Şimdi Ara

ANDROID GÜVENLİ MOD (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
29
Favori
124.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güvenli modda açmadan önbellek nasıl temizlenir
    Ayarlar dan uygulama yöneticisine girince çalışan programlar ve önbellektekiler görünüyor. Fakat tek tek her programın üzerine tıklayıp durdur yapmam gerekiyor.
    Otomatik yapmanın yolu varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunag

S3 mini
    Güvenli modda açmadan önbellek nasıl temizlenir
    Ayarlar dan uygulama yöneticisine girince çalışan programlar ve önbellektekiler görünüyor. Fakat tek tek her programın üzerine tıklayıp durdur yapmam gerekiyor.
    Otomatik yapmanın yolu varmı

Bu işlem için birkaç uygulama mevcuttur. Bilinen en yaygın uygulama Advanced Task Killer dir..

Advanced Task Killer
     ANDROID GÜVENLİ MOD

Diğer android uygulamalar, oyunlar ve daha fazlası için lütfen bu başlığa bir göz atın derim.. Saygılarımla..

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI (ANA KONU)

ANDROID GÜVENLİ MOD

• gerçekten faydalı paylaşım eline sağlık hocam.. dediğiniz gibi uygulamaları sonlandırdım çok da güzel kullanıyordum fakat bugün yine girmek istedim güvenli mod'a ama touchwiz durduruldu diyor ve hiç bir işlem yapamıyorum yanlış bişey mi yaptım acaba ve nasıl düzeltebilirim
  • kardes bu iişlemi yaparken Ceviri Deposu die bi uygulama çıktı önümene ise yaradıgını biliyormsn acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: şahinbey27

gerçekten faydalı paylaşım eline sağlık hocam.. dediğiniz gibi uygulamaları sonlandırdım çok da güzel kullanıyordum fakat bugün yine girmek istedim güvenli mod'a ama touchwiz durduruldu diyor ve hiç bir işlem yapamıyorum yanlış bişey mi yaptım acaba ve nasıl düzeltebilirim

Belirtiğiniz durum nadiren de olsa meydana gelebilmektedir. Bu hatayı alma nedeniniz çakışan bir uygulama veya ayar diyebilirim.. Bu hatayı almak istemiyorsanız yapmanız gereken işlem, Fabrika ayarlarını yüklemek olacaktır. Cihazınızdan tüm yedeklemeleri yapınız ve 1 seferliğine fabrika ayarlarına yükleyiniz.. Sorununuz düzelecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: quzm

kardes bu iişlemi yaparken Ceviri Deposu die bi uygulama çıktı önümene ise yaradıgını biliyormsn acaba

Bahsettiğiniz bir uygulama olabilir. Tam bilemedim şimdi.. acaba görsel bir paylaşımda bulunabilirmisiniz. Doğru bir müdahele yapmak adına..
  • ace 2 nasıl açılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat0601

ace 2 nasıl açılıyor

Acaba belirttiğimiz cihazlara yapılan işlemleri denedinizmi? Birisi mutlaka olması gerekli. Eğer burada verilen işlemleri denediğiniz halde olmadıysa belirtirmisiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

quote:

kardes bu iişlemi yaparken Ceviri Deposu die bi uygulama çıktı önümene ise yaradıgını biliyormsn acaba

Bahsettiğiniz bir uygulama olabilir. Tam bilemedim şimdi.. acaba görsel bir paylaşımda bulunabilirmisiniz. Doğru bir müdahele yapmak adına..

şöyleki bu uygulamayı durdurduktan sonra zorla kapat dedm ve bir dahada acamıyorum, buraya yazdıktan sonra birazda yabancı forumlarda arattım uygulamanın ingilizce adı DİALER STORAGE die geciyorki yanlışlıkla silip magdur olmus epe ınsan varmış ne mutluki ben sadece kapattım. Anladıgım kadarı ile numaralar arama kaydı ve mesaj depolamaya yarıyormuş ama tam olarak bende bu işlemlere de engel olmamış görunuyor şimdilik, sizden ricam şu paylaştıgım resimler sizin telefonunuzdaki görünümle aynı mı yoksa zorla durdur butonu sizdede zaten silik mi ve eger öyleyse nası yeniden açabilirm bun konuda bi fikriniz var mı(not: fabrika ayarlarına dönmenin dışında) birde fabrika ayarları telefonun garanti sürecne bir etkide bulunur mu??

ANDROID GÜVENLİ MOD

• quote:

quote:

buda uygulamanın bndeki durumu

ANDROID GÜVENLİ MOD

• quote:

quote:

quote:

Korkulacak bir durum söz konusu değil.. Bahsettiğiniz uygulama mesajlarınızın kayıt altına alınmasını sağlıyor. Sonuçta siz kullandıkca aktif olacaktır. Kayıtlı mesajlarınızı silmeden önce boyutuna bakın ve sonra sildikten sonra boyutuna bakın anlıyacaksınızdır..

