Şimdi Ara

Android Tablete Telefon Özelliği Kazandırmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
27.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

mesajlaşma için go sms kullanın.
    ben otg ile vınn!ı taktığımda go sms ile mesaj alıp gönderebiliyorum.

Pppwidget kullanarak baglarsam 3G modemi yine Go Sms i kullanabilir miyim? Ve tabletine "jelly bean stock call app" yi kurar misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Altug

quote:

Orijinalden alıntı: açmayın-bağıran-karı

mesajlaşma için go sms kullanın.
    ben otg ile vınn!ı taktığımda go sms ile mesaj alıp gönderebiliyorum.

Pppwidget kullanarak baglarsam 3G modemi yine Go Sms i kullanabilir miyim? Ve tabletine "jelly bean stock call app" yi kurar misin?

o konuda birşey diyemem ben usb ye taktığımda pin kodu sorun direk bağlanıyor.
    o tür uygulamalar denedim rehber uygulamaları falan ama olmadı.
    arama ekranına geldiğinde uygulamadan atıyor.
  • -Altug kullanıcısına yanıt
    kardeş dediğin programların linki falan varsa buraya atabilirmisin_? bende 3g modem var deneyim bi. Birde cyanogenmod bu ne işe yarayan bi program? excon tablete göre kursam olurmu_? Jelly bean stock call app bunuda açıklarsan sevinirim
  • Anlasilan hala bi sonuç yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bora1956

kardeş dediğin programların linki falan varsa buraya atabilirmisin_? bende 3g modem var deneyim bi. Birde cyanogenmod bu ne işe yarayan bi program? excon tablete göre kursam olurmu_? Jelly bean stock call app bunuda açıklarsan sevinirim

Cyanogenmod bir romdur. Anladigim kadariyla pek bilginiz yok. Kurcalamamaniz daha iyi olacaktir. Tableti komple kaybetme riskiniz var.

• benim sim kart takılan bir tabletim var dialer one ile arama yapabiliyorum ama 3g modem ile olur mu bilmiyorum 3g modeminiz tablette takılıyken numarayı arayın eger çalarsa yada meşgul derse ümit vardır
  • benim excon m90t tablete excon marka 3g modem takıp innternete girebiliyorum. dediğin programı kurdum arama yaptım yapıyo, karşıdaki telefon çaldı cevapda verdi fakat ses olayı yok. ne benim ses ona gidiyo ne onun ses bana geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora1956 -- 6 Şubat 2014; 11:30:00 >
  • sesin gidip gelmesi için tabletin üst kısımda arama hoparlörü gibi birşey olması gerek sanırım

Android Tablete Telefon Özelliği Kazandırmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.m.y -- 6 Şubat 2014; 14:41:28 >
  • quote:

benim excon m90t tablete excon marka 3g modem takıp innternete girebiliyorum. dediğin programı kurdum arama yaptım yapıyo, karşıdaki telefon çaldı cevapda verdi fakat ses olayı yok. ne benim ses ona gidiyo ne onun ses bana geliyo

Hangi programi kurdunuz? Ve tabletinizde video falan cekerken ses sikintisi oluyor muydu? Eger video cekerken ses sikintisi yoksa bir de mikrofonlu bir kulaklikla aramayi deneyebilir misiniz? Yada aramayi yaptiktan sonra hoparlor e alip konusmayi dener misiniz?

Son olarak 3G modemde kullandiginiz hattinizi telefona takip arama yaptiginizda ses alip vermede sorun oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.m.y

benim sim kart takılan bir tabletim var dialer one ile arama yapabiliyorum ama 3g modem ile olur mu bilmiyorum 3g modeminiz tablette takılıyken numarayı arayın eger çalarsa yada meşgul derse ümit vardır

Dialer one programini google playde buldum. Tabletinizde dahili olarak mi vardi siz mi yuklediniz? Android surumunuz kac? Orjinal bir rom mu yoksa cyanogenmod gibi bir rom mu kurdunuz?

Dialer one programini kurdum. 3g modemi taktim. Programi calistirdim. Yanimdaki arkadasin telefonu aradim telefon caldi. Cevap yese bastik konustu fakat tablette ses yok. Ben tabletin mice konusuyom bendende ona ses gitmiyo. Micde falan sorun yok ses kayit olsun vide kayit olsun yapinca sesi kaydediyo cunku. Neyse telefondan benim numarayi arayalim bakalim tablette arama gosterecekmi dedik. Gostermedi :-( a'ma arkadasin telden benim numarayi arayinca dıııt diyo teli. Yani sonuc basarisiz. Bu islemi kulaklikla ve microfonlu kulaklikla 2si ilede yaptim olmadi.

