Şimdi Ara

Amway Nutriway Daily Multivitamin Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
8.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 60 tablet 87,5 gr lık Amway Nutriway Daily almış annem halsizim diye ama ben güvenemediğim için öyle duruyor hiç içmedim. Güvenilir bir şey midir. Faydasını görür müyüm. Ona göre içecem öyle duruyor kenarda. Üzerinde tarım gıda ve köyişleri bakanlığı izni yok ve WHO damgası da yok. onun için güvenmedim. bir el atın eczaneye sordum tatminkar cevaplar alamadım. eczaneden almamış annem bunu da söyliyim bu arada. eczacı da balığı balıkçıdan mı alırsın tezgahtan mı diye söylemiş. yani kararsızım. önerirmisiniz. amwayın temizlik ürünlerini biliyorum ama multivitamin hakkında bir bilgim yok.

• Üstat;

2005'ten beri kullanıyorum. Ölmedim.

Detaylı bilgi istersen PM at. Piyasada göremeyeceğin, ama gördüklerinin yanına bile yaklaşamayacağı ürünlerdir.

Sağlıcakla kalın
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan97 -- 20 Mart 2013; 16:35:02 >
  • aynen 1.5 aydır.. kullanıyorum halsizliğim yorgunluğum gitti...
  • Oguzhan97 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Amway vitamin destek ürünlerinin Tarım Bakanlığından onayı bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığından onayı yoktur çünkü ürünleri ilaç kapsamında değildir.

Ben hem temizlik hem vitamin destek ürünlerini kullanıyorum. Şimdiye kadar faydasından başka bir şey görmedim. Bu konularla ilgili sorularınız olursa pm den yazabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi ve tedarik etme ile ilgili yardımcı olurum.

Sağlıklı Günler Dilerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.