Şimdi Ara

TROY logolu Kampüs Pttkart 200e 40 İade [Azami 160 TL] (20 Kasım - 31 Aralık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TROY logolu Kampüs Pttkart 200e 40 İade [Azami 160 TL] (20 Kasım - 31 Aralık)

https://www.ptt.gov.tr/kampanyalar-3

Şurada sözde link var ama kampanya detayları açılmıyor. Bir de ben mezun oldum acaba aynı durumda olup deneyecek olan var mı? Bir şekilde aktif öğrencilik kontrol edilir mi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feedyourhead. -- 20 Kasım 2023; 18:54:20 >

• TROY coştu. PTT bile kampanya yapmışTROY logolu Kampüs Pttkart 200e 40 İade [Azami 160 TL] (20 Kasım - 31 Aralık) 

• Benim de öğrencilikten kalma kartım vardı 200 harcadım 40 tl kazandiniz mesajı geldi ama hesaba yatan yok. Sonra mı yatacak kampanya şartlarında da yazmamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: JorgeSalcedo

Benim de öğrencilikten kalma kartım vardı 200 harcadım 40 tl kazandiniz mesajı geldi ama hesaba yatan yok. Sonra mı yatacak kampanya şartlarında da yazmamışlar

3 kez kullandım ertesi günü yattı. Başka kart kampanyalarında vergi, kurum ödemeleri hariç tutulur ama Ziraat'in KYK sitesinden ödemeye bile iade verdi.

• Az önce son hakkımı su faturası ödeyerek tamamladım. Kısıtlı bir kesim yararlansa da aktif öğrencilik aramaması iyi oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.