Şimdi Ara

[ANA KONU] SANAL GERÇEKLIK / VR / GOOGLE CARDBOARD (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.825
Cevap
138
Favori
185.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caozm

Herkese merhaba, daha önce birisi sordu mu bilmiyorum, araştırdım ama telefondan bakındığım için bulamadım. Merak ettigim şeyse şu;

Vr gözlükle normal bir yayini seyredebilir miyiz? Mesela telefonda digiturk play uygulaması var, bundan bir maç açıp, gözlük ile izlemek mümkün müdür?

digitürk vr ile izleniyor ama malesef sadece samsung galaxy serisinden bir telefon ve samsung gear vr ile oluyor.
  • Arkadaşlar Vestel Vr deneyen var mı? 96 fov değeri yeterli olur mu acaba? Uygun fiyatlı Vr Boxların fov değeri hakkında bilgisi olan var mı acaba? İkisi kıyaslansa hangisi tercih edilebilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterix64 -- 1 Mart 2017; 14:25:18 >
  • arkadaşlar bobo vr z4 tavsiye eden çok var, sizce ne yapiyim ayrıca değer mi?

-http://www.hepsiburada.com/case-4u-bobo-vr-z4-3d-kulaklikli-kumandali-sanal-gerceklik-gozlugu-p-TELSNLC4UBOBOVR?magaza=Hepsiburada

-http://urun.n11.com/sanal-gerceklik-gozlugu/bobo-vr-z4-mini-bluetooth-kumandali-120-derece-fov-P139557905

hepsiburadadaki daha iyisi değil mi? diğeri z4 mini modeli olarak görünüyor. ayrıca tek kumanda yeterlimidir? steamdeki vr oyunları denemek istiyorum. ikinci bir kumanda almam gerekmezmi?

ayrıca film olayını falan da denemeek istiyorum ?

sizin başka bir ürün tavsiyeniz varsa bunlarada açığım. lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

• Arkadaşlar, nette aradım ama bulamadım. Telefonun ana menüsünü bile VR için uyumlu hale getirecek bir uygulama yok mu? Yoksa olmaması çok saçma değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-vr-3d-sanal-gerceklik-gozluk-oyun-konsolu-p-HBV000003K70U

merhaba arkadaşlar şu xiaomi ne eylemiş bi bakın hele. alan kullanan var mı ? mi5 telefon var bende alınır mı bu cihaz.
  • brigantes B kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyi bakalim bende yeni gordum

• çok kararsızım ya. bobo vr z4 ü alıp almama konusunda :/. ne yapsam bilemedim. bu steamde superhot vr var. o oyunu vr gözlük ile oynanışını youtube dan izledim. o kadar hoşuma gittiki iş görüceğini bilsem anında sipariş vericem. :(
  • Geçen yaz vr shinecon kumandalı 70 tl ye almıştım. O zamanlar iyi, konforlu ve uygun fiyattı. Şimdi kumanda dahil 25-30 tl ye satıyorlar. Yeni teknoloji diye iyi giydirmişler.
  • beyler birşey sorabilirmiyim cevaplayanlara şimdiden teşekkürler

mesela çok iyi bir pc miz var
    birde galaxy s 7 telefon
    sanal gerceklik gözlüğü hem pc de hmede s7 de kullanabilirmiyim yoksa 2 si için ayrımı almam lazım :)
  • Bir soru da ben sorsam..Arkadaşım kızına d.günü hediyesi almak istiyor.. Konuyu okumuştum,inceleme videolarını da izledim vs kendim almaya niyetlendiğimde ancak şu an daha net bir konuda destek gerekiyor çünkü 9 gün sonra doğumgünü (yurtdışı opsiyonunu eliyoruz bu yüzden).

1- Samsung Galaxy Tab3 ( 1 GB Ram, 1.3 Ghz Quad Core İşlemci) ile kullanabilir mi ?
    2-Net olarak 200 TL ye kadar hangi ürünü önerirsiniz ?

Çok teşekkürler
  • Merhaba
    Ankara merkezli firmamızda sanal gerçeklik gözlükleri ile 34mm lens üretimi yapmaktayız.
    fiyat bilgileri için bilgi@mart.tc adresinden her zaman bize ulaşabilirsiniz.
  • ben almıştım bobo vr z4 yarım saat denedim videolarda uygulamalarda telefonumda g4 2k ekranı olmasına rağmen hiç beğenmedim hemen iade ettim geldiği gibi.En övülen buysa uzunca bir süre almam dedim foruma girip baktımbaya zaman geçmişti şu an hala o konuşuluyor bu teknoloji için baya beklicez anlaşılan.
  • Merhaba, yeni S7 Edge aldım. n11 de filan vr box denen ürünleri gördüm, bunlar iş görürmü? Haricen Samsung VR gözlük var o nasıl acaba ? Bu 500 liraya bulunan VR'ların farkı nedir aktarabilirseniz sevinirim.
  • Xiaomi nin gözlüğünü kullanan var mı arkadaşlar?

• Merhabalar

Vr ready olarak piyasaya çıkan bi ekran kartı aldım (rx480)

bu bilgisayara hangi ek aparat gerekecek Vr oyun oynamam için?

bir de Vr oyun var mı ciddi zaman geçirilecek kalitede??

Teşekkürler
  • Xioami VR satıyorum, almak isteyen arkadaşlar irtibata geçebilir.
  • iphone 6s icin hangi urunu onerirsiniz ?

• Dün Case 4u VRBOX VR BOX 3.0 modelini sipariş ettim sabah da elime ulaştı ancak sol merceği sabitleyen düzenekte sıkıntı olduğu için geri iade ettim. Etmeden önce biraz da test ettim aynısını mı alsam başka mı alsam diye açıkçası pek de memnun kalmadım Yanında bluetooth kumandası vardı o da ayrı sorunluydu. Joystick kısmı sağa eğimliydi durup dururken bile imleç sağa kayıyordu. Ayrıca yanda mıknatıs/tuş da olmadığından en basit işlemi yapmak bile uğraştıyordu.

O yüzden şimdi alacağımda tuş olmasına önem veriyorum tavsiyeniz var mıdır?
    Not: Konu yurt dışıymış ama ben yerli sitelerden almayı düşünüyorum.
  • beyler, telefon gerektirmeyen vr cihazlar ortalama ne kadar fiyat ? 150 tl iyi midir mesela ? bugun biyerde gördüm ama markası yok, daha doğrusu vr world yazıyor da öyle yazınca bissürü alet çıkıyor.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/everest-vr-0022-vr-box-sanal-gerceklik-gozlugu.html yarın ilk deneyim için gidip alıyorum çok kötü değilse ?
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.