Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1400. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13981399140014011402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IceWizardd

Ne zaman açıklanır tahmini sonuçlar arkadaşlar

10 gün içerisinde açıklanıyor genel de.
  • Beyler ben yaşlı bakımı 1. Sınıf im şu an bir sorum olacaktı

Bu sene normal örgün şekilde üniversite gideceğim farklı bir bölüm örgunde kayıt olmam için aoften kaydımı sildirmem gerekiyor

Sorum şu

Kaydımı sildirip orgune kayıt olduktan sonra 2. Üniversite kapsamında tekrar yaşlı bakımı bölümüne kayıt olsam bu sene başarılı olduğum derslerden muaf olur muyum aofde
  • ekampus de sorular ve cevapları yayınlanmış arkadaşlar bakıp aşağı yukarı tahmin yapabilirsiniz sonuç hakkında.
  • Arkadaşlar merhaba, hali hazırda myo okuyorum. Daha doğrusu okuyor gözüküyorum. Okula gitmiyorum ama kaydımıda aldırmadım öğrenciliğim devam ediyor yani.

Şimdi ben bu durumdayken ikinci üniversite olarak aöfe yazılabilir miyim?

Askerliğim 2018 sonuna kadar tecilli ben 4 yıllık aöf herhangi bir bölüme yazılıp askerliği dahada tecillemek istiyorum münkün olur mu böyle birşey?

Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güz döneminde 8 dersten 2 sinden kalacağım

Bahar döneminde bu kaldığım 2 dersi de seciyor miyim yoksa secemiy muyum bilgisi olan

• quote:

Orijinalden alıntı: CarpELuS

Güz döneminde 8 dersten 2 sinden kalacağım

Bahar döneminde bu kaldığım 2 dersi de seciyor miyim yoksa secemiy muyum bilgisi olan

seçemiyorsunuz.
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    Yazın falan sınavı oluyor mu bu dersleri nasıl veriyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

quote:

arkadaşlar "4 yıllık fakülte 7 yılda bitirilmelidir yoksa öğrencilik haklarından faydalanılmaz" deniyor. şimdi ben 10.2011'de başladığım aöf'ü 10.2018'de mi bitirmek zorundayım en geç? yoksa 01.2018'de mi öğrencilik haklarım bitecek? bu öğrencilik haklarına askerlik tecili de dahil mi? vereceğiniz cevaplara göre ya bu sene yada gelecek sene ygs'ye tekrar girip aöf kaydı yaptırmam gerekecek. çünkü 1-2 sene daha askere gitmemem gerekiyor.

konuyla ilgili bilgi alacağım biri-iletişim adresi-telefon numarası vs var mı arkadaşlar?

açıköğretim bürosuna gittim. öğrencilik hakkı dedikleri şeye tecil dahil değilmiş. öğrencilik hakkı akbil vb. şeylerde öğrencilik hakkımızdan yararlanamıyormuşuz. yasalarda değişiklik olmazsa 29 yaşına kadar okuduğumuz sürece askerliği tecil edebiliyormuşuz.

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar "4 yıllık fakülte 7 yılda bitirilmelidir yoksa öğrencilik haklarından faydalanılmaz" deniyor. şimdi ben 10.2011'de başladığım aöf'ü 10.2018'de mi bitirmek zorundayım en geç? yoksa 01.2018'de mi öğrencilik haklarım bitecek? bu öğrencilik haklarına askerlik tecili de dahil mi? vereceğiniz cevaplara göre ya bu sene yada gelecek sene ygs'ye tekrar girip aöf kaydı yaptırmam gerekecek. çünkü 1-2 sene daha askere gitmemem gerekiyor.

konuyla ilgili bilgi alacağım biri-iletişim adresi-telefon numarası vs var mı arkadaşlar?

açıköğretim bürosuna gittim. öğrencilik hakkı dedikleri şeye tecil dahil değilmiş. öğrencilik hakkı akbil vb. şeylerde öğrencilik hakkımızdan yararlanamıyormuşuz. yasalarda değişiklik olmazsa 29 yaşına kadar okuduğumuz sürece askerliği tecil edebiliyormuşuz.