Tabletimde orijinal stock ROM yüklü sim kartı takılıyor alırken sadece data hattı takıldığını ve arama yapılmadığını söylediler fakat dialer one yüklendikten sonra ile arama yapabildim android sürümün 4.2.2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki 3g modem ile bunu normal bir tablette basarabilme imkani nedir :-)

• Herkesin hayali :))

• quote:

Dialer one programini kurdum. 3g modemi taktim. Programi calistirdim. Yanimdaki arkadasin telefonu aradim telefon caldi. Cevap yese bastik konustu fakat tablette ses yok. Ben tabletin mice konusuyom bendende ona ses gitmiyo. Micde falan sorun yok ses kayit olsun vide kayit olsun yapinca sesi kaydediyo cunku. Neyse telefondan benim numarayi arayalim bakalim tablette arama gosterecekmi dedik. Gostermedi :-( a'ma arkadasin telden benim numarayi arayinca dıııt diyo teli. Yani sonuc basarisiz. Bu islemi kulaklikla ve microfonlu kulaklikla 2si ilede yaptim olmadi.

Hocam suanki asama bile buyuk basari ben sorunun yazilimsal oldugunu dusunuyorum. Onumuzdeki hafta icinde 3G modemimi alacagim. Tablete farkli romlar yukleyip deneyecegim. Eger olursa konuyu duzeltip size de nasil yapilacagini sifirdan anlatacagim. Bu arada tabletinize 3G modemi takinca direk algiliyor mu yoksa pppwidget ile mi baglaniyorsunuz? Yada ayarlara girdiginiz zaman kablosuz, vpn falan yazan bolumde mobil verisi diye bir kisim varmi?

• Hocam modemi takar takmaz internet bağlantısı gerçekleşiyor. Modem excon adı altında orjinal ismi sentar st918 diye modem. Normal telefon hattımdaki internet paketimi çok güzel kullanıyorum. Herhangi bir program vasıtasıyla falan internete bağlanma zahmetinde bulunmuyom. Modemi bilgisayara taktiğında içinde olan bi programı var kuruyon windowsda hem internet bağlantısı yapıyo hem telefon görüşmesi yapıyo hem sms alıp gönderebiliyon. Tablette ise hiç birşey yapmana gerek kalmadan takar takmaz internete giriyo. Dial one programını kurdum. Numarayı yazıp yese bastığımda arama ekranı gelip hemen gidiyo. Arama iptal oldu gibi yani. Ama aradığım numara hala zırzır çalıyo :) cevap versek ses soluk yok :( büyük ihtimal başka romlarla olacağını düşünüyorum bende. Hatta bi ara yese bastım tabletin sağ alttaki saatin yanında ahize resmi geldi arama ekranı gittiği gibide o simgede gitti

• Ayarlar bölümünde mobil verisinden tutta hepsi var bi telefon görüşmesi ile alakalı birşey yok. tablet olmasından dolayı herhalde o da.

• quote:

Hocam modemi takar takmaz internet bağlantısı gerçekleşiyor. Modem excon adı altında orjinal ismi sentar st918 diye modem. Normal telefon hattımdaki internet paketimi çok güzel kullanıyorum. Herhangi bir program vasıtasıyla falan internete bağlanma zahmetinde bulunmuyom. Modemi bilgisayara taktiğında içinde olan bi programı var kuruyon windowsda hem internet bağlantısı yapıyo hem telefon görüşmesi yapıyo hem sms alıp gönderebiliyon. Tablette ise hiç birşey yapmana gerek kalmadan takar takmaz internete giriyo. Dial one programını kurdum. Numarayı yazıp yese bastığımda arama ekranı gelip hemen gidiyo. Arama iptal oldu gibi yani. Ama aradığım numara hala zırzır çalıyo :) cevap versek ses soluk yok :( büyük ihtimal başka romlarla olacağını düşünüyorum bende. Hatta bi ara yese bastım tabletin sağ alttaki saatin yanında ahize resmi geldi arama ekranı gittiği gibide o simgede gitti

Anladim hocam. Benim modem gelsin bir de ben deneyeyim :)

• tabletin yazılımına göre ülke koduyla çeviriyor mesela benim tablet çin ülke koduyla çeviriyordu (türkiyeden aldım) yeni launcher yükleyince menüye kişiler geldi kişilerden kayıtlı bir numaraya basılı tutuğumda belirli ülke koduyla çevir yazdı oradan türkiyeyi seçince arama yaptı diğer şekilde arama yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y.m.y -- 8 Şubat 2014; 23:37:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: y.m.y

tabletin yazılımına göre ülke koduyla çeviriyor mesela benim tablet çin ülke koduyla çeviriyordu (türkiyeden aldım) yeni launcher yükleyince menüye kişiler geldi kişilerden kayıtlı bir numaraya basılı tutuğumda belirli ülke koduyla çevir yazdı oradan türkiyeyi seçince arama yaptı diğer şekilde arama yapmıyor

Hangi launcheri kullaniyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Altug -- 10 Şubat 2014; 0:44:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.