Şimdi Ara

ANADOLU SİGORTANIN MAĞDUR ETMESİ REZİLLİĞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 26.10.2018 tarihinde 09abl139 aracımla tek taraflı olarak ufak bir kaza
    yaptım.

Beyanımda her şeyi belirtmeme rağmen aracımı 1gün önce aldığım ve ertesi gün kasko yaptırdığımı öne sürerek kazanın kasko yapılmadan önce yapıldığını belirtip art niyet arandığı ve bu nedenle aracımın
    onarımına red cevabı vermişlerdir.

Bu dünya da ya da Türkiye'de ya da İstanbul'da aracı alıp aynı gün ya da bir gün sonra hiç kaza yapan yok mu ki bu şekilde art niyet aranıyor. Yıllardır kasko yaptırıyorum sicilim tertemiz ama bu ithamlar çok onur kırıcı ben art niyetli olsam daha farklı yollara başvurabilirdim.

Anadolu Sigorta kasko dosya numaram:4344987180001

onarımı kendi cebimle yaptığım gibi bir de onarımına onay vermedikleri
    ödeme yapmadıkları tutarı aracımın tramerine yansıtmışlar.

Bu durumda aracımın hem değeri düştü hem de mağdur edildim. Bu konudan şikayetçiyim.

Bilirkişi ile aracımı incelemeden bu kararı vermeleri beni hem zarara sokmuştur hem de adalete olan güvenimi yitirtmiştir.

Madem art niyet arayacaktı bu kasko şirketi neden benden kasko yaptırtmadan önce aracın detaylı fotoğraflarını istemedi ona da
    güvenmiyorlar diyelim eksperi ya da herhangi bir görevlisini gönderip
    aracı inceleyip öyle kasko yapsaydılar neden beni zan altında tutup art niyet arıyorlar.

Bunu kendilerinede ilettim ama hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.
    Onarımına red verip ücret ödemeden benim aracıma nasıl Tramer girerler bunu anlamış değilim.

Her yere yazacağım Anadolu kasko sigortam var rahatım diyenler rahat olmasın güvencemiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebeto911 -- 26 Kasım 2018; 10:41:57 >

• "ONARIMI KENDI CEBIMLE YAPTIĞIM GIBI BIRDE ONARIMINA ONAY VERMEDIKLERI
    ÖDEME YAPMADIKLARI TUTARI ARACIMIN TRAMERINE YANSITMIŞLAR. "

bu nasıl oluyor ?

exper mi yemiş parayı ?

Aynı gün kaza olayında sigortayı yapan bayinizin işi çözmesi gerekiyor. Ben eşime aldığım aracın kaskosunu yaptırdım. Eşim acemi olduğu için ve benzer durumu daha önce yaşadığım için sigortacıma sordum. Aracın her tarafından fotoğraf çekip bana gönderin dedi. Whatsapp dan yolladım.

Aynı gün kaza olursa ben gördüm kaskolatmadan önce sağlamdı araç diyecek çünkü.

Sizin sigortacıyı aramışlardır onlar, aracı gördün mü diye. o da ben görmedim demiştir.
  • araç serviste uzun süre bekledi bir sonuç çıkmayınca kendi cebimden ödeyip çıkarttım. artık parayı kim yedi yada yemedi bilmiyorum.
    kaskoyu malum siteden yaptım. benden resim falan istemediler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.