• quote:

quote:

gerçekten faydalı paylaşım eline sağlık hocam.. dediğiniz gibi uygulamaları sonlandırdım çok da güzel kullanıyordum fakat bugün yine girmek istedim güvenli mod'a ama touchwiz durduruldu diyor ve hiç bir işlem yapamıyorum yanlış bişey mi yaptım acaba ve nasıl düzeltebilirim

Belirtiğiniz durum nadiren de olsa meydana gelebilmektedir. Bu hatayı alma nedeniniz çakışan bir uygulama veya ayar diyebilirim.. Bu hatayı almak istemiyorsanız yapmanız gereken işlem, Fabrika ayarlarını yüklemek olacaktır. Cihazınızdan tüm yedeklemeleri yapınız ve 1 seferliğine fabrika ayarlarına yükleyiniz.. Sorununuz düzelecektir..

ilk akıllı telefonum da rica etsem nasıl yedekleme yapabileceğimi anlatabilir misiniz? kies'e de bir türlü bağlanamıyorum 'bağlanıyor' diyor öyle bekliyor

• quote:

quote:

quote:

ilk akıllı telefonum da rica etsem nasıl yedekleme yapabileceğimi anlatabilir misiniz? kies'e de bir türlü bağlanamıyorum 'bağlanıyor' diyor öyle bekliyor

Bilgisayardan istediğiniz gibi cihazınızı kontrol eden yazılım ve uygulamayı aşağıda paylaşıyorum.

MyPhoneExplorer-------------MyPhoneExplorer Client
     ANDROID GÜVENLİ MOD
    .....
     ANDROID GÜVENLİ MOD

MyPhoneExplorer, bilgisayar başında cep telefonunuzu kontrol etmenizi sağlayan, çok kullanışlı bir program.
    Programın amacı; cep telefonunuzu elinize almadan, cep telefonunuzla yapabileceğiniz hemen hemen her işi bilgisayar üzerinden yönetmek. Bu programın şimdiye kadar karşılaştığımız benzeri programlardan üstün olduğunu kabul etmemiz lazım. Çünkü programın piyasadaki diğer rakiplerine göre daha çok özelliiği var ve kullanımı oldukça rahat.

Programın Özellikleri:
    * Bilgisayar üzerinden, cep telefonunuzun rehberindeki numaralara arama yapabilme
    * Cep telefonunuzdaki bütün rehber kayıtlarını bilgisayar üzerinden görebilme
    * Cep telefonunuzdan yaptığınızdan aramaları, cevapladığınız aramaları ve cevapsız aramaları ayrıntılı bir şekilde görebilme
    * Bilgisayarınız üzerinden cep telefonunuzdaki ajandayı kontrol edip yeni görevler ekleyebilme
    * Alarmı istediğiniz şekilde ayarlayabilme
    * Cep telefonunuz üzerinden SMS gönderip alabilme, mesaj taslağı oluşturabilme
    * Dosya transferi yapabilme
    * Profilinizi değiştirebilme
    * Cep telefonunuzun ne kadar şarjı kaldığını ve ne kadar enerji harcadığını görebilme
    * Kategorilere ayrılmış biçimde hafızanın ne kadar kaldığını görebilme

Telefonun SMS gönderme özelliğinden bahsedecek olursak şunu söylememiz lazım: Program SMS'leri ücretsiz göndermiyor. SMS'ler telefon üzerinden normal gönderdiğiniz gibi gidiyor. Ayrıca arama özelliği de bu mantığa göre çalışıyor. Yani rehberdeki bir kişiyi bilgisayarınızdan aradığınızda bu arama yine cep telefonunuz üzerinden oluyor.
    Programın arayüzünün çok kullanışlı olduğunu belirtmemizde fayda var. Zira programı ilk kullanımınızda bile zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca programın orjinal dili İngilizce olsa da, programı yüklemeden önce, dil seçimini yaparken Türkçe seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Önemli Not: "MyPhoneExplorer" linki bilgisayarınıza kurulacak olup "MyPhoneExplorer Client" linki ise android cihazınıza kurulacaktır. Client yüklenmeden android cihazınızı tanımaz.
    Lütfen bu iki işlemi karıştırmayınız.

Diğer android uygulamalar, oyunlar ve daha fazlası için lütfen bu başlığa bir göz atın derim.. Saygılarımla..

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI [Açıklamalı Dev Arşiv]

ANDROID GÜVENLİ MOD

• quote:

quote:

quote:

quote:

Korkulacak bir durum söz konusu değil.. Bahsettiğiniz uygulama mesajlarınızın kayıt altına alınmasını sağlıyor. Sonuçta siz kullandıkca aktif olacaktır. Kayıtlı mesajlarınızı silmeden önce boyutuna bakın ve sonra sildikten sonra boyutuna bakın anlıyacaksınızdır..

tam suan bikaç mesaj sildim, ne boyutta bir degişim mevcut nede durmaya zorla butonunda bi değişim var
    !!

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tam suan bikaç mesaj sildim, ne boyutta bir degişim mevcut nede durmaya zorla butonunda bi değişim var
    !!

