Şimdi Ara

Anadolujet Yurtdışı 9$+ Vergi| Biletleme 10-12 Ağustos | Uçuş 24 Eylül-31 Mart (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
14
Favori
15.455
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vizeni ve otelini ayarlarsan neden olmasın ?

• Suudi Arabistan bireysel vize vermiyor. Davet ya da kabul mektubu ile turistik vize, ticari vize, eğitim vizesi ile vize başvurusu yapılabiliyor.

Bunun dışında Diyanet İşleri Başkanlığı aracılığı ile hac ve umre vizesine başvurulabiliyor.

• Pek bir şey beklemeyin. Şu anda bir tane bilete baktım zaten bilet fiyatı 256 tl (9 dolar). gerisi vergi. total fiyat 3200 tl :)

Bizim millet 9 dolara bilet deyince 250 tlye bilet alacağını zannediyor Anadolujet Yurtdışı 9$+ Vergi| Biletleme 10-12 Ağustos | Uçuş 24 Eylül-31 Mart 

Anadolujet Yurtdışı 9$+ Vergi| Biletleme 10-12 Ağustos | Uçuş 24 Eylül-31 Mart
  • Pegasus’un 9€ kampanyaları 800-900 TL son maliyetle alınıyor. Hem Kasım hem Şubat için aldım ben. Yani size indirimli 3-4 bin diyorsa bu aldatmacadır. Ayrıca Anadolu Jet’in kendi satış kanalı yok. Sizi THY’ye yönlendiriyor ve uçuşlar karışıyor. Çöp uygulama, çöp kampanya. Yakışmadı uçan kaza.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben de şu an baktığımda kampanya olmadığını anladım. Yakışık bir durum değil aldatmacadan ibaret

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sitesinde yazmışlar, kampanya saat 10:00 itibariyle başlayacak. Neden uzattınız bu kadar.

• Pegasus sert cevap verdi 5€ kampanyası.

• Pegasustan 2 kişi sarajevo gidiş dönüş 3000 liraya aldım. Pegasus Bolbol üyeliği ile giriş yapmanız gerekli indirimi görebilmeniz için.

• PuRE HaTReD kullanıcısına yanıt

Pegasusun kampanya tanımı nerede onu bulamadım hangi tarih aralığı ve hangi yerler

• Ge620dx kullanıcısına yanıt
    Alış bugün yarın uçuş 1Ocak 30 Mart 2024 arası

• Önümüzdeki ay SAW - Amsterdam gidiş/dönüş 7.600 TL

Pek cazip gelmedi ama Pegasus' tan 4.000 TL daha ucuz...

• ex-kuzey E kullanıcısına yanıt
    Ülkenin en büyük sorunu cehalet. Atatürk bunu kırmak için büyük mücadele vermiş ama maalesef sonuç ortada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadolujet yalan oldu, Pegasus golü attı valla :)

1500-1700 arası bir çok yere gidiş dönüş var. (Tel-aviv aldım)

• Pegasus ind yapmış bu sefer. Sömestr için 1 yetişkin 2 çocuk İst sarajevo 6.900 çok iyi fiyata aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ne pgs ne anadolujet çalışıyor bende. anadolu jetin ana sayfası bile gelmiyor zaten. pgs de takılıyor kalıyor bi aşamada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkee -- 10 Ağustos 2023; 10:27:1 >
  • vize ücretleri cep yakıyor Anadolujet Yurtdışı 9$+ Vergi| Biletleme 10-12 Ağustos | Uçuş 24 Eylül-31 Mart 

• DiagraM kullanıcısına yanıt

vize ucuz, otelde adamı dıııııııddd oluyor :D

• 2kişi, 1 bebek basel gitgel 5500'e aldık, flex ve bagaj hakkı da ekleyerek. teşekkürler pegasus, sen olmasan kalmıştık buralarda Anadolujet Yurtdışı 9$+ Vergi| Biletleme 10-12 Ağustos | Uçuş 24 Eylül-31 Mart 

• pegasus da pert durumda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidiş dönüş bahreyn 1500 tl ye f1 takvimine denk gelecek şekilde aldık.hayırlı olsun bakalım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.