursa bu konu altinda toplanalim
  • hocam arastirdimda bende bulamadim bi türlü. benim cepde kullandigim hat int paketli. onu 3g modeme takip tablete taktigimda dolayisiyla int oluyor fakat biri beni arasa bilmiyoz etmiyoz valla boyle program varsa çokiII olacak. elimda modemler birlikte içinde gelen windows programı var onunla SMS ve sesli arama yapilabiliyo isteyen olursa onu buraya atarim ama sizin modelle uyumlu olurmuş bilmem. modemin Exxon modem. orijinal adı sentar st918 modem. onun programı. ama her modemler uyumlu sanirsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora1956

hocam arastirdimda bende bulamadim bi türlü. benim cepde kullandigim hat int paketli. onu 3g modeme takip tablete taktigimda dolayisiyla int oluyor fakat biri beni arasa bilmiyoz etmiyoz valla boyle program varsa çokiII olacak. elimda modemler birlikte içinde gelen windows programı var onunla SMS ve sesli arama yapilabiliyo isteyen olursa onu buraya atarim ama sizin modelle uyumlu olurmuş bilmem. modemin Exxon modem. orijinal adı sentar st918 modem. onun programı. ama her modemler uyumlu sanirsam.
    ben yapmıştım samsung galaxy tab 2 de burdada konusu vardı bulursam atarım en kısa surede
  • valla çok makbule geçer :-)
  • quote:

valla çok makbule geçer :-)
    mesajlaşma için go sms kullanın.
    ben otg ile vınn!ı taktığımda go sms ile mesaj alıp gönderebiliyorum.
  • sagolasın kardeş. peki arama olayı için bildiğin program varmı???
  • quote:

sagolasın kardeş. peki arama olayı için bildiğin program varmı???
    hallederseniz bizede haber verin
  • Bilen yok sanirim
  • Güncel...
  • quote:

Güncel...
    Halleden var mı? Böyle birşey mümkün mü? Benim tablet Artes D9702
  • İllaki biri biliyordur ama konuyu acil gören yok ne yazikki güncel tutup konunun üst siralarda görünmesini saglayalim :-)
  • Arkadaslar tablete cyanogenmod 10.2 kurdum sebeke yeri geldi. Fakat 3G modemimi arkadasima vermis oldugum icin deneyemiyorum. Cyanogenmod kurup ve "Jelly bean stock call app" yi yukleyip arama yapmayi deneyebilecek biri var mi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.