Şimdi Ara

Android'e Veda - Yuvaya Dönüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

8 yıllık bir Apple kullanıcısı olarak "Android aslında iyi ya" deyip, Xiaomi Mi 5'e geçmiştim, 1.5-2 sene kadar kullandım yine de hala alışamadım. Bu Pazar gittim ve iPhone 11 aldım, dünya varmış! Normalde bu mesajı iPhone 11 toplu konusu altına açmam gerekirdi haklısınız ancak yaklaşık 5 sene boyunca Donanımhaber Apple bölümünde paylaşımlar yaptım, forumca ilk Apple Store ziyaretini gerçekleştirdik; bu kadar nazım geçer diye düşünüyorum, artık güzel tweak'ler, uygulamalar, ipuçları paylaşmaya devam edeceğim. Burayı çok özlemişim

Uyarı: Uzun süre iPhone kullandıysanız, Android'e geçeyim, alışırım diye kendinizi avutmayın, olmuyor :(

• 2 sene iyi dayanmışsınız

ben 8 plus kullanırken bi gaza gelip p20 pro almıştım

5 gün sonunda 1.000 tl zarar ile kendimi yeniden iphone un kollarında buldum

artık ancak güncel ios cihaz alacak maddi gücüm olmaz ise androide geçerim sanırım

ki o zaman da yaşım gereği akıllı telefon kullanmayı bırakımış olurum
  • Her sene Oneplus çıkınca alır ertesi gün satarım bir kere de mi mix 2s denedim ama olmuyor yine dönüyoruz iOS’a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökçe hanım parayı bulmuş, sağlam da bi R yapmış.
    Hayırlı olsun cihazınız

• RASP kullanıcısına yanıt
    Kadın değilki. Gökçe onur değil onur gökçe yazıyor profilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Artık nasıl bir dönüş yaptıysa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

2 sene iyi dayanmışsınız

ben 8 plus kullanırken bi gaza gelip p20 pro almıştım

5 gün sonunda 1.000 tl zarar ile kendimi yeniden iphone un kollarında buldum

artık ancak güncel ios cihaz alacak maddi gücüm olmaz ise androide geçerim sanırım

ki o zaman da yaşım gereği akıllı telefon kullanmayı bırakımış olurum
    Kesinlikle aynı düşüncedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akid

Her sene Oneplus çıkınca alır ertesi gün satarım bir kere de mi mix 2s denedim ama olmuyor yine dönüyoruz iOS’a.
    Hahaha hocam valla biz bunun bağımlısı olmuşuz galiba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melih Albayrak

Hocam RASP benim çok eski arkadaşım, şaka yapmış
  • gokceonur kullanıcısına yanıt

• Sizi animsadim. Ben Iphone 6s plus kullanirken bayagi yardimci olmuştunuz bana. Hayirli olsun cihaziniz. Guzel secim. Ben de 5g destegi gelince 12 serisi ile gecmeyi düşünüyorum. Sizan render goruntulerine bayildim. 5s kasasini andiran bir tasarima imza atacak gibi gorunuyor Apple.

• Bende 12 serisini bekliyorum. ipad de geçti o tasarıma iphoneda da geçecek muhtemelen sızıntılardaki gibi. X ten önce plus ları kullandım sonra X e geçtim ama X in ekranı küçük geliyor bana, 12 de tekrar büyük boyuta geçmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 9 Mart 2020; 19:15:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Sizi animsadim. Ben Iphone 6s plus kullanirken bayagi yardimci olmuştunuz bana. Hayirli olsun cihaziniz. Guzel secim. Ben de 5g destegi gelince 12 serisi ile gecmeyi düşünüyorum. Sizan render goruntulerine bayildim. 5s kasasini andiran bir tasarima imza atacak gibi gorunuyor Apple.
    Hocam bana da nickini yabancı gelmedi, çok mutlu oldum hatırlanmama

• Bende senelerce android kullanıp 3.5 sene ios kullanıp halen android’i özleyenlerdenim ancak ios gerçekten bir başka. O akıcılığı androidde bulmak zor.

Güle güle kullanın, baya mutlu olmuşsunuz👍🏻

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Bende senelerce android kullanıp 3.5 sene ios kullanıp halen android’i özleyenlerdenim ancak ios gerçekten bir başka. O akıcılığı androidde bulmak zor.

Güle güle kullanın, baya mutlu olmuşsunuz👍🏻
    Cok sag olun hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.