Şimdi Ara

Anadolu Yakası Self Servis Yıkama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
41
Cevap
1
Favori
15.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, anadolu yakasında bildiğiniz 2tl ile çalışan self servis yıkama yeri olan istasyonları hangileri?

teşekkürler

• Antakyada 1 tl
  • tekirdağ da 1tl ama istanbulda çoğu istasyon kaldırmaya başlamış nedense
  • altunizade total. capitol karşısı.
  • benim de merak ettiğim bir konu
  • Bostancı E5 kenarı Total. Yan yola girmeyi unutmayın Kartal-kadiköy yönündeyseniz
  • CarBuyer C kullanıcısına yanıt
    BP olmadı dimi orası?
  • JohnyGitar J kullanıcısına yanıt
    Bp ilerisinde var
  • Aytemiz'in hizasındaki BP'ye de gelmiş bilginize
  • Beklediğim konuydu up
  • maltepe e5'deki total (eski shell) istasyonunda kendiniz yıkayabiliyorsunuz. 1 Tl karşılığı 90s boyunca köpük-su-isteğe bağlı (wax) mevcuttur.
  • Bir tane de benden olsun. Harem üsküdar yolu üzerindeki opette var. Geçen gün yıkadım. Biraz titiz olduğum için 10 tl ye pırıl pırıl oldu aracım.

Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dobby632

maltepe e5'deki total (eski shell) istasyonunda kendiniz yıkayabiliyorsunuz. 1 Tl karşılığı 90s boyunca köpük-su-isteğe bağlı (wax) mevcuttur.

hocam istasyon tam olarak nerede?
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    bostancıdan kartala doğru giderken maltepe köprüsüne gelmeden hemen önce e5 kenarında hocam. Eskiden shell'e aitti şuan total oldu. (daha rahat bulmanız için; yanında mcdonald's var diye tarif edebilirim.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dobby632

bostancıdan kartala doğru giderken maltepe köprüsüne gelmeden hemen önce e5 kenarında hocam. Eskiden shell'e aitti şuan total oldu. (daha rahat bulmanız için; yanında mcdonald's var diye tarif edebilirim.)

tamam teşekkür ederim, içerenköy carrefour karşısındaki shell de total olmuş.
    hayırdır inşallah.
  • Up.. Beykoza yakın yerlerde yok mu yahu :(
  • bu konu önemli aslında biraz herkes el atsa
  • Harem istikametinde, Bostancı köprüsünü geçer geçmez total var. Orada da 2 TL ile çalışan yıkama var ama hiç kendim yıkamayı denemedim. Fırça çiziklerinden nefret ediyorum. Hiç fırça sürmeden sadece köpük ve su yeterli olur mu?
  • Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    valla ben iki defa girdim oraya cillop oluyor.

karşısındaki BP'de yıkamacı amca aynısını 10TL ye fırçasız yıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnyGitar

valla ben iki defa girdim oraya cillop oluyor.

karşısındaki BP'de yıkamacı amca aynısını 10TL ye fırçasız yıkıyor

Hocam sen firca suruyor musun, yoksa sadece kopuk ve su mu? Bir de yikadiktan sonra bezle siliyor musun?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.