Şimdi Ara

Android Tablete Telefon Özelliği Kazandırmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
27.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam bu launcherlerin hepsini dnedim birinde arama ile ilgili ne sige var ne program var ne de widget :(
  • Ben modemi aldim ama hic bir sey yapamadim cunku benim modemi tablet normalde algilamiyor. Pppwidget programiyla bagliyorum. O yuzden sms bile gonderemiyorum. Sizden umitliyim arkadaslar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Altug -- 12 Şubat 2014; 23:35:24 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Benim tablette olmuyor malesef
  • -Altug kullanıcısına yanıt
    yabancı web sayfalarında arastıdım ama tık yok Altug kardeş. çare aramaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora1956

yabancı web sayfalarında arastıdım ama tık yok Altug kardeş. çare aramaya devam

Benim modem mf190 oldugu icin algilamiyor. Androidler konusunda sikintili bir modem. Baska bir modem bulma yoluna gidecegim. Siz de baska bir tablette deneyebilirseniz cok iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Inca Lady Enjoy IT-101 16GB 10.1" Android 4.1 Pembe Tablet' e sim kart takılabilir mi ? takılırsa hangi marka takılır ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • var mı bi gelişme arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adriyanus5757

var mı bi gelişme arkadaşlar

Hocam bir yerde ppwidget programi olmadan driver yukleme ile ilgili bir yazi bulmustum. Sanirim o sekilde yapilabilir. Modem elimde degil. Ve yazi ingilizceydi isteyene atabilirim

Edit: yazi buhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2172914

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Altug -- 4 Mayıs 2014; 12:51:36 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Excon Ptab7 çift sim kart yuvası var. Buna hangi programı ekleyip telefon gibi kullanabaliriz arkadaşlar. Hala sorunu çözen olmadımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxaTurk

Excon Ptab7 çift sim kart yuvası var. Buna hangi programı ekleyip telefon gibi kullanabaliriz arkadaşlar. Hala sorunu çözen olmadımı

slm burada bir konu var bir incele istersen
    http://forum.donanimhaber.com/m_96817086/f_/key_PTab7//tm.htm#96817086
  • Yahu arkadaslar samsung tab s smt807 lte tabletin telefon ozelligini nasil acarim normal mesaj ozelligi rehber falan var ama arama yok
     Android Tablete Telefon Özelliği Kazandırmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.