Şimdi Ara

İpad telefon olarak kullanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
43.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba şuan herhangi bir ipad sürümü telefon olarak kullanılabiliyor mu? Eskiden ipad1 kullanılıyordu, arkadaşıma danıştım kullanılmadıığını söyledi. Buraya da sormak istedim.

• 4t4b3rk 4 kullanıcısına yanıt
    4 4t4b3rk demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: 4t4b3rk

Arkadaş yanlış bilgi vermiş.

...Cellular olanda sim girişi var ve telefon olarak kullanabiliyorsunuz....

@dodoruh, arkadaş sıkı sallamış, kullanamazsınız maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodoruh

Herkese merhaba şuan herhangi bir ipad sürümü telefon olarak kullanılabiliyor mu? Eskiden ipad1 kullanılıyordu, arkadaşıma danıştım kullanılmadıığını söyledi. Buraya da sormak istedim.

ipad 1 dışında olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Orijinalden alıntı: dodoruh

Herkese merhaba şuan herhangi bir ipad sürümü telefon olarak kullanılabiliyor mu? Eskiden ipad1 kullanılıyordu, arkadaşıma danıştım kullanılmadıığını söyledi. Buraya da sormak istedim.

ipad 1 dışında olmuyor.
    Arkadaş yanlış bilgi vermiş. Aldığınız cihazda cellular olması lazım. Örneğin ipad air2 alırken wifi ve wifi+cellular özelliğiyle satılıyor. Cellular olanda sim girişi var ve telefon olarak kullanabiliyorsunuz. Başka türlü anca cihazınız ile ipadinizin aynı cihazda olması durumunda özelliklerden aktif ettiğinizde telefonunuz çaldığında ipadinizde çalıyor ipadden açıp konuşuyorsunuz.
    Hocam elimde şuan ip5c var. Aktif olarak konuşma mesajlaşma yapmıyorum. Benim düşüncem telefonu satıp ipad mini retina almak. Elimde sadece ipad mini retina varken telefon olarak kkulanabilir miyim?
  • quote:

Arkadaş yanlış bilgi vermiş.

...Cellular olanda sim girişi var ve telefon olarak kullanabiliyorsunuz....

@dodoruh, arkadaş sıkı sallamış, kullanamazsınız maalesef.
  • dodoruh kullanıcısına yanıt
    İpad mini alırken cellular özellikli olandan almalısın. Ozaman kullanabilirsin.
  • turuncum kullanıcısına yanıt
    Söylediklerim doğru nesine sallama dediniz anlamadım.
    Siz direkt iPad'den telefon görüşmesi yaptınız mı hiç?

Olsa olsa... birine kızıp kafasına atabilirsiniz, görüşme yapamazsınız iPadle.
    Belli ki ipadiniz yok sadece karalamaya gelmişsiniz. İphoneda diğer aygıtlarda arama(Ayarlar>Telefon) özelliğini açtığınızda aynı iclouda bağlı cihazlarda görüşme yapmak mümkün.

Cellular özellikli ipadlerde ise sim kart girişi var. Onlar ise direk telefon olarak kullanılıyor.

Lütfen hakim olmadığınız bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.
    Cellular ipad
    http://youtu.be/RLqC9YDw630

İpad iphone bağlantısı
    http://youtu.be/V6TAcTYMfvQ

Forumdan;
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97760295&p=1#97760295

Bu kadar yeter herhalde.
    Telefon olarak mı kullanılmış oluyor şimdi?

Öncelikle iphone sahibi olacaksın, ipad in de olacak ve cihazları eşleştireceksin ki iphone ye gelen aramayı ipad den yanıtlayabilesin.

Bu ipad i telefon yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaGDaSS -- 30 Ocak 2016; 13:18:51 >
  • CCaGDaSS kullanıcısına yanıt
    İlk videoyu izlersen ipade sim kart takılabiliyor ve telefon olarak kullanılabiliyor. Nasıl bakıyosun arkadaş?!
    o sim kart sadece internete bağlanmak ve internetten veri alışverişi yapabilmek için. ipad in içinde baz istasyonlarına sinyual gönderip alan bir anten olmadıktan sonra 10 tane simkart taksan ne olacak?

ipad in olduğuna eminmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaGDaSS -- 30 Ocak 2016; 13:22:56 >
    Evet kullandığım için biliyorum :)
  • Benim sim kart takılan iPad im var ama iPhone üm yok. iPad imi Nasıl telefon olarak kullanabilirim?
    ipad ini alıyorsun hiç telefon melefon olmadan mesela yolda yürürken açıp 0216 355 12 ..... gibi bir numarayı arayıp görüşme yapabiliyorsun öylemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CCaGDaSS -- 30 Ocak 2016; 13:24:31 >
  • eros68 kullanıcısına yanıt
    direk telefon olarak kullanamazsın. en fazla skype dir viberdir o dur budur o tarz internet üzerinden veri alışverişi şeklinde görüşme yapabilirsin
    Uygulama ile. Kendi phone özelliği yok oda jb ile yapılıyo.
    heh şimdi aynı dili konuşmaya başladık :)
  • quote:

Arkadaş yanlış bilgi vermiş. Aldığınız cihazda cellular olması lazım. Örneğin ipad air2 alırken wifi ve wifi+cellular özelliğiyle satılıyor. Cellular olanda sim girişi var ve telefon olarak kullanabiliyorsunuz. Başka türlü anca cihazınız ile ipadinizin aynı cihazda olması durumunda özelliklerden aktif ettiğinizde telefonunuz çaldığında ipadinizde çalıyor ipadden açıp konuşuyorsunuz.

Google'da aratsanız keşke atmadan önce.

Cellular iPad sadece internette gezebilir. SMS ve arama fonksiyonu yoktur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.