Şimdi Ara

Anadolujet Yurtdışı 9$+ Vergi| Biletleme 10-12 Ağustos | Uçuş 24 Eylül-31 Mart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
14
Favori
15.455
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anadolujet Yurtdışı 9$+ Vergi| Biletleme 10-12 Ağustos | Uçuş 24 Eylül-31 Mart

Konuyu anonimleştireceğim için güncelleyemeyeceğim, 2. mesajdaki arkadaşa güncel bilgileri ve soru/cevapları yazarsınız. İyi tatiller

Kaynak:

https://twitter.com/BayTutumlu/status/1689323612623314946

• Euro kurunun 30 lira olduğu dönemde bile Batı Avrupa'da gezmek Türkiye'de tatil yapmaktan ucuz... Bugün Bodrum'da dünün ahırı bugünün pansiyonu evler bile geceliği 100-150 eurodan başlarken Avrupa'da 30-50 euro arasında yerler bulabiliyorsun, hele Balkanlara gidersen çok daha uyguna daha güzel yerler bulursun... Yunanistan'a gidersen Bodrum'da bir akşam yemeği parasına 2-3 katı büyüklüğündeki porsiyonlarla 2-3 akşam yemeği yersin.

• Kıbrısa uçak biletleri bir türlü indirime girmiyor arkadaş yurt dışı kampanyalarında olmuyor yurt içi kampanyalarında olmuyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gidis donus 4-5bine geliyor. Nasi 9 dolar bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bakıyorum henüz baslamadi sanırım. İst sarajevo bakıyorum 5 6 bin gidiş dönüş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • f1 için 29 şubat sabiha-bahreyn kovalıyoruz ama fiyatlar sabit hala.Pegasusta daha ucuz şu an ama bakalım düşecek mi başlangıç saati gece 12 değil sanki

• volcanoos V kullanıcısına yanıt

Umarim baslamis hali degildir bu :D

• Ayni pnr'da 3 kisi alabiliyor muyuz deneyen var mi? Yoksa tek tek mi almak gerek.

• Anadolujet sayfası ilk açıldı ki tam yüklenemedi, şu an hiç açılmıyor. Farklı tarayıcıda da denedim aynı...

• Ben uygulamadan baktım birkaç yere fiyata, 2kdan başlıyordu en uygun

• Bizi çok fakirleştirmişler bu fiyatlar bile yüksek geliyor:( var mı uygun yerler çok anlayamadım ben pahalı sanki biraz

• İst sabiha sarajevo seçtikten sonra THY sitesine yönlendiriyor herkes te bu şekilde mi oluyor

• Pahali evet ve sanirim kampanyali fiyatlar bunlar. Ayni fiyata hatta daha uyguna pegasusta var (ki yuzde 50 indirim tanimlamislardi cogu kisiye 2 Gun once) tirt

• Bir sürü farklı rotada bir sürü farklı tarihe baktım ya dolu yazıyor ya da sekiz bin küsür tl fiyat çıkıyor. Ben vazgeçiyorum, iyi geceler.

• Açılmıyor sayfa

• volcanoos V kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle dubai icin baktim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 dolar heralde 4500 tl falan yapıyor dolara o kadar oldu mu?En son 27 di.

• Sabah 10'da basliyormus, su an kampanya aktif degilmis.

• Bakü fiyatı çok iyi. Cidde de iyi, 1500e geliyor, umre düşünenler için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tursuz gidilebiliyor mu ki?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.