Aynı dert bende'de var 2010 kayıtlıyım ama 2017 sonu tecil bitiyor uzatma şansım varmıdır?
    Tabi okul biterse uzatmam ama 7 yıl içinde bitirme kuralı yok herhalde dediğine göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: raunk

quote:

quote:

quote:

Aynı dert bende'de var 2010 kayıtlıyım ama 2017 sonu tecil bitiyor uzatma şansım varmıdır?
    Tabi okul biterse uzatmam ama 7 yıl içinde bitirme kuralı yok herhalde dediğine göre.

valla bürodaki kadın öyle söyledi ama yasalara güvenmememi her an her şeyin değişebildiği bir ülke olduğumuzu da haklı olarak ekledi. benim tecil de 2017 sonunda bitiyordu, geçen baktım kendiliğinden 2018 sonuna uzamış. askerlik şubesine gidip okuduğunu söylersen belli belgelerle 1-2 sene daha uzatabilirsin bence.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

quote:

quote:

quote:

valla bürodaki kadın öyle söyledi ama yasalara güvenmememi her an her şeyin değişebildiği bir ülke olduğumuzu da haklı olarak ekledi. benim tecil de 2017 sonunda bitiyordu, geçen baktım kendiliğinden 2018 sonuna uzamış. askerlik şubesine gidip okuduğunu söylersen belli belgelerle 1-2 sene daha uzatabilirsin bence.

Benim 1 ders kaldı gibi türk dili 1 büyük ihtimal kaldım ondan. Bütte vermem lazım yoksa dediğin gibi yapıcam artık.
    Gerçi diğer dersleri geçtim diyorum ama daha belli değil.istatistik dersi yüzünden başımıza gelenlere bak okul yarım dönem uzadı.

• Aöf Türk dili ve edebiyatı bölümü için ygs-lys den hangisine girmek gerekiyor?
  • arkadaslar bu 1. dönem kaldıgımız dersleri 2. dönem mi alıyoruz yoksa sınıfı gecebilirsek 2. sınıfın 1. döneminde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hein34

arkadaslar bu 1. dönem kaldıgımız dersleri 2. dönem mi alıyoruz yoksa sınıfı gecebilirsek 2. sınıfın 1. döneminde mi?

2. sınıfın 1. döneminde.
  • 4yanlış 1 doğruyu götürmesin kaldırılsın diye imza kampanyası yapılıyor arkadaşlar

https://www.change.org/p/4-yanl%C4%B1%C5%9F-1-do%C4%9Fru-kural%C4%B1-kald%C4%B1r%C4%B1lmazsa-kayd%C4%B1m%C4%B1-donduruyorum
  • Arkadaşlar merhaba ,

sanırım geçme notu 35 artık,benim son dönemim açıklanan sınav sorularına göre 3 dersim 35'in altında 32,50 - 34,50 - 34,50 şeklinde bunlar kesinlikle FF mi oluyor bilgisi olan var mı?
  • Güz doneminden 4 dersim vardi olaki 1.2 dersten kalirsam 3ders sinavina girmem icin bahar doneminde harc parasi yatirmak zorundamiyim bilgiis olan varmi acaba ?
  • Mean Streets kullanıcısına yanıt
    FF 35 in altı hepsi FF
  • kabusx K kullanıcısına yanıt
    biraz araştırdım konuyu Akşam gazetesinde bu konu ile ilgili bir yazı vardı.33-39 arası olan notlar DD olarak geçer ve not ortalaması 2 üzerinde ise geçiliyor deniyordu.0-32 için ise direk FF olarak belirtilmiş ve not ortalamsına bakılmaksızın '' Kaldı'' olarak belirtilmiş.sanırım sonuçlar açıklanınca net olarak öğreneceğiz durumu.
  • Mean Streets kullanıcısına yanıt
    Dostum nasil okul okuyorsunuz , son donem demisin ama daha sistemden haberin yok ilk mi girdin sinava daha ? Ara donemde yok mu 35 alti not orda ne geldiyse o

Net olan bisey bu 35 alti ff 34.99 alirsan yine ff yani tekrar gircen o derse olay bu kesin olan

• 
Sayfa: önceki 13981399140014011402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.