Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.327
Cevap
187
Favori
1.698.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• hie kullanıcısına yanıt
    Aöf artık eskisi gibi değil. Sana tavsiyem 2. öğretim bile olsa örgün öğretime gitmen. Dgs ile girer 4 yılda bitirirsin istediğin bölümü. Aöf de 2 yılda bitirme hesapları yapıyorsan artık o hesaplar tutmaz kardeşim. Naciz fikrimdir. En azından örgünde ders görürsün burnunun ucuna 400 sayfalık kitabı tutup al bunu içinden 20 soru soracağız geçme notu 35 ve 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor demezler. Birde sorular eskisi gibi hazırlanmıyor çok kazık sorular. Yinede sen bilirsin kardeşim nacizane fikrimdi.
  • FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    Sağolasın, gerçekten örgüne gidebilmeyi isterdim. İşim gereği sabah 9 akşam 6, keşke imkanım olsa. Biliyorum bitmiyor aöf artık eskisi gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

arkadaşlar "4 yıllık fakülte 7 yılda bitirilmelidir yoksa öğrencilik haklarından faydalanılmaz" deniyor. şimdi ben 10.2011'de başladığım aöf'ü 10.2018'de mi bitirmek zorundayım en geç? yoksa 01.2018'de mi öğrencilik haklarım bitecek? bu öğrencilik haklarına askerlik tecili de dahil mi? vereceğiniz cevaplara göre ya bu sene yada gelecek sene ygs'ye tekrar girip aöf kaydı yaptırmam gerekecek. çünkü 1-2 sene daha askere gitmemem gerekiyor.

konuyla ilgili bilgi alacağım biri-iletişim adresi-telefon numarası vs var mı arkadaşlar?
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    bu açık öğretimide kapsıyormu acaba o zaman seneye benimde son
  • Yönetimde güncel yaklaşımlar zordu ya . 10 tane işaretleye bildim . Bakalım ne olacak
  • Bezdum bu aof den yahu yasar emicemun dedigu gibu
  • kartel90 K kullanıcısına yanıt
    Sen yine 10 tane isaretlemissin ben o kadar da yapamadim bu sorular zaten yapilacak cinsten degil orgunde bilmedigin sorulara mantikli biseler yazsan hoca 3-5 puan veriyor aof de cevabi bilmezsen bos birakmak zorunda kaliuon sinavlar aciklaniyor gelen sonuc 20. Boyle sistem olursa biz daha cok 20 aliriz
  • 35 - 40 ile AA alanlari gorur muyuz bu donem acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sınıf 20 kişilikti sadece 8 kişi gelmişti.dünde aynı durumdaydı büyük bir kısım kayıt yaptırıp sınava girmiyor.
  • Ne zaman açıklanır tahmini sonuçlar arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

35 - 40 ile AA alanlari gorur muyuz bu donem acaba

hiç sanmıyorum açıkçası. CC tam 25 olabilir muhtemelen ama 55-60'dan önce AA olmaz gibi.
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Koşullu Geçme notu alt sınır 35 değil mi?
  • sosyoloji 1. sınıf sosyolojiye giriş, 3 hal yasası A. Comte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: braVe112

Koşullu Geçme notu alt sınır 35 değil mi?

bilmiyorum hocam geçen senelerde CC'yi 26 falan görmüştüm bir derste. bu sene değiştiyse bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

35 - 40 ile AA alanlari gorur muyuz bu donem acaba

hiç sanmıyorum açıkçası. CC tam 25 olabilir muhtemelen ama 55-60'dan önce AA olmaz gibi.

naptin kardesim haberin yok sanirim gecme notu 35 yapildi yani 34 FF oluyor yeni sistemde. 35 alan geciyor artik en yuksek alan sinifta 40 alsa 35 ile aa, ab, bb munkun olacak.

• Sayfalarca not çıkardım
    e-kampüsten yaprak testleri denemeleri çıkmış soruları çözdüm.
    20 sorudan toplam 10 soru işaretleyemedim.
    Bir yılım uzadı.
    Çocuk Gelişim okuyorum keşke örgüne gitseymişim.
  • Abi çok saçma sistem ya sanki boğaziçi okuyoruz bu nedir abi ya adamlar resmen diyor ki sen 1 sene uzat senden bi 225 tl daha alayım benimde karnım doysun
  • Bu gözüaçıklar 225 tl kayıt yapmazlar gibi geliyo yanlışlar doğruyu götürürken ve açıköğretim tarihinde böyle kazzık sorular sorulmaya başladıysa kayıt parasıda 400-500 tlyi bulur gibime geliyo

Nerde o eski yıllar abilerimizin ablalarımızın okuduğu açıköğretim yılları,hatırlıyorum hiç çalışmadan sınavdan önceki gece cuma gecesinden murat yardımcıya bakar giderlerdi pehhh...

• Cumartesi mat-1 girdim. Türevler limitler süreklilik felan herşey vardı.Sınav zorluk bakımından beni kastırmadı ancak soru çeşitliği sebebiyle onu nasıl yaparız, bunu nasıl yaparız şeklinde kendimce formüller ürettim. 2 3 soru boş. muhtelemen 2 3 de yanlış olur.Yani Temeli olan biri anca belli bir düzeye kadar çıkabilir.Eğer temelin yoksa son 1 2 hafta kala çalışarak yapılacak bir şey değil.
  • 
Sayfa: önceki 13971398139914001401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.