Şimdi Ara

Anahtar kopyalama ücretleri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 99 palio aracıma sustalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum, anahtar kabımı kendim alacağım. Öğrenciyim haliyle en ucuz yolları arıyorum zaten 2000 lira usta masraf çıkardı. Aldığınız fiyatlar nelerdir ve avrupa yakasında nereyi tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İmmosuz anahtar vs herşey dahil 50 TL'ye yapıyorlardı İzmir'de. İmmolular 250 TL civarıydı en son.
  • Immoyu kopyalamasına gerek yok, kopyalarsa 100-150 TL isterler,
    eski anahtarın içinden çıkarmasını isteyin ve yeni sustalı anahtara takmasını isteyin, daha uygun olur.
    70-100 TL işçilik isteyebilirler.
  • 2ooo lira mesarifi ne için istedi
  • immo devresi aldığın yeni kaba uyuyorsa 40-50tl max. devre kartını yeni kaba takıp çilingirden anahtarı çektireceksin 40-50tl max.

immo kopyalama gerekirse 150-200tl max.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihm

Immoyu kopyalamasına gerek yok, kopyalarsa 100-150 TL isterler,
    eski anahtarın içinden çıkarmasını isteyin ve yeni sustalı anahtara takmasını isteyin, daha uygun olur.
    70-100 TL işçilik isteyebilirler.
    Hocam yedek anahtarım yok. Immolu sustalı yedek anahtar yaptırsam kötü mü olur. Immolu anahtarı kaybedersem daha çok masraf çıkar sanırsam.

• Evet haklısın, anahtarını kaybedersen daha çok masraf açarsın başına, en iyisi kopyalatmak, 100-150 TL gibi masrafı çıkar kopyalama işinin, 25-3o tl de anahtar çekse gene 200 TL gibi tutar sanırım.
  • 130 TL normal anahtar çektirirdim kumandalı 250 fiyat aldım.

• istanbulda tavsiye edeceğiniz nereler var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemr

istanbulda tavsiye edeceğiniz nereler var?
    Hocam bahçelievler ak oto anahtarcıda yaptırdım bugün sustalı kumandalı immolu 150 liraya yaptı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.