Çok önemli kayıtlarınız yoksa yada hafıza kartınıza yedeklerinizi alıp, fabrika ayarlarına yükleyebilirsiniz. Düzelecektir..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgisayardan istediğiniz gibi cihazınızı kontrol eden yazılım ve uygulamayı aşağıda paylaşıyorum.

MyPhoneExplorer-------------MyPhoneExplorer Client
     ANDROID GÜVENLİ MOD
    .....
     ANDROID GÜVENLİ MOD

MyPhoneExplorer, bilgisayar başında cep telefonunuzu kontrol etmenizi sağlayan, çok kullanışlı bir program.
    Programın amacı; cep telefonunuzu elinize almadan, cep telefonunuzla yapabileceğiniz hemen hemen her işi bilgisayar üzerinden yönetmek. Bu programın şimdiye kadar karşılaştığımız benzeri programlardan üstün olduğunu kabul etmemiz lazım. Çünkü programın piyasadaki diğer rakiplerine göre daha çok özelliiği var ve kullanımı oldukça rahat.

Programın Özellikleri:
    * Bilgisayar üzerinden, cep telefonunuzun rehberindeki numaralara arama yapabilme
    * Cep telefonunuzdaki bütün rehber kayıtlarını bilgisayar üzerinden görebilme
    * Cep telefonunuzdan yaptığınızdan aramaları, cevapladığınız aramaları ve cevapsız aramaları ayrıntılı bir şekilde görebilme
    * Bilgisayarınız üzerinden cep telefonunuzdaki ajandayı kontrol edip yeni görevler ekleyebilme
    * Alarmı istediğiniz şekilde ayarlayabilme
    * Cep telefonunuz üzerinden SMS gönderip alabilme, mesaj taslağı oluşturabilme
    * Dosya transferi yapabilme
    * Profilinizi değiştirebilme
    * Cep telefonunuzun ne kadar şarjı kaldığını ve ne kadar enerji harcadığını görebilme
    * Kategorilere ayrılmış biçimde hafızanın ne kadar kaldığını görebilme

Telefonun SMS gönderme özelliğinden bahsedecek olursak şunu söylememiz lazım: Program SMS'leri ücretsiz göndermiyor. SMS'ler telefon üzerinden normal gönderdiğiniz gibi gidiyor. Ayrıca arama özelliği de bu mantığa göre çalışıyor. Yani rehberdeki bir kişiyi bilgisayarınızdan aradığınızda bu arama yine cep telefonunuz üzerinden oluyor.
    Programın arayüzünün çok kullanışlı olduğunu belirtmemizde fayda var. Zira programı ilk kullanımınızda bile zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca programın orjinal dili İngilizce olsa da, programı yüklemeden önce, dil seçimini yaparken Türkçe seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Önemli Not: "MyPhoneExplorer" linki bilgisayarınıza kurulacak olup "MyPhoneExplorer Client" linki ise android cihazınıza kurulacaktır. Client yüklenmeden android cihazınızı tanımaz.
    Lütfen bu iki işlemi karıştırmayınız.

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI [Açıklamalı Dev Arşiv]

ANDROID GÜVENLİ MOD

teşekkürler sağolun

• Ace 2 güvenli mod da açmai Xperia ile aynı.

Fakat güvenli mod da açmama rağmen istediğim uygulamaları kaldıramıyorum, Devre dışı bırak, Kaldır, Sil gibi hiç bir seçenek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Ace 2 güvenli mod da açmai Xperia ile aynı.

Fakat güvenli mod da açmama rağmen istediğim uygulamaları kaldıramıyorum, Devre dışı bırak, Kaldır, Sil gibi hiç bir seçenek yok.

Güvenli mod yazısı çıkıyormu acaba ekranda?
  • Arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz bende s3 mininin yeni kullanıcılarındanım. Yeni Aldım telefonu fakat bişey takıldı aklıma sormak istedim. Cihazın genel özelliklerinde 1 GB RAM ve 8 GB LİK DAHİLİ HAFIZADAN bahsediliyor. Fakat telefonu ilk açtığımda RAM: 804 MB VE DAHİLİ HAFIZADA 4,06 GB OLARAK gözüküyordu. Buradaki farkı anlayamadım. Bilen arkadaşlar açıklayabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazynos

Arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz bende s3 mininin yeni kullanıcılarındanım. Yeni Aldım telefonu fakat bişey takıldı aklıma sormak istedim. Cihazın genel özelliklerinde 1 GB RAM ve 8 GB LİK DAHİLİ HAFIZADAN bahsediliyor. Fakat telefonu ilk açtığımda RAM: 804 MB VE DAHİLİ HAFIZADA 4,06 GB OLARAK gözüküyordu. Buradaki farkı anlayamadım. Bilen arkadaşlar açıklayabilir mi ?

Telaşlanmanıza gerek yok.. Anormal bir durum değil.. Belirttiğiniz konunun sebebi sisteme ayrılan bellek ve alandan dolayıdır.. Yani sistem 1gb olan ramin 196mb tını kullanıyor ve 3.94gb yeride sistem dosyaları kaplıyor.. Eğer içiniz rahatlamasını isterseniz 444 77 11 Samsung Çağrı merkezini arayabilirsiniz..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.